Lukáš Kril

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Lukáš Kril na googleTohle je nejlepší článek na téma „Lukáš Kril“ na celým internetu.
Lukáš Kril úsměv.jpg
Lukáš Kril
Biografické informace
Pohlaví Nebinární ojebaná opice (cigánská svině)
Narozen narození sporné, nepravděpodobné (úředně však uvedeno datum 20.7.2002)
Úmrtí pouze duševně (samozrejme nemuzme zapomenut na višukanie levem....)
Rodina
• renata nerus (macer)
• jozef ledecki (nevlastní tacer)
• Foku Me (bratranec)
• Jolanda (adoptivní teta)
• Věra Bílá (prababička)
• paní Tukabel (kmotřička)
• Radek Benga (kmotříček)
• Hankabrasko (dr(u)žka)
• Miša Stranska my zlomyla srceeee 'Jaroslav Kotlár - Strýc(pochází ze cigánskeho ghetta)
Národnost mimozemská
Tituly nejlepší zloděj současné doby,ikebana opice,profesionální zmrd,pohádkářBlek Džeus, Benglord, Liberecký poděs, Král žebráků, Nemakačenko, Předseda podpantofláků, Mistr pohádkář, Anakonda, Vzteklý Pes, Uzenidrap, Krilobit
Povolání podělkář, raper, skladatel, textař, internetový podnikatel, investor, finanční poradce, profesionální podělávač, šmejd, influencer, žebravý mnich, profesionální vožungr & výtržník, profesionální sebevrah, someliér, instruktor svádění, sňatkový podvodník, sběratel pohádek, amatérský herec v gay pornu

Dne 2.2.2023 byl ve večerních hodinách odveden zlatim človekem panem Minážem do vazební věznice Liberec.

Zajímavosti
1 Sice se to málo ví, ale známé dílo anglického básníka Johna Gaye - "Žebrácká opera" - pojednává právě o životě Lukáše Krila.
2 Po obrovském komerčním úspěchu filmu "Statečné srdce" se nyní uvažuje o natočení druhého dílu s názvem "Ledové srdce", v němž by hlavní roli ztvárnil právě Lukáš Kril.
Lukáš Kril
Lukáš Kril (2021).jpg

Vědecká klasifikace
Říše: entity (Entitae)
Kmen: romové, černá opice (Zingari)
Podkmen: bezpáteřní (Invertebrata)
Třída: nedostudovaná devátá (Primitiva)
Řád: primáti (Primates)
Čeleď: hominidi (Hominidae)
Rod: pseudočlověk (Pseudohomo)
Druh: Kril (Krilus)
Binomické jméno
Pseudohomo krilus primitivus


Lukáš Kril (Pseudohomo krilus primitivus) je slavný a významný tvůrce kvalitního hudebního umění Bengri. Ačkoliv na scéně působí od srpna roku 2020, má už velkou fanouškovskou základnu a to 12500 followerů na Instagramu (k datu 22. srpna 2021). Významným příspěvkem lidstvu je taky objev nového jazyka, zvaného Krilština. Dle jeho známé písně, má ledový srdce, píčo, ledový má pocity.

Narození[edit | edit source]

Otázkou, která vyvolává největší vášně a kontroverze, je Lukášovo narození. Není totiž zcela jisté, zda k němu vůbec někdy doopravdy došlo. Převážná většina vědecké obce se dnes nicméně shoduje, že se Lukáš Kril nenarodil, nýbrž vyskytl. Vznikl v podstatě z ničeho. Gameři by také možná řekli, že se Lukáš Kril naspawnoval. Jedná se pravděpodobně o vedlejší produkt fyzikální anomálie, nejspíše deformace časoprostoru. Mohli bychom to přirovnat k jakési "lidské" obdobě velkého třesku. Tato teorie nicméně zdaleka neuspokojuje všechny, a tak považujeme za správné uvést zde ještě další teze (více či méně vědecké):

 • Kultivace plísně

Někteří molekulární biologové zastávají myšlenku, že Lukáš Kril byl ve skutečnosti vypěstován složitým procesem kultivace špíny za nehtem prostřednictvím speciálně upraveného inkubátoru.

 • Poslední žijící pračlověk

Vlastní teorii razí také archeologové a evoluční biologové. Ti si totiž zahrávají s myšlenkou, že Kril by mohl být posledním žijícím zástupcem člověka kromaňonského, či přinejmenším jeho vzdáleným příbuzným. Jde samozřejmě o teorii senzační a fantaskní, existuje však umírněnější tábor, který tvrdí, že by se nutně nemuselo jednat o pračlověka, ale například o utajeného potomka zvláštního tvora, který ve 20. století obýval Maroko a byl označován jménem Azzo Bassou.

 • Uprchlý subjekt

Kril se mimo jiné dostal i do popředí zájmu všech ufologů, konspirátorů a záhadologů po celém světě. Mnozí ho prohlašují za mimozemskou entitu a za živoucí důkaz setkání třetího druhu. Někteří dokonce zacházejí tak daleko, že Krila označují za subjekt uprchlý z nechvalně známé tajné základny Area 51. Kril se údajně rozhodl ukrýt v Liberci, aby zde našel útočiště před agenty CIA, kteří mu jsou neustále na stopě.

 • Podvod století

Laická veřejnost převážně považuje Krila za jeden z dalších projektů českého influencera a nenapravitelného šprýmaře Kazmy. Podle některých se jedná dokonce o velmi povedenou realistickou audiovizuální projekci. Nájemníci bytového domu v České ulici v Liberci však hovoří jinak.

 • Pokusy na zvířatech

Zcela odlišný pohled na věc zastávají ekologičtí aktivisté. Ti Krila považují za výsledek nekalých pokusů na šimpanzech a za produkt přísně utajovaného vládního projektu genetického inženýrství, který měl za úkol zajistit levnou a efektivní pracovní sílu do uranových dolů v Kazachstánu. Ke smůle vědců však vznikla entita, která by se raději šla "vibourat", než aby vzala do ruky lopatu.

 • Vzpoura strojů

Někteří znalci z oboru robotiky a kybernetiky považují Krila za nedokonale zhotoveného androida či kyborga (čemuž by nasvědčovala Lukášova překvapivá síla, která mu dovolila vysadit dveře z pantů jediným úderem své paže). Podle jejich slov se jedná o robota s velmi netradičním řešením systému napájení, který funguje na bázi spalování levného alkoholu a vstřebávání párna. V branži se dokonce uchytilo posměšné označení "párný golem". Přestože se tomuto androidu daří relativně dobře simulovat lidskou podobu, potýká se s drastickým selháním hlasového a logického modulu.

 • Teorie o samozplození

Najdou se i lidé, kteří Lukiho existenci odůvodňují velmi lapidárně - a to sice tak, že se zkrátka a dobře zplodil sám. Neptejte se nás, jak je to možné. Lukáš dovede všechno. Nezapomínejme, že Kril je koneckonců Blek Džeus.

Styl života & potrava[edit | edit source]

Kril je bytostí, která se nachází na samotném chvostu potravního řetězce, dokonce pod úrovní planktonu či triptonu. Stravovací návyky Lukáše Krila ovšem nebyly dosud uspokojivě prozkoumány. Někteří vědci se zprvu domnívali, že Kril jíst nepotřebuje a potřebné živiny mu dodává výhradně levnivino, hulení bůča a případně laciné Vesecké párno říznuté kypřícím práškem a omítkou ze zdi. To se však záhy ukázalo jako omyl. Jednoho dne zveřejnil Lukáš na svém profilu Instastory, kde bylo zřetelně vidět, jak vaří vajíčka natvrdo. Sice v hrnci bez vody, ale přesto. Vyšlo tak najevo, že Kril je organismem všežravým, částečně saprofág a dokonce se sklony k mrchožroutství.

