Záchod

From Necyklopedie
(Redirected from Hajzl)
Jump to navigation Jump to search
Nachod vychod zachod.jpg

"Hajzl" přesměrovává sem. Pro člověka obecně označeného slovem hajzl navštivte stránku "Hrůzovládce"


Záchod je nejdůležitější prostředek živočišných potřeb - tedy opaku přijímání poživatin, to jest kálení.

Historie[edit | edit source]

První záchody byly vynalezeny ve chvíli kdy se první pračlověk dožral a kopnul svého souseda, který mu pravidelně kálel u chaty, a zapadl do díry, kde vykonal onu kýženou potřebu. Po zjištění že se takto v díře méně šíří nemoci a člověk takzvaně "nešlape v hovnech" se dočkal tento vynález obrovského rozšíření po celém světě. V Římě se o pár století až tisíciletí (protože čas je relativní) začalo používat veřejných záchodů jménem latríny (Bůh ví kterého šťastného lida to napadlo). O další dva tisíce let (zhruba) ekonomové zjistili, že na lidské potřebě se dají rýžovat "nehorázný prachy". Tak se stal záchod důležitou ekonomickou službou, jež v některých případech činí až 32 % HDP země.

Někdy ani dobrý běžec nedoběhne

Záchod nemá jen tuto praktickou, ale i náboženskou funkci. Uctívači Lepíka do něj konají své modlitby.

Tady ani dobrý běžec nedoběhne

Typy záchodů[edit | edit source]

Luxusní držák na toaletní papír, s funkcí WI-FI pro rychlé připojení i na záchodě

Dnes už záchody neboli Lepíkovy svatyně nejsou jen díry v zemi. V předminulém století byla běžná ne díra v zemi, ale v dřevěném prknu. Tím se zamezilo sraní na nohy a oděv, které lidem přinášelo velké komplikace.

Lidé ale už museli řešit i problém skladování hoven, protože hromada pod prknem někdy vyrostla tou dírou pro skladování i nad. Vynalezli tedy splachovací záchod, který odstraňuje hovna kamsi, na to lidé ještě nepřišli. Ale vzniklo nové náboženství – lepíkismus, které učí lidi o tom, že obětují Lepíkovi.

Záchody se někdy označují podle pohlaví, obvykle pro muže, ženy a např. v Thajsku i pro třetí pohlaví, pro ty kteří v tom nemají úplně jasno.

Záchod může být omylem považován za předchůdce západu, kdy především u starší socialistické generace převažoval názor, že na západě je všechno na hovno. Pravdou je, že na hovno byl, je a bude skutečně pouze a jen záchod.

Mušle poslední záchrany

Záchody jsou převážně kombinované, dají se do nich ukládat všechny tělesné přebytky, výjimku tvoří tzv. mušle - pocházející patrně z přímořských oblastí, do mušlí je vhodné ukládati pouze přebytky tekuté, ukládáním pevných produktů nastane okamžité ucpání a tím nastává neřešitelná situace, kdy se záchod dostane do hajzlu. Mušle se nacházejí v naprosté většině případů na pánských (mužských) záchodech, kde jsou připevněny na zdi, v různém počtu, pokud možno tak, aby si u mušle stojící dárci, mohli navzájem obdivovat své orgány. Nižší dárci se občas potýkají s nevhodným výškovým umístěním této sběrné nádoby, nastává tzv. mušlové podchcání, kdy si dotyčný dobrovolně omáčí svým výdejem boty. V některých mušlích bývá umístěn lapač žvýkaček, či jiná vychytávka, oblíbená je zejména fotbalová brána s kuličkou, kdy si dárce tokem své vydávané tekutiny s kuličkou hraje, a snaží se ji dostříkat do brány, toto může být doplněno o výpomoc dalších dárců dle velikosti mušle, se sborovým zvoláním góól na závěr. Záchody se dále dělí na sedací a stojací, podle způsobu použití, díky demenci některých uživatelů bohužel dochází k záměně typů a použití, kdy do sedacího se ukládá ve stoje a tato záležitost je pro dalšího dárce vyloženě na hovno.

