Necyklopedians

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Stará barabizna, později Správní budova Necyklopedie
Hedvíčetanic
Google uncyc.jpg Necyklopedians na googleTohle je nejlepší článek na téma „Necyklopedians“ na celým internetu.


Necyklopedians je kultovní seriál tvořený ve studiu Televize Vysočina, vysílaný vždy od 25:00 do 25:15. Seriál pojednává o Neckylopedii, Chucku Norrisovi, Českopedii a Číslech. Seriál patří mezi stálice ve sledovanosti Televize Vysočina a existují teorie o tom, že Necyklopedians sledují i Ježíš a Satan.

Prostředí[edit | edit source]

Necyklopedians (2. až 5. série) se odehrává v roce 2023 na nově objeveném ostrově Khakutinakaja, kde jistý Ross Hedvíček objeví starou barabiznu (později správní budova Necyklopedie).
Od 5. do 8. série se děj odehrává na mnoha místech světa najednou, jako například v Česku, KLDR nebo Americe.

Děj[edit | edit source]

1.série[edit | edit source]

1.série Necyklopedians má pět epizod o délce 10 až 35 minut. Byla vysílána denně od 0. do 4.bledna na Televizi Vysočina


0. epizoda - Cesta zaoceánská: Ross Hedvíček se rozhodne, že se svou rodinou procestuje oceán a snaží se přesvědčit svou matku, dceru, otce, syna, bratrance, sestřenici, tetu, strýce, tchýni, tchána, snachu, zetě, synovce, neteř, švagra, švagrovou a všechny své bývalé přítelkyně, aby se s ním vydaly. (17.5 minuty)
1. epizoda - Hnědé maso: Ross Hedvíček konečně přesvědčil alespoň 4 členy své rodiny, aby se s ním vydaly na cestu kolem světa. (konkrétně Rose Teresia Hedvíčková, bezejmenná tchýně, Petunie Von Raichenbauchová Hedvičková a Sorr Hedvíček - dvojník) Postaví koráb "Hedvíčetanic" a vydá se nakoupit u Číňanů naproti (krámek Pólán) jídlo potřebné k plavbě, to mu ale překazí jeho soused Elvis Presley, který vykoupí všechny konzervy s hnědým masem. (21.15566778 minuty)
2. epizoda - Hedvíčetanic: Poté, co Ross Hedvíček není schopen ani nakoupit konzervy se od jeho plánu odtrhává bezejmenná tchýně a radši jde psát na Českopedii. Ross Hedvíček to ale nevzdává a tak zabije svého pátého (prvočíslo) oblíbeného vepře "Masáčka" a vyrobí z něj chybějící konzervy. Hedvíčetanic tak může konečně vyplout.(10.01 minuty)
3. epizoda - Portland: Ross Hedvíček a jeho parta jsou připraveni vyplout, je ale třeba najít přístav, odkud by mohli vyplout. Celý díl je zaplněn zrychleným záběrem jízdy Rosse Hedvíčka a spol. z Prahy do přístavu v Portlandu (nikdo nemá tucha kde to je). (34.998 minut)

Opět stará barabizna, později Správní budova Necyklopedie

4. epizoda - Nemoc na rozloučenou : Ross Hedvíček a spol. jsou konečně připraveni vyplout z Portlandu, na poslední chvíli ale Petunie von Raichenbauchová Hedvičková onemocní nepříjemnou obdobou kohoutí chřipky a tak jí ostatní musí zanechat v Portlandu a vyplout bez ní. Petunie von Raaichenbauchová Hedvičková umírá tři dny po vyplutí Hedvíčetanicu. (18.277277277 minut)

2.série[edit | edit source]

2.série Necyklopedians má 5 epizod o délce 8 až 23 minut. Byla vysílána denně od 12. do 16.bledna po velkém úspěchu první série na obou vysílacích kanálech na Televizi Vysočina.

Graf s vyznačenou kokosovou sílou, která dosud nebyla objevena nikým jiným než Rossem Hedvíčkem.

0. epizoda - Troska: Ross Hedvíček a spol. vypluli z přístavu v Portlandu a míří směrem na Madagaskar, bouře je ale strhne do jiného směru a nakonec ztroskotají na ostrově Khakutinakaja. ( 8.3243432434 minut)
1. epizoda - Stará barabizna: Po ztroskotání na ostrově Khakutinakaja se Ross Hedvíček pokouší pod vrakem ztroskotaného Hedvíčetanicu najít své dva společníky (Rose Teresia Hedvíčko a Sorr Hedvíček - dvojník), bohužel ale bezúspěšně. Poté, co se Ross Hedvíček smíří se ztrátou svých společníků, se vydá směrem do ostrova, aby zde nalezl nějaké jídlo. Prodírá se nekonečnou džunglí, ale nakonec najde jen skálu, před kterou stojí stará barabizna (později Správní budova Necyklopedie). (23.23232323333333333 minut)
2. epizoda - Tajemství Staré barabizny: Ross Hedvíček se po nalezení staré barabizny vydá přímo k ní, zjistí ale, že z neznámého důvodu nemůže vkročit dovnitř, jakoby barabiznu chránila neznámá síla. Hladovému Rossu Hedvíčkovi tedy nezbyde nic jiného, než se pokusit vysvětlit neznámou bariéru matematicky. Tak vzniká později jeden z prvních článků na Necyklopedii, Müdlerův paradox. Poté, co je bariéra matematicky vysvětlena, objevuje Ross Hedvíček tzv. kokosovou sílu, pomocí které nakonec prolomí bariéru a dostane se do staré barabizny. (14.9876543 minut)
3. epizoda - Věštba: Když Ross Hedvíček vstoupil do staré barabizny, praví se legenda o tom, že byl osvícen (nikdo neví zda Ježíšem či Satanem) a byl mu vnuknut nápad o zničení Českopedie. Ve staré barabizně našel Ross Hedvíček mnoho pergamenů vyprávějících o pradávné věštbě. Podle této věštby přijde muž jménem Ross a zničí Českopedii, která je ostudou společnosti. Ross Hedvíček tak začne přemýšlet, jak zničit Českopedii. (12.31031003021 minut)
4. epizoda - Necyklopedie: Celý díl je zaplněn ukázkami nápadů Rosse Hedvíčka, jak zničit Českopedii, jako například: povolat armádu tučňáků, shodit server Českopedie, zabít Patrona Českopedie, zničit finační podporu Českopedie - Česko, obžalovat Českopedii z krádeže neznámého psíka, vytvořit konkurenci. A tak, jako konkurence Českopedie, mající za úkol ji zcela zničit, se zrodila Necyklopedie! (23.0000023 minut)

3.série[edit | edit source]

3. série Necyklopedians má 4 epizody o délce 16 minut. Byla vysílána od 21. do 24. bledna na obou vysílacích kanálech Televize Vysočina.

Jeden z nejpopulárnějších snímku XADMINa, který mnoho lidí zná, aniž by vědělo o jeho původu v seriálu Necyklopedians

1. epizoda: Ross Hedvíček poté, co dostane onen skvělý nápad na stvoření Necyklopedie založí společnost podporující projekt Necyklopedie s názvem Necyklopedians. S touto společností následně zažaluje Českopedii za krádež nápadu, který měl on ještě před založením Českopedie. Soud ale prokáže, že Českopedie není vinna a pošle Rosse Hedvíčka na 3 měsíce do vězení.(16 minut)
2. epizoda: Ross Hedvíček si ve vězení začne psát blog hedvicek.blog.xyz, protože společnost Necyklopedians byla označena soudem jako neprospěšná a musela být zrušena spolu s Necyklopedií. Děj dále přeskakuje o 26 dní později, kdy začne blog Rosse Hedvíčka sledovat neznámý hacker a doktor, uváděný pod názvem XADMIN.XADMIN navštíví Rosse Hedvíčka ve vězení a ukradne mu jeho notebook, kde má všechny důležité informace. Podle nich vypluje XADMIN na ostrov, kde začal projekt Necyklopedie, ostrov Khakutinakaja. (16 minut)
3. epizoda: XADMIN se pomocí notebooku, ve kterém má Ross Hedvíček celý svůj život vypsaný do detailů, dostane do staré barabizny a je také osvícen. Rozhodne se obnovit geniální plán Necyklopedie, nyní ovšem bez jakékoli společnosti, která by mohla být zažalována. Zbytek epizody je vyplněn postupem, jak XADMIN vyttvořil systém Necyklopedie, který funguje dodnes. (16 minut)
4. epizoda: XADMIN umístí Necyklopedii na adresu necyklopedie.wikia.com a spustí celý projekt. Poté jde prozkoumávat ostrov Khakutinakaja. Zde děj přeskakuje o měsíc později, kdy už má Necyklopedie 100 uživatelů a projekt se začíná rozrůstat. XADMIN se tedy rozhodne, že je čas zmizet a přidělí pěti uživatelům Necyklopedie práva admina. XADMIN pak nenápadně a zcela anonymně zmizí, což je důvod, proč je v dešní době zakladatel Necyklopedie nevystopovatelný. (16 minut)

4.série[edit | edit source]

4.série Necyklopedians má 4 epizod o délce násobků 3 minut. Byla vysílána denně od 26. do 29. bledna na prvním vysílacím kanále Televize Vysočina.