Krilova inteligence[edit | edit source]

Lukáš Kril zachycen během přemýšlení nad Míšou Stranskou my zlomyla srceeee (ex-patnerka)

Dalším tématem, které rozděluje krilology na dva nesmiřitelné tábory, je otázka Krilovy inteligence. Na první pohled jde o téma zcela jednoznačné, na pohled druhý však zjišťujeme, že tato problematika je mnohem komplexnější. Zlí jazykové sice tvrdí, že Lukáš disponuje inteligencí zarážky pod dveře, jeho IQ je sotva dvouciferné a mozkové buňky v jeho lebce by se daly spočítat na prstech jedné ruky, existují ale i fakty, které hovoří proti. Ačkoli Lukáš zjevně nepatří mezi nejostřejší tužky v penále, nesmíme zapomínat na to, že je ve skutečnosti polyglotem. Ovládá totiž jak svoji rodnou krilštinu, tak i češtinu (kterou se naučil, ač nedokonale, teprve po svém příchodu do Liberce), romštinu a velice náročnou klingonštinu (jinak by se totiž nebyl schopen dorozumět se svoji partnerkou - Klingonkou závislou na pervitinu). Existují také názory, že Lukáš svoji mentální zaostalost pouze předstírá a ve skutečnosti je vysoce inteligentní entitou, která nás celou dobu vodí za nos a baví se nad našimi reakcemi.

Hudební Kariéra[edit | edit source]

 • Je zakladatelem hudebního labelu Lukáš Kril Studio. Pod jeho labelem bylo k současnému datu (22/8/2021) vydáno 55 Bengrů, zejména v Lukášově režii, až na bengr od Sam Records s názvem Fucking Opatření.
  • Jeho první hudební počin nese název Bolest v hlavě a byl nahrán na YouTube 20. srpna 2020.
  • Mezi nejznámější bengri se řadí Liberecká verbeš (2. června 2021), Ledový Srdce (13. března 2021), Lukáš Kril & MCPaPuČ - Brko ubalil (19. března 2021).

Clas ors stars (Clash of The Stars)[edit | edit source]

Lukáš Kril se může chlubit nejen skvěle rozjetou hudební kariérou, ale též velkým (prozatím nenaplněným) potenciálem v oblasti bojových sportů, konkrétně MMA. K myšlence zápasit v kleci přivedli Lukiho paradoxně jeho hateři a nepřátelé. Ti totiž nepřetržitě usilují o Lukášovu defamaci a společenskou diskreditaci (samozřejmě ze závisti), přičemž ho označují za zbabělou sračku, která se pere jako holka a která se po jednom úderu sesype jako domeček z karet. Tyto řeči si Lukáš samozřejmě nehodlal nechat líbit a celá věc už je v zeseni. Aby všem pochybovačům dokázal, že je skutečně tím nejostřejším týpkem v Liberci, rozhodl se vstoupit do ringu a vydobýt si svůj ztracený respekt nazpět. Jenže koho vyzvat? Kdo by mohl být dostatečně důstojným soupeřem pro fightera Krilova formátu? A pak Lukáše osvítil Blek Džeus. Oním protivníkem se stane Koleso - ten jediný člověk, který může reálně ohrozit Krilovo drahocenné české prvenství v nejnižším počtu mozkových buněk a nejvyšším počtu chycených muněk; ten nejhrozivější konkurent jak v množství zkonzumovaných návykových látek, tak i ve svádění žen a získávání přízně internetových diváků. Bylo rozhodnuto. Obě strany souhlasily a tak již nic nebránilo v tom, aby dvojice lumenů navázala spolupráci s Clash of The Stars.

PROBLÉMY SE ZÁPISEM

Oba zápasníci na předzápasové tiskovce

Kvůli nezvykle dlouhým nehtům a rozčepýřeným vlasům pořadatelé Krila zprvu považovali za Wolverina a nechtěli mu účast v zápase povolit s odůvodněním, že by ho adamantiové drápy značně zvýhodňovaly oproti ostatním zápasníkům. Nakonec se však celé nedorozumění vysvětlilo a brzy vyšlo najevo, že Luki skutečně není Wolverin a své nehty si pouze deset let nestříhal. Pořadatelé proto Krilovi sdělili, že stačí, aby si své uzené drápy zkrátil a posléze se bude moci zapsat k řádnému zápasu. Ostříhání nehtů však Lukáš odmítl, neboť si za nimi schovává nánosy špinavého párna na horší časy, kdyby se snad jeho přítelkyně s mlsným nosánkem chtěla někdy vrátit ke svému ex-partnerovi z důvodu nedostatku matra. Mohlo by se sice zdát, že celé vyjednávání tím skončilo ve slepé uličce, pořadatelé však přišli s geniálním nápadem. Souboj bude probíhat s polštáři, čímž bude síla Lukášových nehtů v podstatě eliminována. Očekává se proto, že souboj Krila a Kolesa bude velmi strhující a jeho úroveň bude připomínat souboj dvou Magikarpů v Pokémonové lize.

