Uživatel:Ervinpospisil

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Uherský Brod znak.png Tento poživatel bydlí v Uherském Brodě.
Cs-2 Poživatel neumí ani pořádně česky, jelikož ho nebavil větný rozbor
Sk-1 Poživatel umí trochu slovensky, z oken vidí Velkú Javorinu
Ru Poživatele se režim snažil naučit rusky, ale odmítl jazyk okupantů
Cg Poživatel umí cigánsky napočítat do deseti
Lat-1 Poživatel umí latinsky pojmenovat ženské pohlavní orgány a muchomůrku zelenou
26 Poživatel umí objednat sklenici piva v šestadvaceti jazycích
Supes10.jpg Poživatel je jedním z Imperátorů Necyklopedie
TheJeeManBeer.jpg Poživatel je ryzí ateista.
Důkazní břemeno není na mé straně. Já netvrdím, že nevíra v některého z tisíců různých Bohů vás učiní lepšími nebo mravnějšími. Jen odporuji těm, kdo říkají, že víra v jakousi neprokazatelnou nadpřirozenou bytost vás učiní mravnějšími, což není pravda.
Silvestr 2006. Nový poživatel Ervinpospisil študuje manuál nápověda Necyklopedie, vedle poživatele sedí domestikované mládě losa bělokarpatského

Jmenuji se Ervín Pospíšil a nedávno jsem oslavil 55 let. Na Necyklopedii jsem emigroval po dvouměsíčním působení na Českopedii. Udělal jsem tam za tu dobu mnoho článků, ale je to prostředí dost prudérní. A jedno ze základních pravidel - zákaz vlastního výzkumu, rovná se prakticky zákazu názoru. To se potom těžko píše. Ta tamní nedotknutelná pravidla se mi pranic nelíbí. Je ovšem pravdou, že z Českopedie tak 2×ročně čerpám informace, samozřejmě pouze jako pramen pro články do Necyklopedie.

Začalo to Promítačkou a souvisejícími články: Filmový pás a několik dalších.

Další články, pro ilustraci: JitrniceHuspeninaOsvíceníSolovecké ostrovyZápisník agitátora 1985Technický výkresVasil Biľak

Nejnověji je to Portál:Komunistický režim v Československu, ale teď mne to přestalo bavit. Jsou cenzurovány a mazány mé historické obrázky, to se pak špatně tvoří.

Aktivita na Necyklopedii

Když mne Zanatic upozornil na Necyklopedii, byl jsem nadšen a jsem vlastně doposud - moje první editace. Pak mne potajmu učinili správcem a byl jsem z toho dost vyjevený.

Nyní se na Necyklopedii zabývám zejména rutinní správcovskou činností, snažím se ji udržovat v chodu, bez pahýlů a upravuji nové články založené méně zkušenými autory či nováčky. S vandaly se vůbec nemazlím a jsou po zásluze blokováni. Šablonami se snažím vylepšovat grafickou pestrost a uživatelskou přívětivost. Nejzajímavější je ale vymýšlení různých hovadin.

Nyní jsem také správcem na Uncyclopedia Commons. Se Slovákama už jsem skončil, nedalo se to nervově zvládnout.

Náš Raťafák

Náš pes je také čtenářem Necyklopedie, nebo alespoň se tak tváří. Pro informaci: není to buldok, ale mops. Krásně chrochtá, líp než prasopsi. Pochází z Lipska ze psince von Bülow. Otec Arnheim von Kahlsberg, matka Emma von Trautensdorf, po otci Siegfried von Busenthal. Otec obdržel první cenu na berlínský výstavě mopsů. Matka vyznamenána zlatou medailí norimberského spolku pro chov ušlechtilých psů.

Raťafák 1.jpg Raťafák 2.jpg

Regály

Sciences exactes.png Související informace obsahuje
Regál Věda©
Crystal Clear app gadu.png Související informace obsahuje
Regál Zemědělství©
Pí.png Související informace obsahuje
Regál Matematika©
F1.png Související informace obsahuje
Regál Doprava©

Ve volných chvílích jsem vyprodukoval pár Regálů. Tento projekt je vylepšenou verzí nevědeckých a málo informovaných Portálů na Českopedii.

Činnost

7 měsíců jsem na této stránce neměl napsáno nic o svých aktivitách. Nepokládal jsem to za nutné. V poslední době se však do mně „obouvají“ anonimní týpci. O jejich činech není známo nic. Aby nezúčastněný pozorovatel měl možnost srovnání, uvedu zde něco o svém díle.--Ervinpospisil 23:31, 8. 8. 2007 (UTC)

Zde je neúplný seznam mnou založených, či podstatně ovlivněných článků. Díky kamarádům Necyklopedistům, se jim dostalo zvelebení až do současné - dočasné - úrovně. Zrovna tak já jsem se pilně zapojoval do vandalizace článků mých kolegů. Řazeno abecedně.


nevím jestli je to kompletní, ale to není důležité.