Sandokan

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
6494be49a2af712888b9b00c90887d06.jpg
Sandokan před vystoupením v Brně.
Dmitrij Sand Sandokan
Biografické informace
Pohlaví

muž

Barva očí většinou hnědá
Diagnóza těžká genialita
Vlasy

tmavé

Narození

někdy kolem roku 1000

Úmrtí

někdy kolem roku 1000

Rodina

otec neznámého jména

Děti

žádné

Národnost

arabská

Náboženství

cynismus

Sexuální
orientace

orientální

Tituly

Otec moderní bombistiky

Přezdívka

Písečný skokan

Povolání

pyrotechnik, zpěvák

Zajímavosti
Sandokan před výchovnou debatou se svým otcem.

Sandokan plným jménem Dmitrij Sand Sandokan (znám také jako Písečný skokan nebo jako Otec moderní bombistiky) byl arabský bezdomovec, pyrotechnik a zpěvák působíci v Córdobském chalífátu.
Mládí[edit]

Sandokan se narodil v mokrém stánu v neznámém lese svému otci. Už jako tříletý jevil zájem o pyrotechniku a vyhazování věcí do luftu a proto byl jeho otcem zapsán na Univerzitu Pyrotechnických věd. Po pěti letech studií, během nichž získal řadu ocenění (např: Alahu award, Zlatý bomber atd.) se rozhodl se školou „škrtnout“, jak se říka mezi pyrotechniky. Podle jeho slov mu univerzita neposkytovala takovou volnost jakou by si přál. Někdy v patnácti letech vstoupil Sandokan do Šáriji (Arabská odnož puberty), začal nahrávat sve album Vytříštěná okna (anglikánsky Windows no) a vyrazil na turné po chalifátu a vlastně po celém světě. V rámci turné se Sandokan zastavil roku 1095 i v Brně. Při každe návštěvě nějakého města vytřískal okna minimálně jedné vládní budově. Když se později vrátil do své domoviny, otec ho proliskal a byl klid.

Zlatá éra Sandokanovi pyrotechniky[edit]

Rozbuška demokracie v plné parádě.

Sandokan si uvědomil že s hudbou díru do světa neudělá, ale bez hudby tu díru klidně udělá. Rozjel svoji podnikatelskou kariéru, založil svoji firmu na výrobu pyrotechniky „Sandokans Boom Expo“ a začal pracovat na svém nejrozsáhlejším projektu kterému dal pracovní název Rozbuška demokracie.Sandokanova firma se stala největším výrobcem pyrotechniky na přelomu tisíciletí. Sandova věhlasná výroba pyrotechniky byla známa po celém, pro něj známem světě. Sandokans Boom Expo se umístila na prvním místě ve vyvážení pyrotechniky a zdemolovala veškerou konkurenci (tehdejší konkurence byl jen pan Novák, který si občas zapnul starej sporák).

Úpadek a Sandova smrt[edit]

Poslední rozbuš Sandokana.

Když se začala objevovat lepší verze pyrotechniky (jaderné zbraně) Sandova firma začala upadat v zapomnění. Firma se musela přesunot do nepojizdného karavanu který zůstal po velkolepém turné, protože neměla dost peněz na zaplacení podzemního bunkru na testování výbušnin. Sandokan vystoupil několikrát v pořadu Arabové dnes i zítra, aby lidu sdělil, že jaderné bomby byly stvořeny jen díky jeho pyrotechnice. Bylo mu dáno za pravdu a byl mu udělen nově vymyšlený titul Otec moderní bombistiky. To mu ale velký věhlas nezískalo, začal trpět depresemi a začal brát magický prášek. Jeho problémy vyústily v den, znamý jako Den poslední rozbuše, kdy si vzal ve svém karavanu život. Tehdy lidsto přišlo o opravdového génia.

Sandokanův odkaz[edit]

V místě, kde si vzal život byl nalezen vzkaz, který patrně napsal sám Sandokan (Některé části vzkazu shořely spolu se Sandokanem): Darujte mého bezokého koněShořenoShořeno a pozdravuShořenoShořenoShořenoašel jsem pokladShořenoShořeno nachází seShořenoShořeno rubíny, zlato, stříbroShořenoShořenoShořeno váš Dmitrij Sand Sandokan

Anketa[edit]

Největší Sandův hit'"`UNIQ--nowiki-00000001-QINU`"'
Please vote below. Results will be shown when you have voted.
You are not entitled to view results of this poll before you have voted.
There were 4 votes since the poll was created on 02:54, 30 March 2019.
poll-id A681AE5C654E2E8745525AB2F97D2E80