TISKOVÁ KONFERENCE

Situace se vyhrotila už během sterdgavnu (v krilštině staredown - pozn. red.), kdy se Koleso pokusil o povážlivou provokaci, když si s sebou na pódium vzal hlávku ledového salátu. Zřejmě tím chtěl urazit Lukášův největší megahit s názvem Ledový srdce. A protože Kril si na svou tvorbu sahat nenechá, okamžitě na tuto provokaci odpověděl fackou, za kterou by se nemusel stydět žádný předškoláček, který nezapomíná na svoji pravidelnou denní porci Marťánků. Koleso se sice pokusil o protiúder, znesvářené bijce však téměř okamžitě roztrhla ochranka. Pořadatelé akce si totiž nemohli dovolit riskovat případné údery do hlavy, které by vedly k dalšímu snížení IQ "zápasníků". Hrozilo by totiž, že oba fighteři ztratí svéprávnost a posléze uvnitř klece zabloudí.

SPEKULACE & OTAZNÍKY

Největší záhadou zůstává, jakým způsobem se budou oba zápasníci orientovat v ringu, až jim pořadatelé odeberou jejich dioptrické popelníky (poškození brýlí si totiž na triko nikdo nevezme, neboť by se jednalo o věc značně nákladnou a bylo by zapotřebí rozmontovat Hubbleův teleskop k vyjmutí náhradních čoček). Zlé jazyky tvrdí, že oba soupeři půjdou po čuchu, což by sice nebylo nereálné, ale zřejmě ani příliš divácky atraktivní. Dá se předpokládat, že povely a instrukce budou oběma zápasníkům udílet jejich trenéři - čímž se opět dostáváme k podobenství se soubojem dvou Pokémonů v Johtové lize.

Pomluvy, mýty a fakta[edit | edit source]

Krilberg vytvořený Johny Gopnikem a Markem Poláchem ukazuje známé kauzy a spekulace ohledně Lukáše v celé době jeho mediální slávy.
Bengrál je mýtické album, které by mělo způsobit kompletní revoluci české a slovenské hudební scény a postupně i světové
 • Na jednom z Lukášových živých vysílání řekla Lukášova matka "Kdyby jsi radši zaplatil dluhy", načež Lukáš odvětil "Nemám dluhy", což dokazuje, že Lukáš dluhy nemá.
 • Bengrál ─ Bengrál je mýtické album, které by mělo způsobit kompletní revoluci české a slovenské hudební scény a postupně i světové. Říká se, že by na něm měl být na featu "Šmek Van". Nikdo neví, zdali je to pouze mýtus nebo fakt. Leak Bengrál album coveru zveřejil samotný Lukáš v červenci roku 2021.
 • Lukáš byl doposud pozván pouze na tři akce, na té první nespecifikované akci ovšem zálohu na koncert měl utratit za "bůča" a "levnivino", takže se nemohl dostavit. Druhá akce byla pořádána v Unico Clubu Teplice, kam byl pozván promotéry, majiteli a adminy skupiny Lukáš Kril brko ubalil, akci na instagramu hypoval, ovšem po následné konfrontaci po telefonu promotéry a Johny Gopnikem se ukázalo že namísto Teplic jel do Nymburku za Hankoubráško, většina jeho komunity v něm po tomto incidentu definitivně ztratila naději. Třetí, na kterou byl pozván se měla konat ve Svitavách. Lukáš měl od promotérů koupené jízdenky na vlak a stejně jako v Unicu měl zařízený odvoz i backstage, avšak i přes jeho potvrzení nástupu do vlaku a zprávu, která zněla jasně: “Jsem na cestě!”, Lukáš záhadně nedorazil.
 • Údajně svého psa bil, ale sám Lukáš říkal, že ne. Pes mu posral botu. To Lukáše rozlítilo natolik, že se pravděpodobně uchýlil k sexuální konfrontaci. Avšak Lukáš toto soustavně popírá.
 • Vzhledem k tomu, že je Kril dlouhodobě spatřován ve stále tomtéž oblečení, rozšířila se sprostá pomluva, která tvrdí, že si Lukáš nemění a nepere oblečení. To je však pochopitelně sprostá lež, která má za cíl zdiskreditovat Lukášovu křišťálovou reputaci. Ve skutečnosti má Kril s danými módními značkami uzavřenou barterovou spolupráci, v rámci níž mu firmy poslaly jedny a ty samé modely hned stokrát, aby Luky mohl nosit stále stejný outfit až do aleluja a být tak permanentní reklamní upoutávkou. Geniální marketingový tah!
 • Mnohé zlé jazyky ponižují Lukáše na základě jeho špatné osobní hygieny a tělesného odéru. I tyto věci však mají svůj ospravedlnitelný důvod. Zápach je pravděpodobně výsledkem kvasných a dekompozitních procesů, které probíhají v Lukášově organismu. Ač tento fakt na první pohled nevypadá jako polehčující okolnost, je potřeba říci, že Luki tyto procedury nepodstoupuje z vlastního záměru, nýbrž v rámci spolupráce s farmaceutickým výzkumným centrem Farprosys (ve svém spodním prádle kultivuje penicilin) a s libereckým zahradnictvím Ekoflora (za svými nehty kompostuje vysoce jakostní biohnojivo). Jak vidíte, Kril je ve skutečnosti velmi užitečným organismem, který obětoval vlastní komfort ve prospěch společnosti. A to je jistě ušlechtilé! Nemluvě o tom, že v “párných” letních dnech funguje Lukáš Kril jakožto obrovská chodící mucholapka, čímž chrání naše obydlí od dotěrného hmyzu.
 • Mezi lidmi je široce rozšířena stereotypní pomluva, která tvrdí, že se Lukáš nikdy nemyje a nekoupá. Je to sice pravda, nicméně my bychom chtěli uvést tuto věc na pravou míru. V Krilově případě je tělesná očista z objektivního vědeckého biochemikálního hlediska zcela neproveditelná. Při kontaktu s vodou by totiž ve skutečnosti nedošlo ke smytí tělesné špíny, nýbrž k pouhé kontaminaci použité vody. Luky tedy svou hygienickou abstinencí ve skutečnosti přispívá k ochraně životního prostředí. Všichni se jistě shodneme na tom, že druhou Bečvu nikdo z nás zažít nechce. God bless Krill!

FANS & HATERS

 • Lukáš, jakožto velice úspěšný rapper původem z Liberce, nemá zrovna málo nepřátel. Mezi ně se řadí zejména státní policie (kromě pana Mlynáře), avšak ani ta ho nedostane, tudíž před policisty bezostyšně balí bůčo. Jak je známo, Lukáš už měl pár "fightů" (tzn. potyček, které vyústily v násilné napadení) a jeho dosavadní bilance je jedna porážka ku nekonečnu vítězství. Lukáš často tyto potyčky vyvolává při projevech jeho silné závislosti na alkoholu. Ovšem jeho fanouškovská základna se ho zastává velice silně, když se na něho snaží kdokoliv útočit.

Instagram[edit | edit source]

 • Lukáš původně začal placené propagace za účelem stavby nového studia, ovšem nahrávací studio vybavovat nemusí, jelikož v něm viděl potenciál IcyMartyBaller. IcyMartyBaller se nicméně Lukáše snažil obrat a nastartoval s ním beef (spor) a poslal na něho svou Gorillu (bodyguarda). Tady jsme však viděli sílu jeho fanbase. Lukáš přesto v placených promech (propagacích) nadále pokračuje, zřejmě aby mu zaplatily bůča a krabicové víno, které je sice levné ale opije. Ceník se mění každým dnem. Avšak dobrou zprávou pro vás je, že si můžete zakoupit feat s Lukášem.
 • Lukáš slíbil svým followers na Instagramu, že si založí OnlyFans, to mu však bohužel nevyšlo, tak tedy dnes alespoň prodává své polonahé fotky v Gucci trenkách.
 • Pan Kril (čti krypl) se po nespočetně mnoho nevydařených hledáních té pravé rozhodl spáchat sebezabití. Vypadá to, že uvedený akt se nepovedl a rozhodl se přesedlat na bulení v instastories.
 • Lukáš se po několika pokusech o sebevraždu zbláznil a kvůli nedostatku kyslíku proudícího do mozku začal mít halucinace. Tyto halucinace pojmenoval "Megan Fox" a každý den ji alespoň 51x zmíní ve stories. Lukáš kvůli ní dokonce přestal pít, protože o ní nechce nikdy v životě přijít, nikdy, protože to je jeho štěstíčko. Vydržel to čtyři dny, pak se zase vožral levnivinem. Po tajemné noci nejspíš plné hrůzy a děsu přidal ráno na instagram story, kde má poměrně rozsáhlé zranění jeho už tak dokurveného obličeje a částečně zničené brýle, které má přibližně od svých 8 let. Tvrdí, že mu to udělal policista, že dluží 3 500,- Kč na záchytce a s vědomím, že macer ho zbije, se chystá jít domů.
 • Lukáš díky své slávě měl možnost vystřídat mnoho žen, ale vypadá to, že se konečně usadil. Našel si totiž novou přítelkyni Hankobrasko (česky Hanu) Benešovskou. Začal jí z celého "srce" milovat počátkem ledna 2022. Jejich vzájemná láska ovšem není to jediné, co je spojuje, dalším spojením je záliba v různých omamných a psychotropních látkách.
 • Dne 21. 2. 2022 se Lukáš zasnoubil se svou drahou polovičkou Hanou "Hankabrasko" Benešovskou po velmi dlouhém (asi měsíčním) partnerském vztahu. Na jejich společné cestě je již potkalo pár strastí, kvůli kterým dokonce Hankobrasko utekla před Lukášem do Ostravy, Lukáš tak objevil svoje nové/staré dno a chtěl se kvůli ni několikrát "vibourat" a jednou dokonce skočil pod vlak, který bohužel zrovna nejel a tak se jen dojemně vyjádřil na stories. Naštěstí Lukáše Hankobrasko nikdy nepodvedla a po několikadenní pauze se k němu rozhodla vrátit, jednak díky jejich nehynoucí lásce, ale také kvůli tomu že panu Krilovi přišel invalidní důchod, který pobírá díky svým popelníkům na očích.
 • Aby si Hankobrasko důchod a Lukáše udržela, začala mu nakukávat, že je těhotná, což možná opravdu je, ale rozhodně ne s Lukášem, který si asi myslí, že dítě může udělat lízáním, protože s Hankobráško nikdy nespal, kvůli tomu, že ji to bolelo, ale je to prý jediná holka, kterou lízal. Je nicméně dost možné, že na Lukiho domovské planetě se tvorové skutečně rozmnožují výhradně lízáním... Od oné chvíle jsou každopádně šťastně spolu, jak dokazuje Hančino tetování, které vyobrazuje Lukášovo jméno a jeho datum narození.
 • S Hankobráško dokonce plánují svatbu, kam je možné si koupit předplatné, které stojí 50,- Kč, ale jak je u tohohle kokota zvykem, každý den se jeho cena mění a je více než pravděpodobné, že jde o pouhý scam a za vybrané peníze nakoupí Pervitin pro Hankobrasko.

Krilovo podnikání[edit | edit source]

