Nicki Minaj

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Nicki Minaj

Onyka Tania Maray (spawnuta na Zem v prosinci 1982), lépe známá pod svým "uměleckým" umělým jménem Nicki Minaj [čti: nicka mindža], je skřehotavá ječavka v "žánrech" R&B a Hop Hop z Nového Yorku. Narodila se na Trinidadu, ale poté se přestěhovala do čtvrti Královny [čti: kvíns] v Novém Yorku a prokouřila se k maturitě na LaGuardia High School.

Specifikace[edit | edit source]

Nicka je známá hlavně díky svému zavalitému hokejovému tělu a kůži barvy připáleného karamelu. Její nadpřirozený a nebezpečně vyhlížející zadní měch zdobí obal každého jejího "alba". Na veřejnosti je také nazývána Užovka, podle jejího největšího postmoderního stejnojmenného hitu, v jehož videoklipu natřásá dominantní část své schránky tělesné za silné podpory autoBUSSových reproduktorů hrajících v pozadí (ne v jejím).

Onyka Tania Maray

Hudební kariéra[edit | edit source]

Svou "hudební" kariéru odstartovala díky objevu učiněném znásilňovačem ušních bubínků a velkým sběratelem kovu Líle Waynové. Tento nemálo talentovaný pouliční rapper se zlatými zuby vypozoroval její talent a doporučil ji podškrábnout smlouvu se společností Young Money Entertainment na psí pronografii a prodej svetrů a pantoflí s obrázkem jejího měchu.

Trysko grafie

Většina alb vyšla pod názvem budto Pink Fridáž, nebo Pink Printáž, proto zde uvedu jen samostatné hyty tanečních parketů v SSSR.

  • Hvězdné lodě [čti: Stáršips]
  • Růžový pátek [čti: Pink Fraydej]
  • Užovka [čti: Anakonda]
  • Skvělý tlukot [čti: Suprbaz]
Shrnutí jejích dosavadních úspěchů

Za svou karijéru spolupracovala snad se všemi sběrači kovu a členy pouličních gangů v Novém Yorku. Dále i s mnoha slavnými ženami za jejichž zástupce jsem zvolil Justiána Biebera. Deník Hrom! uvádí: "ze začátku měla Justin trochu problém s natáčením soulože se psy, ale pak se uvolnila a i v podpatcích po pratetě Patty vypadala požehnaně seksy!".