Dominik Feri

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Feri při výkonu své milované práce.

Dominik Feri (mexicky José Domingo Ferinando, instáčově čokoafro) je nový druh kominické štětky. Vývoj probíhá ve spolupráci strany HOP 09 a etiopského institutu Abdulláha Klause.

Využití[edit | edit source]

Kominická štětka Feri byla poprvé použita při vymetání komínů poslanecké sněmovny o volbách v roce 2017 a stala se tak nejmladší kominickou štětkou v poslanecké sněmovně. Bohužel, špína, která se za ty roky zažrala nejenom do poslanců, ale i do komína, obarvila Dominga načerno. Ale nic není černobílé. Když se například Mirek Kradousek dozvěděl o Feriho popularitě, která zachránila HOP 09, rozhodl se Domču napodobit. Kalda nosil afro pouze 3 dny, protože se mu všichni smáli, takže z toho nakonec bohužel sešlo.

Mirkovi to velmi sluší.

Kauzy[edit | edit source]

Jedinou kauzou donedávna bylo střetnutí v roce 2019 v Moravistánu, kdy se Feri snažil podnapilým domorodcům prodat svoje kominické služby pod plytkou záminkou, že má nejdelší štětku. Avšak nepochodil, protože mu jeden moravistánec rozbil o hlavu láhev vína, zatímco druhý ho zavřel do vinného sudu. Po několikadenní opravě byl však Feri opět použitelný a ihned začal vymetat komíny pražských kaváren.

Nejnovější kauzou je narčení z neoprávněného vymetení několika komínů bez souhlasu majitelek dotčených nemovitostí. Feri se k situaci postavil štětinami a rozhodl se až do řádného vyšetření celé události ukončit svou kominickou kariéru. Zatím nebylo zaznamenáno, že by jeho štětka nějaké chyběla. Doufáme, že Dominik vyjde z vyšetřování zcela očištěn a my budeme brzy moci přidat další odstaveček.

Feri ve své životní roli.

Zajímavosti[edit | edit source]

Mnoho lidí neví, že si Feri zamlada střihnul pár záběrů v dnes kultovním seriálu Esmeralda. V několika dílech zaskakoval za herečku Esmeraldy Leticii Calderónovou.


Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif