Kristýna Kočí

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Každý správný kočí, na kola si močí.

—Elihu Goldberg, O dopravní politice

Kristýna Kočí v domácím župánku

Kristýna Kočí je česká dynamická domina a mladá politička, sestra italské pornoherečky Ciccioliny. Narodila se 20. ledna 1985 v Praze a za krátkou dobu svého života stihla spoustu věcí.

Dětství[edit]

Kristýna prožila trudné a neradostné dětství. Ambiciózní výchova ji těžce poznamenala již v předškolním věku. Jako dítě špinavého velkoměsta nemohla běhat po venku a musela si hrát s Barbínami, které jí kupovali rodiče. Růžové Barbínky s rozjásanými tvářičkami, však byly v příkrém rozporu jak s její výchovou, tak s bezohlednou skutečností hlučného velkoměsta venku za oknem. Malá Kristýnka se proto naučila šít, a svým panenkám vyráběla kostýmky tmavých barev a přísného střihu, z drátů jim dělala brýle a do rukou jim vlepovala diplomatické kufříčky vyrobené ze záplat na koženkovou sedačku.

Panenky také pojmenovávala a přisuzovala jim různá zaměstnání, jak to slyšela u dospělých a v televizi Hovna. Například jedna panenka se jmenovala Václava a byla prezidentkou. Jiné panence říkala Hawkie a její povolání bylo advokátka. Další panenka byla Jana a zasedala v parlamentu. K panenkám Barbie samozřejmě patří i Ken, ten však v Kristýnině sestavě hrál podřadnou roli ubožáka odsouzeného k neustálému čištění bazénu, mytí nádobí a poslušnému plnění role subíka, když se hlavní Barbíny vrátily domů z práce.

Dospívání[edit]

Kristýna se moudře vyhnula plzeňské univerzitě, protože ta svými kvalitami nedostačovala jejím ambicím a vystudovala pařížskou, pražskou a istanbulskou pobočku Americké univerzity v Elbonii, kde nabyla vzdělání v oboru managementu, dominamentu a public relations. Mezi nejdůležitější věci, které se, podle svých slov, na univerzitě naučila je, jak být vždy a všude jednička. Zde se také začaly některé formovat její nonkonformní názory na nejrůznější společenská témata, zde se poprvé rozhodla, že místo prezidenta ČR neponechá žádným Barbínám, ale jednoho dne se jej ujme sama.

Mládí[edit]

Mládí vpřed bylo vždy Kristýnino heslo, proto, jakmile se vrátila ze studií v Istanbulu vrhla se do víru politického dění. Ze začátku pracovala v politice v utajení, tak jak se na American University in Elbonia naučila v hodinách konspirace. Našla si zaměstnání v Parlamentu ČR, aby si to tam trochu oťukla. Hned, jak získala potřebné informace, založila s českým politikem amerického původu Radkem Johnem novou politickou stranu Věci veřejné a oficiálně tak zahájila svou politickou kariéru. Podle historiků ji však poznamenalo přátelství s Barborou Škrlovou a společné politické zájmy, svědčí tomu mnoho mlžení a rozpolcení osobnosti(Barbora dosahovala až rozčtvrcení osobnosti).

Politická práce a názory[edit]

Kristýna šéfuje větší části strany Věci veřejné, kde svým bičem udržuje tuhou kázeň a geometrický pořádek. Je také ředitelkou Akademie Věci veřejných, která je hlavní vzdělávací institucí, jejíž absolvování je nezbytné pro členství ve straně. Učební plán této akademie je tajný, ale Vědecký tým Necyklopedie na jeho odhalení dosud pracuje.

Kristýna má mimořádně vytříbené názory na většinu záležitostí české politiky a ráda se o ně dělí s médii.

 • V armádě chce zrušit tanky a obrněná vozidla, protože správný voják jde do boje po hlavě a neskrývá se zbaběle za pancířem.
 • Chce zrušit také děla, protože dělostřelba je velmi hlučná a plaší lesní zvěř. Na tom je vidět, že Kristýně - jako správné moderní ženě - není lhostejné ani životní prostředí a ochrana přírody.
 • Kristýna chce, aby naše armáda byla schopna zasáhnout v Íránu. K tomuto názoru jí zřejmě přivedly zkušenosti ze studií v islámském Istanbulu, kde byla svědkem a obětí typické muslimské diskriminace blondýn (v Turecku se neprodávají šampony na světlé vlasy).
 • Kristýna je neohroženou bojovnicí proti dietám a anorexii.
 • Protože byla v životě mnohokrát vystavena rasové diskriminaci, Kristýna se bije za práva blondýn na objektivní hodnocení.
 • Kristýna se stane v roce 2025, kdy jí bude rovných 40 let, prezidentkou Česka. Rozhodla se už dávno a jde směle za svým cílem. Agenti Vědeckého týmu Necyklopedie zjistili, že hlavními body jejího programu pravděpodobně budou: zastavení šíření musulmanů v Evropě a pozitivní diskriminace lidí se světlými vlasy.
 • Kristýna ještě nikdy nebyla v restauraci U Pavouka.
 • Kristýna dosud nemá jasný názor na Nové brněnské nádraží, což jí v očích obyvatel Moravstánu silně snižuje kredit.
 • Kristýna neumí tak dobře kopat z otočky jako Chuck Norris, ani mlátit lidi po hubě jako Steven Segal a proto opravdu nemá nic společného s firmou ABL.
 • Kristýna je děsně sexy, protože každý den běhá.
 • Kristýna je vyhlášenou expertkou na ovzduší Ostravska a řešení vidí v odtržení Moravskoslezského kraje od Těšínského knížectví .

Další odkazy[edit]

Kristýna na Youtube.com http://www.youtube.com/watch?v=l7IgBpUQ7ok&feature=related

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif