Dana Kuchtová

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
Dana Kuchtová.jpg
Snímek z tažení proti neplodným mužům
Dana Kuchtová
Biografické informace
Pohlaví

žena

Barva očí smyslná
Vlasy

v boji rozevláté

Narození

18. června 1961

Rodina

Otec : Major Milda
matka neznámá

Národnost

česká
indická

Tituly

předsedkyně jihočeských matek

Přezdívka

Xenica

Povolání

bývalá ministryně školství a budoucí ministryně plodnosti

Zajímavosti
1

bojovnice proti antikoncepci

2

bojovnice za práva žen

3

bojovnice za vybití neplodných mužů

Dana Kuchtová původním jménem Dana Kundová se narodila 18. června 1961 v Brně-Žiguljovsku jako nemanželské dítě Majora Mildy a neznámé matky.

Je dlouholetou předsedkyní sdružení Jihočeské matky, vládkyní indického státu Bihár (बिहार) a horkou kandidátkou na nejvyšší post Ministerstva plodnosti, jehož založení navrhuje Strana zelených.

Bojovnice[edit]

Dana je bojovnice za právo žen na spravedlivé početí a zároveň nekompromisní vybíječka neplodných mužů. Svými speciálními zbraněmi, vyrobenými na zakázku ve zbrojovce Uherský Brod, na svých výpravách neplodným mužům usekává nepotřebné orgány. Její slova při tom jsou:

  1. zavři oči brouku
  2. astalavista bejby

Její první krvavou obětí se stal předseda konkurenčního sdruženi Severomoravské šrouby Ross Hedvíček.

Dana Kuchtová je rovněž hlavní protagonistkou Jihočeských matek v jejich nekompromisnímu tažení proti menstruaci.

Zelená epizoda[edit]

Společně s přítelkyní z mládí Danou Drábovou se vydaly na hon rakouských protijaderných aktivistů. Poblíž Vídně, u zakonzervované jaderné elektrárny Zwentendorf přišly do styku s vzácným a nevyzpytatelným prvkem bursík. Přítelkyně Drábová již byla proti bursíku imunní, avšak pro Danu Kuchtovou měla příhoda zhoubný vliv. Dostala neukojitelnou touhu pít zelenou.

Díky svému bojovému umění se brzy vyšvihla na přední posty ve straně a byla nominována na funkci „ministryně hmotného přírodního světa, flory a fauny“. A kdyby nebylo úředníků Evropské unie, byla by nejlepší ministryní v dějinách země.

Evropská unie[edit]

Dnešní globalizovaný svět je malý, EU je jedna velká dědina. Bruselští ouřadové se brzy dozvěděli, kdo že to v Česku sedí na ministerském křesle. Když se v bruselských kancelářích roznesla informace co Dana provádí neplodným mužům, panika a hrůza ochromila EU na celý měsíc. Jedinou plodností tamních úředníků je totiž vyrábět nepotřebná lejstra a držet se na svých místech zuby nehty. Navíc jsou vesměs impotentní.

Když Dana ohlásila svou návštěvu v Bruselu, byl vyhlášen červený poplach. Tajné služby pracovaly ve dne i v noci, než bylo nalezeno řešení. Heuréka, zvolal jednoho osudového večera José Manuel Durão Barroso. Podvrženému lejstru Češi určitě uvěří. A tak byla Dana odstavena pro nečerpání jakýchsi dotací.


Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif