Blízký východ

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Kaufland.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Blízký východ (angl. Middle east, něm. Nahen Osten, heb. המfזרח התיכון) je jedinou planetou, na které byl potvrzen život. Byl objeven islámským astrologem Muhammadem Al Balim roku 2001. Jedná se o písečnou planetu bez přítomnosti vody ale s ropnými jezery a nulovou gravitací.

Objevení[edit]

Americká téměř neukojitelná touha po ropě přinutila američany hledat tuto surovinu i mimo Zem. Muhammadem Al Bali jim prozradil svůj výzkum. Planeta byla ale bohužel mimo jejich dosah protože jim to Chuck Norris nedovolil.

Podrobnosti[edit]

Arabská kočka při polední pauze

Živočichové nalezeni na planetě - Arabové - se přizpůsobili životu bez vody a produkují (a konzumují) deriváty izobarenů vody - tzv. Monpostvodylenyt známý jako H:)CO díky kterému mají zdejší obyvatelé tmavší odstíny kůže, neumí číst, a ani pěstovat banány. Jako jídlo si kupují housky v Kauflandu, popř. kuřecí prsní řízky. Prý ale nestojí za nic.

„To se nedá žrát“

- Mladý arab

„Alespoň, že jsou v akci“

- Arabský důchodce

Kvůli nulové gravitaci na planetě neexistují zvířata kromě tzv. Arabské kočky, která je zároveň předsedkyní úřadu pro Arabské legálně ilegální cestování Evropanů (ALICE)

ALICE zabraňuje všem obyvatelům Evropy vstup na planetu, zvláště Pražákům, Polákům (kvůli nekvalitnímu dovozu kuřecího masa), Moravistáncům, Andreji Chlebišovi a v neposlední řadě Satanovi.

Zvláštní je, že tato planeta nemá stabilní vládu, ale jako svého führera považují manažera místního kauflandu, protože dokáže předvídat slevy i týdny dopředu. Dokonce má i své vlastní náboženství - Kauflandismus (zkráceně Kauf).

Blízký východ nemá ani svou armádu, pouze Kauflandskou gardu (KfG). KfG se snaží rozšířit Kauf na nová území a zničit bezvěrce.