Svatá válka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metalisté vlastní rovněž jaderné zbraně.
Seznam vůdců, kteří se zatím přihlásili do tažení.

Svatá válka je hudební konflikt metalistů za účelem vyhlazení jim nevyhovujících hudebních stylů. Za tímto účelem obcházejí speciální skupiny (Black Sabbath, Motollica), případně jednotlivci (Ozzy Osbourne) a svou veřejnou produkcí se snaží získat co nejvíce lidí pro závěrečnou invazi. Jejím cílem bude zabití Eminema a přetavení všeho zlata na trsátka za padesát korun

Po zvláštní bohoslužbě zvané koncert jsou někteří metalisté schopni čehokoli.

Průběh[edit | edit source]

Metalista v bojové akci

Nejprve je v plánu dostat na svou stranu ozbrojené masy. Pro tento účel byly vymyšleny různé akce, např. koncerty či festivaly. Až bude k dispozici dostatečný dav(tj. tak velký, aby jím způsobený hluk z Prahy utrhal ušní bubínky všem obyvatelům Londýna a zároveň, aby mohli všichni Islandští bratři pařit.

Poté metalisti potáhnou hlavními světovými metropolemi pod krycím jménem Světové turné. Další plány (kromě neoficiálního výše zmíněného tavení zlata) nejsou zcela jasné, neboť se ztratily v chumlu slov jako "Satan", "Metal" a "Jó!"asds

Konec[edit | edit source]

Vyčerpaný metalista

Po 666 letech plenění a řezání do elektrických kytar bude Země konečně zvyklá a přemění se na obrovskou elektrickou kytaru, okolo ní se vlivem silné gravitace začne otáčet vesmír. Planety Sluneční soustavy se přemění na bubny s nápisy 666.

Tato verze není přijímána některý vědeckými tábory, neboť se domnívají, že Pluto není planeta a že s osmi bubny si žádný profesionální bubeník nevystačí. Nešťastnou náhodou se tři z těchto vědců nešťastně zabodli elektrickou kytarou a další dva se oběsili na struně D. Nikdo neví, z jakého důvodu tak učinili, ale nejspíše si uvědomili svoji životní chybu a po rozšlapání všech Mozartových desek se rozhodli skoncovat se životem.

Gejsa.png Související informace obsahuje
Regál Lidé©