Necykloverzita:Výzkum/GO

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Sem odkazuje heslo Globální oteplování, možná hledáte Hnutí LGBT

< Necykloverzita


NECYKLOVERZITA„Počasí se nám může, nebo nemusí líbit, můžeme proti němu i protestovat, ale to je tak vše, co s tím můžeme dělat“

- Vladimír Renčín


Výzkum globálního ochlazování[edit source]

Graf ochlazovani.JPG

První výsledky výzkumu Necykloverzity se překvapivě shodují s nejnovějšími výzkumy v USA na Western Washington University.

 • Pro některé lidi však tyto výsledky přišly již pozdě, škodlivost některých demagogů kteří prosazují globální oteplení je zřejmá, mnoho lidí v teplejších krajinách již zmrzlo což je neodpustitelné, proto Necykloverzita musí nové skutečnosti prosadit a zachránit tak lidstvo.
První sníh - zatím na místních vrcholech
 • Statisticky je dokázáno že ve Spojených arabských emirátech se každým rokem více ochlazuje, místní už uvažují o budování sjezdovek na písečných dunách, sněhu je zatím ještě málo tak je třeba doplňovat umělým zasněžením ale předpokládá se že do 5 let to již nebude třeba.

Aktualizace: Přesně po 5 letech(12.1.2015) se předpověď VTN vyplnila, v Emirátech napadlo už dostatek sněhu.[1]

 • Výzkum Necykloverzity se proto zaměřil na tzv. teplé kraje. je to celkem logické protože když se otepluje v tzv. studených krajích musí se logicky ochlazovat v teplých krajích, což většině jiných vědců uniklo.

Aktualizováno 12.2.2010- dnes již to bylo potvrzeno i jinými vědci a naše další dílčí teorie byla potvrzena citujeme:"Letošní zima je charakterizována extrémně silnou negativní fází arktické oscilace, při které se v prosinci oteplila část Arktidy až o sedm stupňů Celsia, zatímco střední šířky se citelně ochladily. Prosincová hodnota minus 3,4 stupně je nejnižší od roku 1950."


 • Globální ochlazení postupuje úspěšně přes Velkou Británii na jih.Postup bedlivě sledujeme.Bude vyslaná expedice na měření výšky sněhu a vhodnosti pro stavbu sněhuláků. Zatím se shání vybavení na prorážení závějí, někteří navrhují průrazný Topol-M ale probírají se i levnější návrhy, snad se to podaří vyřešit dříve než zase sníh roztaje.Byly rovněž získány různé recepty na boj proti chladu, pro zahřátí zvítězil recept na pravý námořnický grog: Vezmeme 1 lt rumu a 1/2 litru vody. Vodu přivedeme do varu a pak raději vylejeme a rum při tom vypijeme.
Mapa 02 05 09.JPG
Střed Evropy
 • Sledování směru Globálního ochlazování nad Moravstánem. Hlavní směr dle interpolace viz.mapa. Globální ochlazování se pohybuje od severovýchodu na jihozápad ovšem nad Brnem dosahuje maxima,boční část se pohybuje s oblasti Velké Británie a rovněž zatáčí nad Brnem, což dokazuje že v této době střed se kryje se středem Evropy kde dojde k vyrovnání a dále na sever se bude oteplovat, kdežto na jih se bude ochlazovat. Další vývoj pozorně sledujeme.

Zhodnocení dosavadního výzkumu[edit source]

 • Sešel se VTN a zhodnotil dosavadní výzkum GO na Necykloverzitě se závěrem: Jeden Tučňák zimu nedělá. Je tedy třeba získat více informací s celého světa.Výzkum proto dále pokračuje.

Rozvíjení nových teorií[edit source]

Nová teorie[edit source]

 • 1.sekce výzkumného týmu začala prověřovat novou teorii. Zkoumá se vliv opatření EU k emisím tzv. skleníkových plynů. Předběžné výsledky naznačují že na změnách klimatu to má skutečně nějaký vliv, který způsobila nerovnováha v emisích mezi různými oblastmi světa, což tyto opatření právě způsobily.Tato teorie vychází s toho že v rozvinutějších zemích od 19.století stále stoupalo znečištění spalováním tuhých paliv, kdežto v Číně a Indii byl stav více méně stabilizován. To znamená že po zavedení emisních limitů a jiných drastických opatření v zemích EU začalo docházet k nerovnováze znečištění a to přesunem výroby do Číny, Indie a vůbec tím směrem. S toho vyplývá pochybnost o nějakých globálních změnách, co se ubere v Evropě to se přidá v těchto zemích a ještě víc, neboť tamější technologie mají horší účinnost. Proto jakékoliv tzv ekologická opatření v Evropě mají mnohem větší dopad jinde, předběžně s toho vyplývá možnost ochlazování v západních zemích a oteplování ve východních zemích, tento model však ještě nezahrnuje vliv otočení mořských proudů což pravděpodobně způsobí oteplení v Arktidě a Antarktidě, naopak ochlazení ve tzv. mírném pásmu, na dokázání těchto detailů se stále pracuje.Na starost to dostala 2.sekce výzkumného týmu.

Kruhová teorie[edit source]

 • 2.sekce výzkumného týmu byla pověřena rozpracováním Kruhové teorie křivých přímek a její vliv na klima.
 • Zatím bylo dosaženo několika výsledků, při protínání rovnoběžek a v jejich tečnách dochází ke změnách podnebí ovšem ještě to zatím nelze statisticky dokázat, ovšem směr výzkumu je slibný.

Boj proti globálnímu ochlazování[edit source]

 • Podle dosavadních výsledků Necykloverzity bylo zjištěno že zásahy lidstva proti globálnímu oteplování a globálnímu ochlazování se buď míjí účinkem nebo situaci dále zhoršují, diametrálně rozdílné požadavky mají tučňáci, lední medvědi, sobi, Eskymáci a pod. než obyvatelé rovníkových oblastí a naproti tomu obyvatelům středního pásma nevyhovuje vůbec nic. Přesunutím emisí ze západních do východních zemí se potvrdilo že se moc nezměnilo na klimatu ve středních šířkách což dokazují pozorování Necykloverzity v Brně které jak je známo geometrickým průsečíkem, avšak začalo se ochlazovat v rovníkových oblastech a oteplovat v polárních oblastech, což může vést až zalednění Kanárských ostrovů, a obnovení tropických lesů a těžby ropy v Grónsku jak to bylo původně - Grónsko = zelená země..
 • Poslední poznatky vědy a techniky proti globálnímu ochlazování zatím potvrzují dosavadní výsledky výzkumu Necykloverzity..
 • Co původně uniklo jiným vědcům, nikoliv však VTN, je skutečnost, že lidská činnost úspěšně bojuje s globálním ochlazováním. Dnes se tyto původní teorie vědců Necykloverzity naprosto potvrdily[2].

Kontrola v Česku[edit source]

 • Při přepadové kontrole důsledků GO v Liberci se zjistilo že je velký přebytek sněhu, což činí dokonce potíže i při závodech v lyžování, je to pádný důkaz vlivu GO. Bude zřejmě třeba zvýšit vývoz sněhu do míst kde je ho nedostatek.Budou s toho vyvozeny další závěry. Na zpracování výsledků se pracuje.

Vliv pasivního kouření[edit source]

 • 3.sekce výzkumného týmu byla pověřena rozpracováním kuřácké teorie. Předběžně se objevily jisté souvislosti mezi omezováním pasivního kouření a změnami klimatu. Omezování pasivního kouření má neočekávané následky v podobě světové hospodářské krize která začala hned po drastickém omezování pasivního kouření v zaměstnání a hospodách.Snížení kouře s cigaret a zároveň snížení průmyslové výroby může mít neočekávané následky.Snížením státních příjmů a prodloužením života pasivních kuřáků se země v nichž se to zavedlo dostávají do bezvýchodné situace.Klimatické změny na sebe nenechají dlouho čekat. Na dalším výzkumu v tomto směru se intenzivně pracuje.
 • Poslední výzkumy japonských vědců se naprosto shodují s výsledky výzkumu na Necykloverzitě co se týká globálního ochlazování.Podle skoro potvrzených zdrojů je nasnadě, že dezinformace o globálním oteplení pochází od výrobců klimatizací.

Výzkumy ve světě[edit source]

 • Konkurenční výzkumná skupina s Británie se vydala na severní pól, protože zastává globální oteplování rozhodla se tam doplavat i při -50°C mrazech což budeme se zájmem sledovat.
 • Dopadlo to jak jsme očekávali, mrazy dokonce dosáhly až -70°C, takže se expedici nepodařilo doplavat na pól a museli to vzdát, tím se potvrdily naše původní předpoklady.

Ukončení první etapy[edit source]

 • Bylo získáno tolik informací že další výzkum se pozastavuje a přes léto se budou zpracovávat výsledky, jen speciální 666.sekce výzkumného týmu bude monitorovat klima v nahodile vybraných částech světa aby mezi tím nic neuniklo.
Zvětšování ledu v Antarktidě

Nejnovější výsledky[edit source]

 • Speciální sekce zjistila další nové skutečnosti ohledně globálního ochlazování. Podle posledních výzkumů se zdá že nakonec bude rozhodujícím faktorem GO sluneční činnost. Po předpokládaném snížení sluneční aktivity, to může být ještě horší než jsme dosud očekávali. Určitou šanci nám může dát jen zvýšení emisí skleníkových plynů, jiné možnosti se zatím nerýsují.
 • 17.listopadu

Byly definitivně potvrzeny naše výzkumy GO nezávisle kanadským vědcem Williamem Pattersnem v západním Irsku, potvrdilo se tímto že lidstvo před umrznutím stále zachraňuje tvorba skleníkových plynů.[3]

 • 26.dubna
 • Dnes se v praxi potvrdily teorie Necykloverzity o změnách klimatu a to teorie o ochlazování na jedné straně planety když se otepluje na druhém konci. Potvrdil to výzkum vědců z Británie společně s vědci USA NASA.
 • 11.prasince 2009
 • V Kodani se došlo k názoru že globální oteplování je problém ale zapomíná se že globální ochlazování je ještě větší problém, už romové říkali radši dvě léta než jedna zima, s čímž se dá souhlasit. Není však jasné proč se o tom jedná, stačí počkat jestli se ochladí nebo oteplí, jakékoliv jednání na to skutečně nemá žádný vliv, ostatně poslední zásahy do počasí přinesly ještě větší problémy. Člověk by měl být spokojený že vůbec nějaké počasí je a nevrtat do toho. [4]
 • Nevyšel ani pokus meteorologů, když před zahájením konference OSN o změnách klimatu předpověděli oteplení na prasinec, ovšem po skončení otočili a již zase předpovídají běžnou zimu s až -15°C, ovšem meteorologická sekce Necykloverzity nevylučuje ani -25°C. V lednu ovšem napadlo sněha jak cyp, je jasné že o nějakém oteplování se nedá mluvit.
 • Aktualizace 18.ledna 2010:

S roztáváním ledu to není tak horké, himalájské ledovce měly už podle klimatologů dávno roztát a antarktické ledy se měly zmenšit, nic s toho se nepotvrdilo, v Antarktidě je setrvalý stav a jak VTN předpovídal bude se spíše ochlazovat a ledu přibývat.[5]

 • Aktualizace 20.září 2014:

Teorie se plně potvrdila již po čtyřech letech a to v září 2014, kdy po zvýšení čínské produkce kysličníku uhličitého začal narůstat led v Antarktidě a dosáhl rekordní úrovně.[6]

Vliv změn na dámské kalhotky.
 • 28.1.2010 Zjistilo se že se ozónová díra začala zacelovat což má podle některých vědců zvyšovat globální oteplení, ovšem podle těch samých vědců mělo zvětšování ozonové díry přispívat také ke globálnímu oteplování, z toho tedy vyplývá že závěry vědců Necykloverzity jsou jedině správné a nevrtat do toho(ať děláme co děláme se to vždy v hovno obrátí). [7]

Pátrání v historii[edit source]

 • Při výzkumu vlivu GO pomocí dámských kalhotek se zjistilo že až do roku 2005 se oteplovalo.
 • Historologická sekce Necykloverzity objevila tajné záznamy z dob kdy se prosazovalo heslo « Poručíme větru dešti », s těmito výsledky:
 • Při pokusech v Ostravě se podařilo v zimním období zvýšit teplotu až o 5°C, nevýhodou byly vedlejší účinky, např.nebylo vhodné nosit venku bílou košili - po několika okamžicích byla šedá až černá, slunce nebylo vůbec vidět takže se muselo ve dne svítit, dýchat se nedoporučovalo atd. z toho vyplývá že dnešní ekologická společnost spěje nutně do záhuby totálním umrznutím.
 • Sníh změnil barvu na černou a tím pohltil více tepla a rozpustil se.
 • Vše bylo doplněno postřikem silnic a ulic kapalným odpadem s chemičky s vynikajícími výsledky - odstranilo se náledí i při -25°C, vedlejší účinky byly zanedbatelné - rozpadly se pouze boty a karoserie aut což by se dalo vhodně aplikovat v době krize aby se zvýšila výroba.
 • Závěrem - kdyby nebylo idiotických ochránců životního prostředí tak žádná krize by dnes nebyla.
Ve vyšších vrstvách zemské atmosféry (5 až 20 km nad mořem) dochází podle satelitních dat k prudkému ochlazování dokonce již od roku 1980
Tzv. vědci z IPCC se inspirovali i Cimermanem

Nejapné pokusy nabourávání naší teorie[edit source]

 • Někteří odpůrci se dokonce pokusili zneužít Cimrmanových výzkumů.[8]

Michael a spol. si zkrátka udělali počítačovou videohru, pardon, matematickou simulaci a z té jim vyšlo, že kdyby bývaly byly meteo-stanice tam, kde nebyly, tak by bývaly byly určitě naměřily větší teploty než tam, kde skutečně byly. Ovšem těžko si to ověřit. Proč? No přece proto, že v těch místech nejsou žádné meteo-stanice. Vycházeli z Cimrmanovy teorie poznání (ze hry "Ztráta třídní knihy"). Podle té je věc přesně tam, kde se domníváme, že není. Například domníváte-li se, že vidíte křídu, ve skutečnosti je to prázdný prostor, mezera v souvislém křídovém masivu. Stejně tak globální oteplování je prý nejsilnější tam, kde nejsou žádné meteorologické stanice. Vůbec bych se nedivil, kdyby Cimrman byl v příští zprávě IPCC uveden jako jeden z vedoucích autorů (Lead Authors). Skutečnost, že autoři studie dosáhli svých výsledků nikoli z naměřených dat, ale pomocí počítačového algoritmu, který navíc odmítají ukázat (opět zde vidíme typický Mannův rukopis), vědecká obec nemohla brát tuto studii vážně.

 • Ross Hayes, vědec, který často pracoval v Antarktidě pro NASA, poslal profesoru Steigovi takovýto dopis: "Se statistickými triky můžete vykouzlit jakákoli čísla když chcete. Je mi smutno, když vidím členy akademické obce klesnout tak hluboko jen proto, aby dosáhli mediální publicity."
 • Jiní klimatologové zase sbírali zkušenosti v hospodách při pokecu s Himalájskými horolezci.[9], ve skutečnosti již od roku 2007 se většina ledovců zvětšuje.[10]
 • A ti kdo do toho zapojili ozonovou díru která podle nich přispívá ke globálnímu oteplení v případě že zvětšuje nebo i zmenšuje byli zřejmě totálně zhulení.[11]
 • Jedině dosud prokázaný vliv člověka na atmosféru je vytvoření ozonové díry která by však měla přispět k ochlazení nikoliv k oteplení, protože však vědci předpokládají že zacelení ozonové díry má přispět k oteplování je tedy nasnadě závěr že zákaz používání freonů bude vést k oteplování což se zatím také nepotvrdilo. Tím se potvrzuje že jakýkoliv pokus lidstva o zásah do změny podnebí vždy skončí špatně, příroda je mnohem moudřejší proto tu také život existuje již miliony let.
 • Jak se vyrábí oteplování v Česku.[12]

Uznání teorie[edit source]

 • 29.1.2010 Na všech frontách se zhroutily teorie o globálním oteplování, mnoho oteplovačů pomrzlo v tuhé zimě. Necykloverzita se o to zasloužila nemalým dílem.
 • Riziko návratu další doby ledové je již celkem jisté, mělo by se něco dělat proti tomu. Nesmysly o globálním oteplování které hlásá několik posledních ignorantů, jsou škodlivé pro přežití lidstva, VTN důrazně varuje před jejich nesmyslnými závěry. Rozumní lidé si včas objednají topivo, aby to nedopadlo jako letos ve frontách u uhelných skladů.[13]
 • 15.2.2010 Globální oteplování se definitivně vypařilo.

Historie[edit source]

Při pátrání kdo vlastně vymyslel klimatické změny, došlo k překvapivému odhalení. Je to důsledek pokusu o sblížení kapitalismu a komunismu pomocí společného nepřítele.

Pecceiho idea: Pojďme lhát lidem[edit source]

V šedesátých letech minulého století vznikla idea společného globálního nepřítele. O generaci později v knize První globální revoluce Římský klub vylíčil, jaký byl od začátku jejich program na vybudování mostů mezi Východem a Západem.

„Zdá se, že lidé potřebují společnou motivaci v podobě společného nepřítele, aby se dokázali spojit a spolupracovat… hledání obětních beránků je taktika stará jako lidstvo samo. Když nevíte, co s domácí politikou, odveďte pozornost k hrozbám zvnějšku. Sjednoťme národy proti vnějšímu nepříteli, buď skutečnému, nebo k tomu účelu VYMYŠLENÉMU.

Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně…" Plán: Globální vláda

Globální vláda[edit source]

Část ruských kruhů zřejmě zaujaly Pecceiho názory, že by měl vzniknout jediný světový systém vlády, která by v rámci OSN řídila celý glóbus a přerozdělovala bohatství Západu. Líbilo se jim jistě, že navrhovaný světový režim se podobá spíše direktivnímu systému sovětské byrokracie nežli kapitalismu volného trhu. Jinak by to samozřejmě nepodpořili.

Peccei své názory vyjádřil například v roce 1969 v knize „The Chasm Ahead“.

Dnes tyto nebezpečné názory přežívají v různých podobách např. EU která diktuje členským státům co mají dělat, ovšem podnebí se jim zatím moc ovlivnit nepodařilo(ani to ve skutečnosti nechtějí aby náhodou společný nepřítel nezmizel), takže se vybíjejí aspoň na zakazování Pomazánkového másla nebo Tuzemského rumu)

Graf teplot go.png

Světový přínos výzkumu[edit source]

 • Vědci celého světa uznávají výsledky Necykloverzity na tomto poli. Stále se objevují další fakta o globálním ochlazování. Tím spíše vyniká přínos Necykloverzity, která dosáhla těchto výsledků se skromnými prostředky a skoro žádnými vědci. Jeden s posledních drtivých závěrů za všechny zde: [14]
 • 10.prasince 2013.

Dle původních předpokladů GO úspěšně postupuje, praskání ledovců v Antarktidě bylo způsobeno třeskutými mrazy, až -93°C zatím největšími naměřenými. [15]

 • V září 2014 dosáhla plocha antarktického ledu rekordní úrovně a stále se nebezpečně zvětšuje.

Další a další vědci se připojují:

Poslední výkřiky ekoteroristů[edit source]

Prohlásili že za ochlazení může oteplení, takže podle toho logicky v případě proklamovaného oteplení přijde ochlazení. Zdá se jim zbývá už jen poslední možnost, a to že vše zůstane při starém.[16]

 • aktualizováno 10.8.2015

Dnes jim proto podařilo zdůvodnit ubývání i přibývání ledu v Arktidě, globálním oteplováním. Teď již stačí dopracovat teorii o globálním ochlazování, kdy by mělo být vše naopak.[17]

Necykloverzita-razitko.svg NECYKLOVERZITA
se zaručuje za správnost informací v tomto článku.
Tento článek může být překopírován a použit
jako plnohodnotná diplomová práce.