Lukáš Kril si za své podnikatelské úspěchy vysloužil dokonce prestižní ocenění

Přestože Lukáš Kril nechodí do práce (a pravděpodobně ani neví, co slovo práce znamená), usilovným získáváním finančních prostředků vyplňuje každý jeden den své bídné existence. Život Lukáše a jeho rodiny je totiž nesmírně nákladný a nepředstavitelným způsobem zatěžuje rodinný rozpočet. Namátkou uveďme jen několik nejtypičtějších výdajů, mezi něž patří například pokuty za rušení nočního klidu, poplatky za pobyt na záchytné stanici, či shánění párna pro despotickou matrošlapku Hanku. Výše dluhů Krilovy rodiny se stanovuje velmi obtížně, pro představu však můžeme říci, že kdyby se tato obskurní famílie rozhodla na území svého bytu vyhlásit nezávislou republiku Krilistán, jednalo by se o 24. nejzadluženější zem světa, hned po Řecku. Tyto výdaje samozřejmě nejsou příliš ušlechtilé, a tak si pohádkář Lukáš Andersen Kril neustále vymýšlí nejrůznější bizarní výmluvy, kterými by svou žebrotu odůvodnil. Patří mezi ně například: náklady na stravu a suplementy za účelem přípravy na účast v profesionálním zápase Clash of Stars; náklady na přípravu domácnosti na účast v pořadech Výměna manželek či Prostřeno; náklady za jízdenku přes celou republiku za účelem návštěvy babičky v nemocnici; náklady na zorganizování svatby se svou pikovou královnou; náklady na to, aby "zajystyl rodynu"; veřejná sbírka na elektrický vozík pro macer; náklady na pořízení automobilu; náklady na výrobu merchandisingu; náklady na uspořádání srazu s fanoušky; náklady na zařízení nahrávacího studia; náklady na pořízení grafické karty či počítače k nahrávání bengrů; veřejná sbírka pro Ukrajinu atd. Občas však Kril zažívá tvůrčí krizi, a tak beze studu přizná, že peníze vybírá pouze za účelem vlastního obohacení. Není zcela jisté, zda se k těmto pokoutným praktikám uchyluje Kril zcela dobrovolně a nebo zda mu jeho hoe nastavyla pokini pod výhružkou, že pokud jí do večera neobstará další dávku, uteče od něj za svým bývalým Markem Vlčkem.

„jj 6658572002/5500“

- Lukáš Rockefeller Kril

Způsoby, jakými Lukáš Kril získává peníze, jsou vskutku různorodé. Pomineme-li státní podporu a důchod na hlavu, největším zdrojem financí jsou zcela jistě Krilovy sociální sítě. Vždyť magazín Forbes ve svém žebříčku označil Lukáše za 91. nejvlivnějšího influencera a 1. největšího žebráka v České republice. Krilův byznys plán je postaven především na jeho Instagramu, přestože v poslední době se Lukáš snaží expandovat i na OnlyFans. Lukáš Kril má jakožto slavný raper a oblíbený influencer skutečně velké dosahy, a tak na svém profilu nabízí nesmírně širokou škálu služeb. Zde je jejich kompletní seznam:

Kril jakožto model luxusního spodního prádla Versace
 • Blizkx pratelé (Lukáš si vás za finanční podporu přidá do blízkých přátel)
 • Brigule (Lukáš se za finanční podporu dopustí výtržností a rušení nočního klidu, to vše za požívání alkoholu)
 • Cislo na macer (Lukáš vám za finanční podporu sdělí soukromé telefonní číslo na svou matku)
 • Cislo na ledeckyho (Lukáš vám za finanční podporu sdělí soukromé telefonní číslo na milence své matky)
 • Cisla s cles ors sars (Lukáš vám za finanční podporu sdělí soukromá telefonní čísla na různé účastníky Clash of the Stars)
 • Distrek na prani (Lukáš za finanční podporu nahraje píseň, kde bude nadávat osobě dle vašeho výběru)
 • Eroticki fotografie (Lukáš vám za finanční podporu zašle své intimní fotky)
 • Feat semnou (Lukáš se zákazníkem nahraje rapovou píseň)
 • Folou (Lukáš vás za finanční podporu začne sledovat na Instagramu)
 • Folou u žení (Lukáš vám za finanční podporu zajistí sledování na Instagramu od své partnerky)
 • Fotki naprani ale zadni prasarni (Lukáš vám za finanční podporu nafotí snímky na přání, mimo erotických materiálů)
 • Fotki mi ex (Lukáš vám za finanční podporu pošle intimní fotky své bývalé přítelkyně)
  • Kozi za 80 (Fotografie ňader expřítelkyně Hanky)
  • Prdel za 80 (Fotografie hýždí expřítelkyně Hanky)
  • Jak si prsti za 100 (Videozáznam digitální penetrace expřítelkyně Hanky)
 • Foto (Lukáš se s vámi za finanční podporu osobně vyfotí)
 • Hovor s clovekem (Lukáš si s vámi za finanční podporu zavolá)
 • Nehti na nohou (Lukáš vám za finanční podporu zašle fotografii svých holých nohou)
 • Odpovedi na otasky (Lukáš vám za finanční podporu odpoví na soukromé dotazy)
 • Parkour videa na prani zakaznika (Lukáš vám za finanční podporu předvede parkourové triky)
 • Prihlaska do proszřena (Lukáš se za finanční podporu přihlásí do kuchařské show Prostřeno)
 • Prihlaska do vimeni manzelek (Lukáš se za finanční podporu přihlásí do reality show Výměna manželek)
 • Prodej ig uctu (Lukáš vám prodá svůj Instagram účet, aby si následně ihned mohl založit nový a prohlásit, že mu byl starý profil odcizen)
 • Prodej you tubě kanelu (Lukáš vám prodá svůj YouTube kanál)
 • Pronájem you tubě kanálu (Lukáš vám za finanční podporu pronajme svůj YouTube kanál)
 • Před platni na svatbu (Lukáš vám za finanční podporu umožní dorazit na svou svatbu s matrošlapkou)
 • Sex tápe mami a Ledeckého (Lukáš vám za finanční podporu pošle videozáznam pohlavního styku své matky a jejího mentálně zaostalého milence Josefa Ledeckého)
 • Sklatba s jozefem ledeckym (Lukáš za finanční podporu nahraje rapovou píseň se svým tacerem)
 • Skocim do ribnika tet v zimě (Lukáš za finanční příspěvek skočí do ledové vody)
 • Sledovani soukromiho profilu (Lukáš vám za finanční podporu dovolí sledovat jeho soukromý profil na Instagramu)
 • Tetovani na prani zakaznika (Lukáš si nechá za finanční podporu vytetovat cokoli na přání zákazníka)
 • Trapas na verejnosty (Lukáš se za finanční podporu natočí na veřejnosti v nějaké trapné situaci)
 • Trek na prani (Lukáš vám za finanční podporu nahraje rapovou píseň na přání)
 • Video na přání (Lukáš vám za finanční podporu natočí video na přání)
 • Vstupenki na konzert (Lukáš vám za finanční podporu zajistí vstupenku na svou rapovou show, která se nikdy neuskuteční)
 • Vydeo na stori (Lukáš vám za finanční podporu natočí video na Instastory)
 • Video ze sexu (Lukáš vám za finanční podporu pošle videonahrávku soulože se svou pikošlapkou)
 • Zdileni (Lukáš vás za finanční podporu bude sdílet na Instagramu)
 • Zdileni od jozefa ledeckeho (Lukáš vám za finanční podporu zajistí sdílení na Instagramu od svého tacera)
 • Zdileni u mě žení (Lukáš vám za finanční podporu zajistí sdílení na Instagramu své partnerky)
 • Zdileni čelí tíden exkluzivni (Lukáš vám za finanční podporu zajistí exkluzivní sdílení vašeho profilu po dobu celého týdne)
 • Živí visilani semnou / Streem s člověkem půl hodinovi (Lukáš vás za finanční podporu pozve do svého živého vysílání na Instagramu)
 • Beff na přání (Lukáš vám za finanční podporu urazí kohokoliv na Instastory)

Ceny těchto služeb nejsou zveřejněny zcela záměrně, neboť se neustále mění. Jsou totiž nepřímo úměrné intenzitě Lukášových abstinenčních příznaků a rozmarů Hankybrasko. Krilovo internetové podnikání je nicméně velmi pochybné, a mnozí nespokojení zákazníci Lukáše obviňují z podělávání lidí. Kril však tyto řeči rezolutně popřel, což znamená, že se zcela jistě jedná pouze o falešná obvinění.

Kril jako influencer[edit | edit source]

Jakožto veřejně známá osobnost se může Lukáš Kril pochlubit celou řadou lukrativních obchodních partnerství a spoluprací s nejrůznějšími prominentními společnostmi. Krila například sponzorují: dentální hygiena Oral-B a zubní kartáčky Curaprox, výrobce lihovin Božkov, krabicové víno Hradní svíce, pivo Grešlák, finanční poradenství OVB, luxusní výrobce brýlí Ray-Ban, křovinořezy značky STIHL a luxusní manikúra Erbe Solingen. Lukáš je taktéž ambasadorem pardubických velkovýroben perníku, odvykacího centra ADICARE, záchytné stanice v Liberci a telefonické linky pro sebevrahy. Ma rad takzvané "levnivino" při influencerství mu to vždy pomůže.

Odkazy[edit | edit source]

Instagram:

 • Mění se ze dne na den, není možné neustále aktualizovat

Facebook: