Diskuse:Vladimír Hučín

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Pro Infusoria: tvůj odstavec „Vladimír Hučín a jeho současníci“ je dost od věci. Ve všem, co se týká Hučína nikdy nešlo o peníze, či tituly. Teď to nechám tak, jedu dušičkovat. Chtělo by to spíše hledat na internetu citáty a přímé souvislosti s lidmi, které tu máme. --Ervinpospisil 14:09, 28. 10. 2007 (UTC)

Ervíne, při vší úctě, jsi nepochopil co jsem napsal. Jestliže už máme na necyklopedii psát o Hučínovi, pak je to problém. Jak chceš žertovat na takové téma? Založil jsem proto odstavec, kdy jej srovnávám s "úspěšnými" muži dneška (ironie!). Paroubka mám z bolševického vola a malého českého "napoleonka", Tebe srovnání s loserem Hučíněm nepobavilo? Pokud ne, klidně to smaž. Nijak si na tom nezakládám. --Infusoria 14:15, 28. 10. 2007 (UTC)
loserem Hučíněm - fakt netuším, co, nebo kdo to je. Je tam 1x Hučím, a to nevím jestli je překlep, protože tam je také úsppěšnější. --Ervinpospisil 14:44, 28. 10. 2007 (UTC)
Ervíne, jestliže srovnávám Hučína s úspěšnějším Praoubkem, tak si v žádném případě nedělám srandu z Hučína, ani jej nezesměšňuji. Jako nadutý hlupák z toho srovnání vychází Puchejř. Pokud to ale cítíš jinak, tak to celé odstraň. Mimochodem, článek o Puchejřovi by potřeboval přepsat celý zgruntu znova, Paroubek a la muži v černém je dětinské. Takto je to nesprasitelné. --Infusoria 15:01, 28. 10. 2007 (UTC)
Klídek. Já jen podruhé říkám, že slovo loser jsem doposud ve svém životě nikdy neslyšel. Podle google, by to mohl snad být nějaký anglikanismus. Poprvé jsem to viděl ve tvém shrnutí editace. Tak se nesmíš divit, že nevím, čemu se mám smát. Nic víc, nic míň. Pokud jde o Paroubka, všichni uvítají, když napíšeš nový článek s názvem <Paroubkovo ego> (nebo jiným), podle svého gusta. Zdar --Ervinpospisil 20:32, 28. 10. 2007 (UTC)
Mě ten odstaveček přijde dobrej.--Karkos 13:32, 30. 10. 2007 (UTC)