Pluto

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pluto.jpg
Chudinka malá

Pluto je těleso ve Sluneční soustavě, které jeho obyvatelé považují za planetu. Ne tak Mezinárodní astronomická unie, která na svém kongresu v Praze 24. srpna 2006 rozhodla, že Pluto není planetou, ale trpasličí planetou 134340. Plutonský Celoplanetární diktátorský úřad proto zaslal na české ministerstvo zahraničí ultimátum, ve kterém oznamuje, že má v úmyslu v odvetě proti této donebevolající urážce úplně zničit Prahu. Proto hodlá finančně i materiálně podporovat Moravskou osvobozeneckou armádu, Al Káidu, KSČM, Debillu, Jupiteriany, Vogony a všechny další jednotlivce i organizace, kteří mají stejný úmysl. V prohlášení se mimo jiné píše:Vy ubozí nafoukaní Pražáci, myslíte si, že máte právo si ve svém bolševickém Pakulu na Pankráci rozhodovat o tom, kdo je planetou a kdo ne?

Kdybyste více poslouchali vašeho astrologa Petra Messanyho, věděli byste, že Pluto, vládce znamení Štíra je planetou temných sil, závisti, posedlosti touhou po moci, symbol skrytých procesů, destrukce i regenerace.

Diagram přesvědčivě ukazuje, že Praha není planetou o nic více než Pluto

Váš duchovní obzor končí někde na Vysočině, vaše město je podobné bradavici na tváři Jiřího Paroubka, vaše mozky jsou jen rozvařené knedlíky.

Proto jsme se rozhodli zplundrovat, zplanýrovat a zplutovat vaši zapšklou vesnici a ani deset amerických radarů vám nepomůže.

Potupně jste naši planetu označili číslem 134340. My však Prahu označujeme číslem 0,00000000000000000000000001, abychom vyjádřili malost, bezvýznamnost a nicotu Prahy, neboť Praha je od nynějška hlavním objektem našeho opovržení, odporu, hnusu, hněvu a nenávisti. Za trest za vaši opovážlivost bude 134340 Pražáků zavřeno do koncentračních táborů na naší pohostinné planetě a jejich ruce budou označeny vězeňskými čísly od 1 do 134340. Pevně věříme, že po jediném roce (kdybyste ve své krátkozrakosti vůbec věděli, co je to opravdový rok – ne ten váš ubohý pidirok) pobytu na naší planetě změní svůj názor.Nevzdělaní Američané demonstrují za práva Pluta.


Sluneční-soustava.png
Sluneční soustava
Merkur Venuše Země Mars Jupiter Saturn Uran Neptun Pluto
Praha2889 BrnoMěsícHomosBíďošála
Kalendáře na ostatních planetách sluneční soustavyVznik planet