PC[edit | edit source]

Reverz wc.gif
zmíněný problém - tento muž byl původně bílý (zákazník před tím si svůj majetek nevzal, nejspíše jedl švestky, aspoň podle šatu muže na obrázku)

PC je zkratka pro unikátní systém záchodů fungující na obráceném systému WC. Tato metoda nemá ve světě tradici, protože je zatím dosti nedokonalá. Už podle zkratky (přijatelná cákanice) je vidět pár chyb.

Jak je řečeno výše, PC je obrácené WC, což znamená, že namísto obyčejného záchodu nezmizí váš výtvor někde dole v trubce, ale naopak, je velmi vysokou tlakovou silou vyvržen z nádoby. Hlavní myšlenka byla v tom, že by se mohl veškerý odpad využívat na ekologické hnojení tím způsobem, že obsah nádoby by si zákazník chytnul do připraveného pytle a vzal domů, kde by ho použil např. na zahradě.

Ale celý tento systém má několik vad .Tento systém se nedá použít ve svátečním oděvu. Také je velice omezena kapacita zákazníku na hodinu.Budka se obvykle dlouho čistila.

Tento systém není zatím využívaný v praxi a chvíli potrvá, něž se tak stane. Také bude muset přijít velká mediální pomoc. Zákazník, který by šel na WC a přitom přišel na PC, by byl nemile zaskočen při odchodu. Zařízení má ještě nějaké mouchy jak je vidět na obrázku.

Chytrý záchod[edit | edit source]

Chytré záchody jsou speciální druhy záchodů, které umí spoustu věcí. Jsou to jako chytré ledničky, ale je to záchod. Při vykonávání potřeby na tebe mluví a pomáhá ti. Nebo tě uklidňuje. Nebo za tebe dělá domácí úkoly. Chytré záchody mají:

  • masáž zadku
  • přístup k internetu
  • dokážou sledovat tvůj zadek (a pak data odesílat někam jinam)
  • mluvit
  • vyléčit deprese

Do chytrých záchodů se dávají záchodové operační systémy. Zatím existujou jen tyhle:

Návod na použití[edit | edit source]

Aby živý tvor byl schopen procesu kálení, musí něčím naplnit žaludek (ne však moc, protože pak by nastal druhý typ vylučování - blití). Následná činnost spočívala ve sprintu zatímco si běžec drží močový měchýř - stává se že neúspěšná, leč i když se nezdaří, výsledek je stejný - záleží jen kam vše letí. Pokud se tento běh nezdaří, musíte pokus opakovat o něco později (pro urychlení je doporučováno kari, či nějaký sajrajt Moravistánské produkce, například Medži). Pokud se běh zdaří a není obsazeno (kdo dřív přijde, ten dřív mele), vstupte, zvedněte prkénko (bez toho se pokus nepovede a opět byste se vrátili na začátek), usedněte (ve stoje se sere blbě) a nechte volný průchod fyzickým potřebám.

Vyprodukujete něco smradu, možná ucpete kanalizaci, ale uvnitř se budete cítit čistí a plni života (tedy pokud se neposerete k smrti).

Není-li to kadibudka, nezapomeňte spláchnout!

Využití záchodů[edit | edit source]

Hlavní využití[edit | edit source]

Záchod se používá k mnoha věcem. Jeho hlavní využití je:

Úplně zasraný hajzl

Záchod ve vojenství[edit | edit source]

Tóra praví (Dt 23, 12-14):

12 Také místo budeš míti vně za stany, abys tam chodíval ven;

13 A budeš míti kolík mezi [jinými] nástroji svými, a když bys chtěl sednouti vně, vykopáš jím [důlek], a obrátě se, zahrabeš nečistotu svou.

14 Nebo Hospodin Bůh tvůj chodí u prostřed stanů tvých, aby tě vysvobodil, a dal tobě nepřátely tvé; protož ať jest příbytek tvůj svatý, tak aby nespatřil při tobě mrzkosti nějaké, pročež by se odvrátil od tebe.

A dnes: Podle jakési zvěsti se objevil prototyp záchoda "Shit and go", jenž byl pro armádní účely nainstalován do bojové šaliny T3X. Použití pro tento účel zvýšilo bojovou sílu šaliny o 116 % díky rychlosti, s jakou byla posádka šaliny hotová.

Jak takovýto záchod funguje, je moravstánské armádní tajemství.

Video[edit | edit source]

1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg
Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní