Uživatel:Zylbrsztajn

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
! Pozor! Tento článek byl formátován pomocí utility Necyclo-Mines a může obsahovat zaminované části. Dbejte proto opatrnosti, hrozí nebezpečí výbuchu. !


Supes10.jpg Uživatel je jedním z Imperátorů Necyklopedie
Cs-0 Tento uživatel neumí česky ani ťuk, ale je mu to vlastně celkem fuk.
En-3 How much wood would a Wooodchuck chuck if a Woodchuck could chuck wood?
Sk-4 Ľaĺa ho ľaľoha, ogrcal mi krpce.
Pl-1 This používateľ mówie po polsku a little.
De-1 Ich štéhe frdojč ábrklajn.
Ath Tento uživatel je ateista, zaplať Pámbů.
Nic Tento uživatel pochází ze zaostalé oblasti Zeměgoule.
Boobs Tento uživatel miluje velký kozy.
O Tento uživatel používá photoaparát Olympus.
S Tento uživatel miluje Staropramen.
Zlý Imperátor Zylbrsztajn!

Jmenuji se Robert Mosze Jicchak Szmuel Zylbrsztajn-Jablonski a narodil jsem se jednoho slunného letního rána v Prdhgze v Ruritánii. Můj otec, Zajordánský Slovan, mi vždy tvrdil, že jsem Bašmacké národnosti, má matka však prohlašovala, že jsem Číňan, protože jsem se narodil jako poslední z jejích 4 dětí a podle statistik každý čtvrtý člověk, který se v té době narodil, byl Číňan. Kojili mě, přebalovali, krmili a kolébali, až jsem vyrostl v krásného mladého jinocha.

Studoval jsem American University in Elbonia, a po základní vojenské službě, kterou jsem na rozdíl od většiny českých Pepíků sloužil v Ruritánii v Ozbrojených silách jeho královské výsosti krále Ruritánského, jsem založil International Society for Big Boobs Promotion (Mezinárodní společnost pro propagaci velkých koz).

Dokud jsem nenašel Necyklopedii, byl můj život zbytečný a marný, ale poté, co jsem se obrátil na pravou víru, zamiloval se do do do do (koktám dojetím) ní, chytil na ní slabost a stal se na ní závislý a můj život dostal konečně smysl a směr.

Bydlím dnes v jednom provinčním městě Českostánu a jsem neskonale šťasten, že mohu žít v tak skvělém bordelu, jakým naše země už léta letoucí je. Miluji svoji mateřštinu a denně plesám nad tím požehnáním, že i náš národ konečně smí požívat dobrodiní Necyklopedie.


Teď trochu vážněji

Poslední roky mého života jsou velmi těsně spjaty v [projektem], přesto počet svých editací nesleduji ani nepočítám. Na počtu prd sejde. Lepší jeden pořádný článek, kterému se lidi zasmějí než 10 úprav na hovno, na kterými nikomu ani koutek necukne.

Dávám přednost humoru laskavému před humorem zlým.

Dávám přednost vtipům, nad kterými se musí přemýšlet, před prvoplánovými fraškovitými "troškovinami", případně před nesmyslným patafyzickým blábolením.

Čím méně tady bude zmínek o tom kreténovi Chuckovi Norrisovi, tím lépe. Budovat českou Necyklopedii na zmínkách o americkém herci třetí ligy nám kvalitu nevylepší.

Sice je pravda, že žádný článek není tak blbý, aby se nedal vylepšit, ale někdy je nutno začít zgruntu znova, a pak je lepší článek prostě zastřelit.


Má oblíbená přísloví:

Mossad-yes.PNG

Ještě bych vás rád obšťastnil několika moudry, kterými řídím svůj život:


Čchang čcheng čching čchong čchung čchyng.
Jestliže máš v prdeli deštník, neotvírej ho!

Feder goďavereha bara te phagerel, sar dilineha bokheľa te chal.
Lépe s moudrým roztloukat kamení, než s hlupákem jíst buchty.

A ještě jedno do třetice:

Curas tique auticuri sti que spiras.

(Překlad neznám, ale je krásné. Není-liž pravda?)


To do