Rebecca Black

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Rmutt.jpg
Rebecca Black
Rebeka Bílá
Biografické informace
Pohlaví ženoid
Barva očí neidentifikovtelná
Vlasy Železně černé
Narozen ??. ??. ????
Úmrtí Zatím není v plánu
Rodina Lucie Bílá
Děti fyziologicky nemožné
Národnost Spojené dráty americké / České Státy Spojené
Povolání Profesionální robot
Zajímavosti
1 Veřejně se zatím nikdo neprojevil jako její fanoušek
Soubor:Rebecca Black - Friday SPED UP 5000%

Rebecca Black pro netrpělivé.

Rebecca Black (nebo také Robota Black či White) a na Slovensku známá pod jménem Sviňa čierná pojebaná je vůbec historicky první, bohužel nepovedený, hybrid robota s člověkem. Vznikla v laboratořích NASA s pomocnou výchovou soudruhů z KLDR. Původním jménem Rebeka White. Po její matce Lucii Bílé. Celý tento projekt je pod záštitou, koho jíného než, Chucka Norrise. Jejího antitalentu si všimla jedna emerická společnost, která chtěla vydělat miliardy, bohužel po vydání singlu Wednesday (též pod názvem Friday) tato společnost ihned zkrachovala.

„Hudba“[edit | edit source]

O hudbě jako takové se tu nedá vůbec mluvit. Existuje pouze jediná nahrávka, které se jmenuje Wednesday (Středa), ale ve všech Masových mediích známá pod jménem Pátek – Friťákday. K této, již klasické skladbě, která se řadí bok po boku k velikánům jako Majlí Sajratus, byl natočen i videoklip. Rebeka se v něm neskutečně odváže, zakalí, jak se sluší a patří. Jede totiž na party Rychlých špuntů. Jak to všechno dopadne nikdo neví, nikdo, kromě Chucka Norrise samozřejmě, nikdy tento klip totiž nedokázal dodívat až dokonce.

Skandál[edit | edit source]

Několik dní po vydání jejího oslavného velkolepého díla byla opět převezena do výzkumných laboratoří. Spojené dráty emerické se totiž rozhodly, že z Rebííí vytvoří novou zbraň hromadného ničení. USA se snaží zničit celý Blízký východ i po smrti Usamy. Proto bylo určeno, že Rebeka bude mít turné po Afganistánu a poté v dalších zemích, které mají nepřátelský postoj k USA. Emerický prezident Barák S Voknama prohlásil, že tohle bude Malý propadák pro Rebeku, ale velké vítězství pro jeho stranu.