1. epizoda: Necyklopedie má nyní již asi 600 členů a Ross Hedvíček je stále ve vězení. Po Necyklopedii se šíří panika a vandalismus a správci již přestávají zvládat celou situaci, a tak se rozhodnou všechny uživatele zablokovat. (15 minut)
2. epizoda: Všichni členové Necyklopedie jsou již zablokováni a pět správců řídí celou Necyklopedii, když vtom se jeden z nich zblázní a vymaže další tři adminy, než ten poslední vymaže jeho. Na Necyklopedii nastává totalita a jeden správce řídí vše. Vládne tvrdou rukou a nechává si platit za možnost čtení / úpravy Necyklopedie. Začíná vznikat skupina Antinecyklototalitní spolek, která popularizuje problém a snaží se uspořádat povstání. (18 minut)
3. epizoda: První povstání skupiny Antinecyklototalitní spolek bylo neúspěšné a absolutní vládce Necyklopedie vymazává téměř všechny uživatele. Díky svým penězům je nechutně bohatý a Necyklopedie ho již přestává bavit. Za své peníze kupuje ostrov Khakutinakaja a stěhuje se na něj. Necyklopedie je tedy bez správců a nikdo s tím nemůže nic udělat. Antinecyklototalitní spolek sice organizuje druhé povstání, ale nevypadá to, že by se mohlo povést. (21 minut)
4. epizoda: Najednou se objevuje Rose Teresia Hedvíčko, o které si všichni myslí, že zemřela v druhé sérii. Ve skutečnosti ovšem přežila a nyní se na trosce Hedvíčetanicu plaví směrem do Afriky. Zde se kompletně uzdravuje a stává se vůdkyní skupiny Antinecyklototalitní spolek. Tento spolek také díky ní zorganizuje velké vylodění na ostrově Khakutinakaja. Zde série končí. (24 minut)

5.série[edit | edit source]

5. série Necyklopedians má 4 epizody o délce 31.41592 minut. Byla vysílána obden na prvním i druhém vysílacím kanále Televize Vysočina od 32. bledna do 12. onanúnora.

Jedna z možných podob Rose Teresie Hedvíčko. Všimněte si boule na hlavě způsobené úrazem při ztroskotání Hedvíčetanicu.

1. epizoda: Po velkém vylodění na ostrově Khakutinakaja se Antinecyklototalitní spolek vydává směrem k Staré barabizně, aby našli posledního správce. Po pár dnech jim ale dojde jídlo a ti nejslabší z nich zemřou. Za další týden už zbývá jen vůdkyně spolku, Rose Teresia Hedvíčko, a Anna Yogová, která umí žít bez jídla a celý týden prohledávala ostrov. Nyní vysvětluje Rose T. Hedvíčkové, na co přišla. (31.41592 minut)
2. epizoda: Anna Yogová vůdkyni Rose Teresii Hedvíčko vysvětlila, že Stará barabizna je chráněna silou, kterou Ross Hedvíček špatně popsal jako tzv. kokosovou. Ve skutečnosti je chráněna třemi nejmocnějšími duchovními živly: Ježíšem, Satanem a Chuckem Norrisem. Barabizna skrývá největší tajemství světa, která jsou pod ochranou těchto tří živlů. K jejich prolomení je třeba obětovat trojí krev třikrát prolitou třemi těly a třemi dušemi. Anna Yogová a Rose Teresie Hedvíčko se tedy vydávají hledat třetího člověka, který by také obětoval svou krev k otevření Staré barabizny. (31.41592 minut)
3. epizoda: Po dlouhém hledání a živení se plody ostrova se Anna Yogová a Rose Teresie Hedvíčko rozhodnou vrátit se zpět. Zjistí ale, že jejich loď ukradl absolutní vládce Necyklopedie, kvůli kterému se sem vydaly a tak musí zůstat na ostrově. V tu samou chvíli se absolutní vládce Necyklopedie objevuje v Evropě, kde chce odkoupit i Českopedii. Investuje do ní všechny své peníze, ale ostatní uživatelé ho nakonec zablokují. O pár týdnů později se ale objeví XADMIN, který pomůže absolutnímu vládci ovládnout Českopedii. Pokus je ale neúspěšný a vyústí pouze v krátký výpadek Českopedie. Absolutní vládce Necyklopedie je odsouzen k trestu smrti a tak si své heslo k Necyklopedii odnese s sebou do hrobu. (31.41592 minut)
4. epizoda: XADMIN se znovu plaví na ostrov Khakutinakaja, kde narazí na Annu Yogovou a Rose Teresii Hedevíčko. Na poslední chvíli je zachrání a odveze zpět do civilizace. Tam se setkávají s Rossem Hedvíčkem, který už je propuštěn z vězení a domlouvají se na rituálu, který má otevřít Starou Barabiznu. Ukazuje se ale, že jsou potřeba 4 další lidé, kteří ovládají čtyři živly: oheň, vodu, vzduch a zemi. XADMIN, Anna Yogová a spol. se tedy vydávají do Japonska, kde hledají duchovní vládce všech čtyř živlů. Zde série končí.(31.41592 minut)

The Wikipedia[edit | edit source]

The Wikipedia je speciální díl mezi 5. a 6. sérií Necyklopedians. Má 20 minut a zachycuje korupční situaci v centrále společnosti provozující Wikipedii, která nastiňuje děj dalších dvou sérií.

6. série[edit | edit source]

Po dvouleté pauze byla 6. série Necyklopedians vysílána na prvním i druhém vysílacím kanále Televize Vysočina od 6. onanúnora do 12. onanúnora. Všech 5 epizod má 42 minut.

Alfons Prüder a Daniela Písařovicová při akci v letadle.

1. epizoda: Naše skupina se rozděluje na dvojice XADMIN a Anna Yogová, kteří hledají japonský chrám ohně a dvojici Rose Teresia Hedvíčko a Ross Hedvíček, kteří hledají chrám vody. Mezitím se v centrále Wikipedie dohaduje její prezident Alfons Prüdens a správní rada Wikipedie zda povolit upravování článků anonymními autory. Alfons Prüdens je proti a tak ho správní rada odvolá z funkce za protidemokratické názory. Alfons se rozhodne, že zakročí proti Wikipedii a zničí jí.
2. epizoda: Rose Teresia Hedvíčko a Ross Hedvíček narazí na starce, který říká, že je doveze do chrámu Země. I přesto, že mají najít chrám vody se rozhodnou, že půjdou s ním a tak se vydávají na moře. Afons Prüdens se mezitím přes internet spojí s XADMINem a chce mu pomoci k zničení Wikipedie. Bohužel ale nemůže vycestovat pryč a proto slibuje, že najde někoho, kdo jim pomůže hledat chrám Země. (XADMIN neví, že se k němu vydali Ross Hedvíček a Rose Teresia Hedvíčko). Prezidentem Wikipedie se stává Alfonsův syn Tyrion Prüdens.
3. epizoda: XADMIN a Anna Yogová nalézají chrám Ohně, do kterého se však Anna Yogová odmítá vydat, protože říká, že by jí oheň spálil prsty. V chrámu Ohně nalézá XADMIN tři mudrce, kteří ovládají oheň, Flammeho, Calora a Ignise. Všichni tři však odmítají XADMINovi pomoci a tak se vrací bez úspěchu. Nakonec Anna Yogová rozhodne, že se pokusí najít chrám Vzduchu a potom se sem vrátí. Mezitím Alfons Prüdens nalézá svou dlouholetou kamarádku Danielu Písařovicovou, která slibuje, že půjde hledat chrám Země. Alfons Prüdens je ale její dlouholetá tajná láska a Daniela říká, že půjde jen tehdy, když půjde i Alfons a tak se vydávají oba dva do Jižní Dakoty, kde má prý být chrám Země.
4. epizoda: Ross Hedvíček a Rose Teresia Hedvíčko si po několikadenní cestě ve člunu se starcem uvědomují svou chybu a modlí se aby přežili. Zásoby jídla jim už skoro nezbyly. Mezitím Daniela a Alfons Prüder letí do Jižní Dakoty. Daniela je ale cestou tak sexuchtivá, že Alfonse zatáhne na toalety a tam si to spolu divoce rozdávají. Z jejich pohybů se ale začne otřásat celé letadlo a zřítí se do Tichého oceánu. Jen Alfons s Danielou zůstanou zamčeni v toaletní kabince, která zůstane plavat uprostřed oceánu a tak alespoň na chvíli přežívají.
5. epizoda: XADMIN a Anna Yogová nalézají chrám Vzduchu s mudrci Ventem, Tempestasem a Respirem. Po dlouhém dohadování se mudrci rozhodnou, že vymění Annu Yogovou za jednoho z nich. Anna protestuje, ale XADMIN popadne Tempestase a uteče. Anna Yogová tak zůstává v chrámu Vzduchu. Mezitím se Alfons Prüdens a Daniela stále divoce milují v toaletní kabince, protože si myslí, že je to to poslední co zažijí. Objevuje se ale záchranný vrtulník a vyprostí je oba dva. Když se o havárii letadla dozví Tyrion Prüdens, žaluje leteckou společnost. Tu ale řídí jeho strýc Taywin Prüdens a tak žalobu nakonec stáhne. Rose Teresia Hedvíčko a Ross Hedvíček už na člunu umírají hladem a žízní, ale vypadá to, že před nimi se objevuje ostrov... Zde série končí.

7. série[edit | edit source]

7. série Necyklopedians byla vysílána na obou vysílacích kanálech Televize Vysočina od 22. do 28. onanúnora. Každý díl má cca 40 minut.

Miloš Zeman při vyjednávání s Trumpem.

1. epizoda: Ross Hedvíček a Rose Teresia Hedvíčko doplouvají na Ostrov Kostí, kde se setkávají s Mr. Woodoo, kostrou oblečenou v fialovém plášti s zeleně svítícíma očima. Ten jim vysvětluje, že na Ostrově Kostí se vyplavují všechny lidské kosti ze všech oceánů světa. Také se stanou jeho zajatci a Rossu Hedvíčkovi vysvětluje, že si nechá Rose Teresii Hedvíčko jako rukojmí, dokud mu nepřinese dětské kosti. Ten to nejdříve odmítá, poté ale odplouvá Jižní Dakoty. Alfons Prüdens se mezitím ve vězení rozchází s Danielou, a obviní jí ze sexuálního útoku na něj. XADMIN a mudrc Vzduchu Tempestas odplouvají do chrámu Vody, aby našli své přátele.
2. epizoda: Daniela Písařovicová je odsouzena za sexuální nátlak a útok a Alfons Prüdens je za podmínky propuštěn. Okamžitě vyhledá svého mocného bratra Taywina Prüdense, který ho odkazuje na místo, kde by se měl nacházet onen chrám Země. Anna Yogová se v chrámu Vzduchu učí správnému uspokojování mužských tužeb a zároveň přemýšlí nad plánem jak utéct. Dříve než na to přijde, ji ale mudrcové Vzduchu pošlou do KLDR, kde se má stát děvkou Kim Čong-una. Miloš Zeman se setkává s Donaldem Trumpem, aby se dohodli jako nejlepší přátele na strategii proti Kimovi.
3. epizoda: Alfons Prüdens se v Jižní Dakotě setkává s Rossem Hedvíčkema společně se vydávají do chrámu Země, který je ale prázdný a opuštěný. Po chvíli prohledávání se začne roztékat podlaha a celý chrám vybuchne i s Alfonsem a Rossem Hedvíčkem. Když se to dozví Taywin Prüdens, snaží se zjistit, kdo zabil jeho syna a tak se vydává do chrámu Ohně. V něm se setkává s mudrci Flammem, Calorem a Ignisem. Násilím s sebou odvleče Calora a pokračuje do chrámu Vody. Cestou se ale také setká se starcem, který ho odveze na Ostrov kostí. Tam mu mysl ovládne Mistr Woodoo a Taywin se vydává do USA za Donaldem Trumpem. Mezitím Anna Yogová namlouvá Kimovi, že by měl zničit Českou republiku, protože nemá ráda Zemana. Kim tedy navštěvuje Miloše Zemana.
4. epizoda: Taywin Prüdens pod kontrolou Mistra Woodoo odpaluje Bílý dům a poté sám spáchá sebevraždu. Kim zatím na návštěvě Miloše zemana vesele popíjí až se dostane do velice opilé nálady a znásilní Miloše Zemana. Další den se mu Miloš svěří, že je vlastně gay a tak se spolu začnou pravidelně scházet. Kim vyhodí Annu Yogovou a ta uteče do USA za Donaldem Trumpem, který je ale už bohužel mrtvý... Zde série končí.

8. série[edit | edit source]

8. série Necyklopedians byla (vůbec poprvé) vysílána na všech vysílacích kanálech Televize Vysočina od 3. do 10. babobřezna. Každý z pěti dílů má kolem 50 minut.

Podoba Mr. Woodoo podle mudrce Vzduchu Tempestase (ne že by uměl kreslit).

1. epizoda: XADMIN a mudrc vzduchu Tempestas doplouvají po dlouhé cestě na ostrov, kde se nachází chrám Vody. V něm kromě 3 mudrců Pluviama, Stillabunta a Vapora arazí ale také na Eden Mor. Ta je zde na tajné misi a proto se sanží odejít tajným východem dříve než jí XADMIN zadrží. Mudrcové vody jsou vůči němu velice ochotní a jeden z nich, Pluviam, dobrovolně odchází s XADMINem. V ČR se mezitím Kim svěřuje svému Boyfriendovi (Zemanovi), že Tomio je jeho bratranec.
2. epizoda: Anna Yogová, která utekla do USA za Donaldem Trumpem nalézá Ameriku rozvrácenou a otřesenou smrtí prezidenta a tak se rozhodne zakročit a kandidovat na prezidentku USA. Najme is ty nejlepší asistent(k)y a poradce (hlavně díky svým skvělým sexuálním službám) a využívá také svých bohatých zkušeností o Kimovi z doby, kdy byla jeho děvkou. Kim v ČR zakládá stranu SPD za pomoci svého bratránka a také této straně získává podporu Miloše Zemana.
3. epizoda: XADMIN se vydává do chrámu Ohně, protože Chrám Země, jak už se také dozvěděl, je zničený. (O smrti R.H. a A.P. v něm neví. ) V chrámu Ohně ke svému překvapení narazí na jen 2 mudrce ohně ale také 3 mudrce Země. Dozvídá se, že jeho otec Taywin Prüdens násilím nedávno odvlekl z chrámu Ohně jednoho z mudrců ohně Calora. Za to se mu zbylí 2 mudrcové chtěli pomstít a odpálili tak chrám Země, aby do něj nemohl. Také nabízejí XADMINovi, že pokud jim přivede zdravého Calora (ukradeného mudrce Ohně), může si ho na chvíli vzít s sebou, ale potom ho musí přiést zpět. XADMIN s Tempestasem a Pulviamem tedy odplouvají na Ostrov kostí, kde se byl naposledy viděn Taywin Prüdens. Mezitím v ČR SPD získává překvapivou moc ve volbách a cesta k socialismu je otevřená.
4. epizoda: V USA Annu Yogovou navštivuje v její kanceláři Eden Mor. Ta pracuje jako tajná nejvyšší velvyslanykně Papeže od té doby, co si jí sám vybral (více informací v článku Eden Mor) a hledá XADMINa, protože ji přistihl v chrámu Vody. Anna Yogová jí vysvětluje, že ona byla jen v chrámu Vzduchu. kde ji XADMIN nechal a že neví, kde je. Eden Mor tedy odchází do chrámu Vzduchu. Mezitím se mudrcové všech 4 chrámů Ohně, Vody, Země a Vzduchu svolají právě do chrámu Ohně, aby promluvili o XADMINovi. Nakonec se dohodnou, že nejdůležitější je život a zdraví mudrce Calora a tak zatím nezakročí. V KLDR se mezitím nedaří udržovat vládu bez dlouhodobého pobytu preziddenta a tak se Kim musí vrátit. XADMIN zjišťuje (z novin), že při výbuchu chrámu Země zemřel jeho přítel Ross Hedvíček i Alfons Prüdens. Rozhodne se, že za to se mdurcům pomstí.
5. epizoda: XADMIN doplouvá na Ostrov kostí, kde najde živého a zdravého Calora. Ten mu vysvětluje, že Ross Hedvíček slíbil Mr. Woodoo mladé čerstvé dětské kosti a jako rukojmí si na ostrově ponechal Rose Teresii Hedvíčko. Kdž se Ross Hedvíček nevrátil, Mr. Woodoo nechal za trest znásilnit Rose T. Hedvíčko 12 svámi poddadnými - kostlivci. Všichni jí velice ublížili, ale nikdo z nich jí nemlže přvést dítě. Mr. Woodoo Rose Teresii Hedvíčko nepustí, dokud ty kosti nebude mít. XADMIN ted musí přinést dětské kosti nebo dát Rose T. Hedvíčko dítě. Nakonec si po dlouhém rozhodování vybere rychlejší možnost a znásilní Rose Teresii Hedvíčko. Za pomoci kouzel Mistra Woodoo o pár dní později počne dítě, při porodu ale zemře. Dítě je nakonec staženo z kůže a později dále očištěno. Za takovou hanebnost chce XADMIN Mistra Woodoo zabít, ale mudrcové ho moudře uklidní a všichni tři i s XADMINem se vracejí do chrámu Ohně. Eden Mor zatím nalézá chrám Vzduchu prázdný a dál se tedy vrací do chrámu Vody, zda nenajde XADMINa tam... Zde série končí.

9. série[edit | edit source]

9. série Necyklopedians byla vysílána na obou vysílacích kanálech Televize Vysočina od 15. do 19. babobřezna. Oficiální trailer na 9. sérii Necyklopedians můžete najít zde: [1].


