Kočičí záchodek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Detailní pohled zevnitř kočičího záchodka. Otvor pro vpad bobků je současně oknem pro pohled na oblohu.
I běžné WC lze upravit pro kočku
Konečné řešení

Kočky byly odjakživa úzkostně čistotní tvorové. Čistotný je dokonce i tak velký druh kočky, jakým je Kočka sloní. Není tedy divu, že si kočky samy v průběhu času vynalezly speciální kočičí záchodky. Pokud jsou domestifikované, nepohrdnou ani běžným WC, je to z toho důvodu, že kočky jsou mnohem inteligentnější než např. psi, konečně viděli jste snad policejní kočku?

Historie[edit | edit source]

Nejstarší nálezy pozůstatků kočičích záchodků jsou datovány až do druhohor, do pozdního igelitu. Kočky, tehdy ještě velké jako dobře urostlá lípa, vyhledávaly místa s měkčí půdou, kam by mohly zahrabat své příšerně páchnoucí bobky (hovno, průjem nebo zácpa). Dnešní obyčejná kočka domácí je mnohem menší, a proto se vejde i se svým záhodkem do bytu.

Postupné zmenšování koček probíhalo ruku v ruce se zabíráním půdy lidmi. Když nemohly být velké kočičí záchodky pro velké bobky, kočičí genetická výbava zareagovala a výsledek potkáváme v bytech některých hostitelů současných koček (nicméně smradová složka bobků zůstala nezměněna od pravěku).

Využití[edit | edit source]

Jistě je dobře známo, že chemická sloučenina zvaná sůl se těží právě v použitých kočičích záchodcích. A to právě v těch z pravěku – ty totiž časem zalilo moře (globální oteplování, tání ledovců), přírodní kočkolit se i s bobky rozpustil, následně vykrystalizoval a jednoho dne nic netušící lidé začali spokojeně těžit sůl, dodnes velmi oblíbeného pomocníka v kuchyni při vaření.

Dnes jsou obří kočičí záchodky k vidění jen v obřích muzeích. Ty pro obyčejné kočky jsou malé a soli z nich nikdy asi moc nebude. Velkou zajímavostí je ale fakt, že podle vzoru prastarých kočičích záchodů se dnes staví fotbalové stadiony (slovo stadion pochází z féničtiny: s = z, tadi = kočka, on = vy-víte-co). Není totiž divu, zkosený a částečně otevřený strop takové budovy, který kočce umožňuje nemetat bobky kolem sebe při zahrabávání, je současně ideální střechou pro fotbalisty a jejich fanoušky. Jsou pod širým nebem, a když je hnusně, zatáhnou jen tu nejpodstatnější část střechy.

Stadion je asi jediný kočičí záchodek, který mají lidé rádi. Problém nastává, když fotbalisté v záchodku hrají v době, kdy se na kočičí záchodek seběhnou kočky z celé městské čtvrti. To se údajně děje vždy v první neděli v měsíci.

Mňoukněte na[edit | edit source]

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní