One Erection

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Harry Stress - Tento člen má české občanství.

One Erection je česko - britsko - irská homosexuální punkerová hudební skupina, kterou tvoří Neil Hora, Kain Malík, Lama Pay-ne, Harry Stress a Lujs Tommi. Skončili osmí v sedmé sérii The X-Traktor, poté všichni homosexuálové z této skupiny podepsali nahrávací smlouvu s česko-americkou společností TV Kretén, dceřinou firmou TV Hovna. Tato skupina se nápadně podobá ruským punerkám Pussy Riot.

Název

Název "One Erection" se dá volně přeložit jako "Jedna Erekce". Není doposud známo, proč se "Erection" píše s velkým "E". má bojovat proti utlačování gayů a lesbiček. S největší pravděpodobností chtějí dopadnout stejně, nebo přinejmenším podobně jako Pussy Riot (Kunda Kočička nepokoje).

One Erection a kriminál

Ale ani One Erection není bez jediného zápisu v trestním rejstříku. Ne snad, že by měli vraždit, nebo ničit jejich království, ale při návštěvě Česka se jednomu z jejich nejmenovaných členů (nám se podařilo zjistit, že šlo o Harryho Stresse), kopl tehdejšího primátora Prahy Pavla Béma do řiti, neboť si tenhle vandal-nebožák myslel, že jde o papírového policistu, což bývá u nich v jejich zemi zvykem. Protože nikdo z tehdejších mudrců (prezident, premiér, primátor) neznali tuhle neznámou homosexuální skupinu, nařídili mu 12 hodin veřejně prospěšných prací a 60 dnů kriminálu. Hlupák se neodvolal a bylo po něm z jeho rodné rozvojové země Velké Británie vyhlášeno pátrání. Ostatní členové skupiny One Erection samozřejmně věděli, oč jde a vše řádně nahlásili královně. Po 60 dnech v kriminále a 12 hodinách veřejně prospěšných prací byl propuštěn a chybou úřadů získal české občanství. Od té doby je skupina One Erection česko-britsko-irská.

Trapné české parodie

Jakožto Češi se můžeme pyšnit dvojicí hlavních informací. A to jsou:

  • Češi (a to především Kauflanďáci, důchodci) smrdí nejvíce v celé Evropě. Je to dokázáno průzkumy, na které byli pozváni bezdomovci z celé Prahy. Jako dárek za poskytnutí svého smradu dostali guláš.
  • Češi jsou nejtrapnější národ v Evropě (a to dokázala samotná Českopedie). Proto také velmi trapně parodujeme a komolíme název "One Erection" na například "One Infection" (Jedna Infekce, nejspíš), nebo dokonce největší nesmysl, "One Direction" (Jedna Direkce).