Mad Metal

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Mad Metal je nejšílenější metalová odnož, většina hudebníků tohoto stylu je v blázinci a tak jde o celkem vzácný podtyp, a tak jedním z nejčastějších způsobů, jak si tento metal poslechnout je nechat se odvézt do blázince, případně počkat, až nějaký ten magor odtamtuď zdrhne a vtrhne na podium při nějakém koncertě, hlavnímu zpěvákovi narve kytaru do prdele a po jeho sólo hře na kytaře spadne pódium a lidi začnou tak šílet, že se z toho rozklepe celá koncertní hala.

Skupiny[edit | edit source]

  • Ladybaby - Snad nejznámější představitel, Jde o 2 malé holčičky, jejichž hlavní vokalista je drsnej chlap jak hora, v holčičích šatičkách.
  • Blond Boy - Skutečná hvězda Kanadského Toronta, ale jeho tvorba se nesmí publikovat na základě ruského zákona o zákazu propagace úchylností, což je však zvláštní, jelikož Kanada nepatří pod Rusko, tak samozřejmě takový zákon na jejím území neplatí, ale vysvětlete to Torontské policii, která občas nezvládá odlišit ani území Ontarijského jezera a souš, aby jsme jen nekritizovali, tak alespoň do Toronta jezdí potápěči očumovat potopená policejní auta a kvete tam turismus. A zpět k Blond Boyovi, jeho koncerty naštěstí zažívá jen panelák v kterém bydlí, to si vždy vezme dvojité plenky, pořádně nadupané dupačky se Šmoulama, na hlavu si nasadí sklenici plnou od okurek, pokud v průběhu nasazování všechny nevypadají a rozjede to na svoji elektrickou kytaru vyrobenou z umělého vánočního stromku, ověšenou nepranýma ponožkama, a začne zpívat. Po několika minutách se kytara vzhledem k elektrickému napětí vznítí a Blond Boy si ji roztočí nad hlavou, přičemž rozbije lustr, vymlátí okna, a nakonec kytaru hodí z okna.
  • Houmles - Bezďácká skupina někde z Ostravy, má 4 členy, bráchu, sestru, a jejich degenerované děti. Na jejich vystoupení se v Ostravě zavedli i zvláštní tramvajové linky, jedoucí na stanici Nová huť, obvykle koncertují s laskavým svolením ArcelorMittal Ostrava na jeho komínech a jejich vystoupení jsou velmi netradiční, vokalista zvrací do mikrofonu, kytarista hraje penisem, a doplňuje to živý fanfrnoch, to znamená že syn tahá mámu za její dlouhá prsa a ta ječí podle toho jak ji tahá.