1. epizoda: Kim se vrací do KLDR, avšak jeho soukromé letadlo cestou havaruje a on uvízne na neznámém ostrově. Spolu s ním přežil cestu už jen jeho osobní asistent. Eden Mor se dostává do chrámu Vody, avšak ani tam nemůže XADMINa najít. Anna Yogová prohrává v prezidentských volbách, avšak získává velkou popularitu a zkouší se stát herečkou. V ČR mezitím zavládá komunismus po vzoru KLDR s vůdci Milošem Zemanem a Tomiem Okamurou. Mistr Woodoo má čerstvé dětské kosti a může tak provést tajemný rituál, kvůli kterému se plaví na ostrov Khakutinakaja. XADMIN se vrací do chrámu Ohně. Mudrcové jsou potěšeni, že je Calor v pořádku, a tak se jeden z mudrců Země, Harenai, uvoluje, že XADMINovi pomůže.
2. epizoda: Eden Mor se vydává do chrámu Ohně, kde se střetává s XADMINem. Ten jí vypráví svůj příběh a také jí říká, že Anna Yogová přišla na to, jak starou barabiznu oživit, a tak musí s ním plout na ostrov Khakutinakaja. Společně s Eden Mor se tedy vydávvají za Annou Yogovou do USA. V ČR se Miloš Zeman dozvídá o tom, že Kimovo letadlo havarovalo a sám se vydává ho hledat. Se svým chatrným zdravým ale na cestě zemře, v České Republice se tedy stává absolutistickým vládcem Tomio Okamura. Mistr Woodoo je stále na cestě na ostrov Khakutinakaja. Papež se od Eden Mor dozvídá o plánech Mistra Woodoo a vysílá na ostrov Khakutinakaja své vlastní jednotky.
3. epizoda: Mistr Woodoo doplouvá na ostrov Khakutinakaja, kde nalézá havarované soukromé letadlo a Kima, který mu vysvětluje, že zde havaroval. Mistr Woodoo ho zabíjí jako svědka a vydává se směrem k Staré barabizně. Tu využívá na magický rituál, který za 24 hodin oživí jeho životní (a také smrtelnou) lásku: Lady Woodoo. XADMIN se v USA potkává s Annou Yogovou a společně se vydávají na ostrov Khakutinakaja. Nad zemí se začíná smrákat, protože do konce rituálu zbývá už jen 22 hodin. Speciální jednotky po celém světě zaznamenávají abnormální aktivitu.
4. epizoda: Na ostrov Khakutinakaja se dostávají Papežovy speciální jednotky společně s Eden Mor. Jednotky nalézají Starou barabiznu a Mr.Woodoo jak provádí temný rituál. Mr. Woodoo je všechny zabíjí, přežívá jen Eden Mor. To varuje speciální organizace po celém světě, které začnou na ostrov vysílat své jednotky. V Evropě se objevuje obrovské zemětřesení, které ničí většinu civilizace. Všechny kostry z Ostrova kostí obživly a pamlu ale jistě se plaví přes moře z Ostrova kostí do Japonska. Do konce rituálu zbývá 10 hodin.
5. epizoda: Oživlé kostry z Ostrova kostí doplouvají do [[Japonsko|Japonska], kde spouští místní "pobočku" rituálu, který má oživit Lady Woodoo. V Evropě po velkém zemětřesení využívá chaosu Daniela Písařovicová a utíká z vězení. Celou dobu pracovala jako tajná agentka pro Mr. Woodoo a nyní spouští jeho rituál v Evropě. V Africe je také podle plánu spuštěn místní rituál. XADMIN a Anna Yogová konečně doplouvají spolu s 4 mudrci na ostrov Khakutinakaja, kde se setkávají s Eden Mor. Ta na pokyn mudrců kontaktuje Papeže a ten jim okamžitě posílá svatý grál, který uchovává všechnu boží moc. Do konce rituálu zbývá už jen pár minut a nad celým Starým světem (Asie, Evropa, Afrika) se objevují zelenofialové mraky, jejichž déšť z lidí strhává maso a zaživa je proměňuje v kostry. Armáda Mr. Woodoo roste a jak se rituál blíží ke konci, celá Země se začíná hýbat a nekontrolovaně točit. Zbraně nefungují, počítače se zbláznily a gravitace mizí. Jižní Amerika celá hoří. Eden Mor záhadně umírá a rituál je u konce. Lady Woodoo ožívá. (60 minut)

Povídky[edit | edit source]

Kromě hlavní série knih bylo vydáno také několik povídek dokreslující prostředí seriálu Necyklopedians. Zde naleznete jejich stručný přehled a popis:

Dead Families[edit | edit source]

Časové zařazení: před 1. sérií až začátek první série
Děj: Vypráví o rodině Hedvíčků: Rose Teresii Hedvíčkové, bezejmenné tchýni, Petunie Von Raichenbauchová Hedvičkové, jejím poměru s Číňanem z krámku, Sorru Hedvíčkovi a o jejich smrti. Končí odhalením, že Rose Teresia Hedvíčková přežila.
Český název: Rodiny co bývaly

Blogging and Talking[edit | edit source]

Časové zařazení: 3. série
Děj: Přepis blogu Rosse Hedvíčka, který psal, když byl ve vězení. Vypráví o jeho soukromém životě.
Český název: Psaní a mluvení

Blogging and Rose[edit | edit source]

Časové zařazení: 4. až 5. série
Děj: Přepis deníku Rosse Hedvíčka. Vypráví o jeho propuštění z vězení a setkání s Rose T. Hedvíčko. Volné pokračování povídky Blogging and Talking.
Český název: Psaní a Rose

Inside the Wiki[edit | edit source]

Časové zařazení: 4. až 5. série
Děj: Sleduje situaci v centrále Českopedie a to, jak si její prezident Alfons Prüdens počíná ohledně Necyklopedie a Antinecyklototalitního spolku. Končí odchodem Alfonse Prüdense z role.
Český název: V ČR nebylo oficiálně vydáno, existují 2 volné přepisy s názvy "Ve Wiki" a "Wikatastrofa"

Family of Necyklowikians (Dead Families 2)[edit | edit source]

Časové zařazení: nejisté
Děj: Vypráví o rodině Prüdensů, je volným pokračováním povídky Dead Families se zaměřením na rodinu Prüdensů.
Český název: Rodiny co bývaly 2 aneb Rodina Necyklowikipedistů

Kim-o-lantern (Halloween special)[edit | edit source]

Časové zařazení: mezi 7. a 8. sérií
Děj: Vypráví o vztahu Kima a Zemana, začíná jejich coming outem a končí Kimovým odjezdem. Odehrává se na Halloween.
Český název: Z politických důvodů nebylo oficiálně vydáno, existuje několik volných přepisů, ten nejznámější nese název "Kimoween (Halloweenský speciál)"
Plus další povídky, budou přidány později.


Obsazení[edit | edit source]

Leonardo Dicaprio jako Ross Hedvíček
Brie Larson jako Rose Teresia Hedvíčková
neznámá herečka jako bezejmenná tchýně
Meryl Streep jako Petunie Von Raichenbauchová Hedvičková
Leonardo Dicaprio jako Sorr Hedvíček
Liao Fan jako číňan z krámku Pólán
Dan Nekonečný jako Elvis Presley
neznámý hacker jako XADMIN
Stephen Hawking jako šílený správce
Adolf Hitler jako poslední správce
Adele jako Anna Yogová
Bill Gates jako Alfons Prüder
Ivanka Trump jako Daniela Písařovicová
starci jako mudrcové
Eden Mor jako Eden Mor

Autoři[edit | edit source]

Režie: Zdeněk Troška
Scénář: Zdeněk Troška, Uživatel:IQ_BigBang
Knižní předloha: Uživatel:IQ_BigBang
Kamera: Ervín Sanders
Hudba: Karel Vágner
Producenti: Dana Voláková
Střih: Dalibor Lipský
Zvuk: Tomáš Bělohradský
Scénografie: Václav Vohlídal
Masky: Jiřina Pahlerová
Kostýmy: Josef Jelínek

Knižní předloha vs Seriál[edit | edit source]

Knižní předloha i seriál se shodují ve všech dějových liniích, pouze jsou jinak uspořádány.
Aktuální knižní předloha zahrnuje tyto knihy: Ostrov Necyklopedie, Hacker a vězení, Spolek I, Spolek II, Ostrov kostí, Spiknutí, Z vůle boží

Série Knižní předloha
1 Ostrov Necyklopedie
2 Ostrov Necyklopedie
3 konec knihy Ostrov Necyklopedie, 1. polovina Hacker a vězení
4 2. polovina Hacker a vězení, Spolek I
5 konec knihy Spolek I, Spolek II
Speciál: The Wikipedia povídky Inside the Wiki a Family Of Necyklowikians
6 Spolek II, část knihy Ostrov kostí
7 konec knihy Spolek II, Ostrov kostí, začátek knihy Spiknutí
8 konec knihy Ostrov kostí, Spiknutí, začátek knihy Z vůle boží
9 2. polovina Spiknutí, 1. polovina Z vůle boží
Speciál: The Big Ending (ještě nevydáno) Z vůle boží + nevydané povídky Lady Woodoo a Lady Eden


Recenze[edit | edit source]

Po osmi sériích Necyklopedians se autoři seriálu rozhodli kontaktovat samotné Imperátory Necyklopedie, aby vyjádřili svůj názor jak na celý seriál, tak na poslední vydanou (nyní osmou) sérii. Milí Imperátoři:
Uživatel: Ervinpospisil:
Uživatel: Karkos:
Uživatel: Szoferka:
Uživatel: Trnka:
Uživatel: Zylbrsztajn:
Děkujeme za vaše pozitivní i negativní názory.

Žaloba[edit | edit source]

V roce 2026 podali autoři fenomenálního seriálu Necyklopedians žalobu na autory projektu Necykloverse, který se snaží spojit všechny seriály, filmy, hry a ostatní multimédia ohledně Necyklopedie. Na jejich oficiální stránce byla zveřejněna mylná informace, že seriál Necyklopedians je součástí projektu Necykloverse, TO JE VŠAK LEŽ! NECYKLOPEDIANS NENÍ SOUČÁSTÍ PROJEKTU NECYKLOVERSE. Soudní proces stále probíhá!

Bouncypotato.gif
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopediePedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaMediální Tým NecyklopedieLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace
Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě