Steven Segal

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Je třeba zabít Seagala.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Steven Segal při střelbě na cíl svoji oblíbenou zbraní
Major Ho Či Chu Mi Pi Ču se kytarostřelectví nevěnuje soutěžně jako Steven. To je mu pro smích. Major je pravidelně nasazován do bojových akcí severokorejské armády

Steven Segal je piják, notorický bitkař a mizerný kytarostřelec (přitom ale jeden z nejlepších na světě). Navíc taky občasný herec v céčkových akčních filmech. Hodně ho ovlivnila násilnická hudba Beatles a hlavně Chuck Norris (podle báje by to mohl být i jeho syn, což jeho praví rodiče zásadně popírají). Je to velký přítel Seumase McSporrana.

Životopis

Steven Segal se narodil v roce 666 po jednom večírku na Vysočině, jeho rodiče jsou podle rodného listu Miloš Zeman, Jiří Paroubek a Prasopes.

Obecnou školu v Hrdlořezech úspěšně vystudoval již po 14 letech. Na této škole potkal Honzu Nedvěda, který mu zapůjčil dlouhohrající desku Beatles, od té chvíle se mladému Stevenovi změnil život...

Svůj sklon k násilí nedokázal ovládat a začal jej proto řešit alkoholem, který mu taky přerostl přes hlavu.

Film

Když tak jednou Steven seděl ve svém oblíbeném baru, přišel za ním samotný Chuck Norris (před tím vyházel osazenstvo baru oknem, aby si měl kam sednout) a nabídl mu roli ve svém novém filmu. Aby měl Steven peníze na alkohol a desky Beatles, přijal tuto roli... Chuck mu dokonce přihrál i roli v jednom se svých autobiografických filmů - "Težko ho zabít". Tohle gesto ovšem řada lidí nepochopila. Češi si například mysleli, že si Steven hraje na jejich boha Chucka Norrise a jako odpověď natočili film "Je třeba zabít Segala".

Dlouhou dobu bylo také v plánu natočit film, kde by se Chuck Norris a Steven Segal mezi sebou poprali, ale s ohledem na budoucnost sluneční soustavy se od toho raději upustilo.

Kytarostřelectví

Steven Segal je jedním z nejlepších kytarostřelců světa (samozřejmě není lepší než Chuck Norris). Je majitelem několika zlatých, stříbrných, bronzových a hliněných medailí z MS a olympiád, nejspíše je to tím, že velké kytarostřelecké země, jako třeba Antarktida , nemají dost peněz na financování sportu, a proto je Steven většinou jediným závodníkem na startu.