Gruner

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Grüner je mistrem v činnosti ve které se nakonec celosvětově proslavil a navždy zapsal do historie, konkrétně neustálému zapomínání věcí na nezapamatovatelných místech. Od roku 2008 se v tomto moderním sportu stal 8x mistrem české republiky (kam se bůhvíproč přestěhoval), 3x mistrem evropy a 6x mistrem světa. Údajně dokonce zapoměl v Brně penis, Blesk se této noviny hned ujal a začal to rozhlašovat v novinách, ale pak se ukázalo že byl umělý, a redaktor debil, protože to nepoznal. Ještě víc se však proslavil jako soutěžící soutěže „Zpívej když tě souloží tvůj pes“.

Život[edit | edit source]

Jeho příběh začíná v roce 1992 v Jižním Súdánu kde se narodil pasáckému pašovi Haš Íbn Al-Vykalimvodku, matka byla s největší pravděpodobností koza nebo ovce, v tomto se prameny různí. V rodině s dvaceti sourozenci, převážně pouštním skotem, se brzy vyšvihl mezi tu inteligentnější část rodiny a v jeho deseti letech začal jevit velký zájem o dopravní prostředky. Už v jedenácti letech dokázal s maximální přesností odhadnout cenu velblouda, pouštního jezevce nebo bájného suchozemského delfína. Ve třinácti letech krátce cenil africké prostitutky pro potřeby místní islámské organice Waheed-aš Org Asm. Tady také jeho stopa končí až do jeho dvacátých narozenin kdy se náhle zjevil v Alkmaaru a na místním turnaji se v počítačové hře „Tanky a jiné bojové stroje“ umístil mezi prvními třemi v Evropě. Po této krátké epizodě se konečně začal věnovat svojí oblíbené činnosti, zapomínání věcí.

Pes a Grüner[edit | edit source]

Málokdo ví, že Gruner je hrdým majitelem psa s největším penisem na světě, pes se údajně jmenuje Harapes, tuto skutečnost ale není možné ověřit . Zlí jazykové přičítají jeho nižší sebevědomí a skromnost při turnajích v zapomínání právě milostnému soužití s tímto nadmíru dobře vybaveným domácím mazlíčkem.

Hudební kariéra[edit | edit source]

Grüner byl už od castingových kol jedním z horkých želízek v ohni soutěže Zpívej když tě souloží tvůj pes Jeho vizáž i jeho zpěv měly až magickou moc a diváci ho nemohli než nemilovat. V Judge´s Houses to však, k lítosti všech, nevyšlo!

Jeho vystoupení na castingu patří k tomu nejlepšímu, co jste mohli v této fázi soutěže slyšet i vidět, zvláště pasáž hlubokého zásunu v kombinaci s hlubokým barytonem nenechala jedno ucho suché. Uchvátil publikum i porotce a všichni mu předpovídali fantastickou budoucnost. Před Judge´s Houses byl však i tenhle ostřílený performer nervózní!

Odkazy[edit | edit source]