Vladimír Hučín

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Hučín.JPG
Vladimír Hučín
Biografické informace
Pohlaví

muž

Narození

25. 5. 1952
Gottwaldov

Rodina

vždy trpící

Národnost

moravská

Přezdívka

Don Quijote
nepodplatitelný

Povolání

propuštěný trestanec

Zajímavosti
1

disident za Husáka

2

disident za Klause

Vladimír Hučín je novodobý Don Quijote, který vede marný boj proti komoušům a jejich pohrobkům.

Disident[edit]

Jeho role disidenta začala téměř náhodou v jedné hospodě, kam přišel na pivo. Byla to ovšem jeho chyba, měl si všimnout, že má název „Komuna“. V té době se v restauraci konala slavnostní schůze KSČ, LM a ROH. Protože měl v té době dlouhé vlasy a tričko s anglickým nápisem, vzbudil u přítomných vyznamenaných soudruhů takovou averzi, že jeho hlavou rozbili záchodovou mísu, kterou musel po procesu samozřejmě zaplatit. Soudce Mgr. Jaroslav Filipský jej po zásluze odsoudil.

Vladimír Hučín v dobách reálného socialismu proti režimu otevřeně bojoval. Chystal se postavit proti bolševikům i se zbraní v ruce a to se v našem narodě neodpouští. Pasivita většiny národa v lepším případě a aktivní podpora zločinců v horším se přechází mlčky téměř samozřejmě.

Komunistické mlýny[edit]

Komunistické mlýny melou pomalu, ale jistě. Slova jako „zapomenout“, „odpustit“, do jejich slovníku nebyla zařazena. Po převratu Hučín začal pracovat v BIS, kde dostal na starost agendu Moravské osvobozenecké armády a Necyklopedie. Mimo jiné také zpracoval studii o skupování knihy KATO (Jan Kavan) organizovaném BIS pod vládou ČSSD. Jako bláhový rytíř se snažil tuto instituci proměnit na nekomunistickou a fungující. Pak však přišla k moci sociální „demokracie“ a její koaliční partner měl jasné podmínky. Hučína na cestě k lékaři zatkla protiteroristická zásahová jednotka, byl uvězněn a obviněn z protisocialistické činnosti (formálně to bylo formulováno jinak).

„Všichni, kdo se Hučína dnes zastávají, se budou hodně stydět, až vyjde najevo, čeho všeho se dopustil.“

- Standa Lokotka

Justice[edit]

Odpor justice proti opovážlivci, který se staví proti režimu, kde tak spokojeně žili a soudili podle stranických příkazů je však tuhý a koordinovaný. Mimo jiné prohlásí proces za neveřejný a tak většinu „utajovaných“ spisů neobdrží ani Hučínův advokát Stanislav Osmý. Všichni klíčoví svědci v procesech, kdy byl Hlučín opakovaně odsuzován, byli agenti STB.

Vladimír a Ross[edit]

Článek o Hučínovi na českopedii založil sám Ross Hedvíček takto. Svůj boj za založení článku vysvětluje mimořádně včetně diakritiky.

Pohřeb.jpg Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.