BTS

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
BTS jak je Bůh (/Satan) stvořil

BTS (korejsky 양고기 머리, též zvaní Poslové Satanovi) jsou sedmičlenní představitelé satanismu. Vyznačují se agresivními bojovými uměními, které praktikují na prakticky každého, koho potkají. Jejich nebezpečnost zvyšuje jejich další zbraň – dokážou až na dálku 4 km prorazit ušní bubínek skřeky slovy nepopsatelnými.

Výskyt[edit | edit source]

Nalézt se dají v různých zemských končinách, nejčastěji ovšem v jedné z provincií Severní nebo Jižní Korey. Zde mají vazby na tamější politický systém, kde tajně ovládají takřka celý Korejský poloostrov. Poslední dobou je u nich zaznamenána vysoká angažovanost v jihokorejské armádě.

Členové[edit | edit source]

Jin[edit | edit source]

Jin, vlastním jménem Ču-mím Ven, je nejstarším a kvůli své senilnosti nejslabším členem BTS. Bohužel pro fanoušky, už je v posledním tažení a brzo jeho hlásek uslyšíme dávat liškám dobrou noc. Celý kult byl sjednocen díky jeho vůdčím schopnostem.

Nastupující člen BTS
Nastupující člen BTS

Kim Čong-un[edit | edit source]

Tento sympatický hoch zatím není členem, pouze čeká na odchod Jina do věčných lovišť, čehož se jistě brzy dočká. O tom, že bude dobrou náhradou, není pochyb, neboť vůdčím schopnostem svého předchůdce se vyrovná opravdu hravě.

Suga[edit | edit source]

Vlastním jménem Cukr Se-žral, opravdový cukrouš, ale také rekordman. Jeho nejslavnějším rekordem je nejvyšší počet slov vyřčených za minutu. Dokázal jich vyslovit celých padesát milionů. Po opomenutí faktu, že na to nemá svědky, mu musí každý vzdát hold, tím spíš, když u toho údajně jedl.

J-Hope[edit | edit source]

Původně nadějný člen, vše však zhatily jeho sklony k terorismu. Své rodné jméno Na-dě Je si nechal změnit a nyní se naplno věnuje plenění škol. Než se žáci a učitelé nadějí, veškerá naděje na jejich záchranu je hned ta tam.

Jimin ve své masce

RM[edit | edit source]

Močovlasý příšerák se jménem Ret-ard Moch. Oficiálně by měl sdružení vést, ale co se týče vedení, má k tomu blíže spíše u elektřiny. Faktickým lídrem je Jin, neboť se vládní systém BTS řídí seniorátem.

Jimin[edit | edit source]

Dříve vystupoval pod svým rodným jménem Stu Pid, ale od jeho sedmi let se mu jméno z neznámého důvodu přestalo líbit. Narodil se 13. 10. 1995, pouhou shodou náhod na pátek třináctého, což mu možná trochu předpovědělo budoucnost.

V[edit | edit source]

Africký uprchlík narozený v Togu. Jeho vlastní jméno je neznámé, dohledat je možné pouze jeho tvář. Té vévodí obří jizva na čele ve tvaru nikoliv blesku, ale velkého V.

Jungkook[edit | edit source]

Nebohé oběti Jungkooka

Nejmladší a nejbrutálnější ze satanistů se doopravdy jmenuje Sa-ta Na. Ve velkém terorizuje nejen ušní bubínky, ale i třmínky, kovadlinky, a dokonce i kladívka. Experti o něm hovoří jako o potenciální příčině třetí světové války.

Stoupenci[edit | edit source]

BTS disponuje velkým zastáním napříč celým světem. Největší úspěch sklízí u negramotného obyvatelstva vyznačujícího se shikmookofilií (touhou po mongoloidních příslušnícíh). Není znám žádný jedinec, který by se k této skupině hlásil a zároveň by dokázal vyjmenovat abecedu či sečíst dvě jednociferná čísla. Abeceda jako taková ani českým příslušníkům nic neříká, zato abeceda korejská (haffuj) už ano. Přes jejich naprostou nevzdělanost jsou absolutními experty na cokoliv korejského. Koree věnují 100 % svého času a ví (bohužel jen) o ní úplně vše.