Tokio Hotel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Japonoban.PNG
Kill Koulitz
Pom Koulitz ještě za působení v Tokiu
Ukázka z vystoupení ve Sportka aréně v Praze. Kvůli zákazu fotografování jen kresba.

Tokio Hotel je německá dívčí skupina, populární zejména mezi lehce prepubertální, pubertální a lehce postpubertální mládeží dívčího pohlaví a plavé (popř. obarvené či promelírované) barvy vlasů - a nejen vlasů... Její členky opakovaně vyhrávají všechny dostupné soutěže Miss (od miss bejby až po miss senior), přesto vystupují zásadně v mužských šatech a před nezasvěcenými pozorovateli mohou vzbudit dojem, že se jedná o muže - tento mýtus také s oblibou šíří zejména v takzvaném seriózním denním tisku. Členky užívají mužská jména, jejich pravá jména vlastně ani nejsou známa.

Průměrná fanynka

Jejími členy v současné době jsou:

  • Kill Koulitz (zpěvák, byť označení jeho činnosti ve skupině "zpěv" není právě na místě)
  • Rom Koulitz (hraje na hřeben a použitý toaletní papír)
  • ...několik dalších přisomrovankyň, kterých si nikdo nevšímá.

Historie názvu Tokio Hotel[edit]

Admirál Isoroku Jamamoto býval stálým zákazníkem. Pro složitost rozepínání japonské uniformy, musely být přítomny obě členky skupiny

Tokio Hotel je pojmenován podle původního zaměstnání svých členek. Byly totiž šlapky v nejmenovaném hotelu. Ve skutečnosti se jednalo o Hotel Komsomol a obě dvě členky skupiny si v tu dobu spletly Moskvu s Tokiem. Skupina se dříve jmenovala The Debilish. Později vsadila na nový design (z původní žvýkačkově růžové a snad až příliš okatého zdůrazňování nechutně žlutorůžového melíru na pubickém ochlupení členek na tvrďáckou oranžovou v kombinaci s tmavě fialovými plyšovými medvídky, slavným symbolem satanismu), což ji vyneslo na přední místa světového žebříčku.

Světová hodnocení[edit]

Jedná se o nejúspěšnější kapelu všech dob. Známý hudební publicista Eduard Vlezla ji hodnotí jako vůbec nejlepší, jakou zná. Tokio Hotel doslova trhá příčky hitparád. Přední rozhlasová stanice dokonce najala matematiky z Americké univerzity v Elbonii, aby vymysleli lepší pozici, než je jednička. Díky navrhovanému řešení přešel okamžitě celý svět na novou číselnou soustavu, založenou na čísle 666 "sextacentisextadekasextální soustava". Její členky, jak už bylo zmíněno, vyhrávají soutěže Miss a jsou vesměs hodnoceny jako vůbec nejpřitažlivější existující ženy (resp. nejpřitažlivější existující transsexuálky).

Repertoár[edit]

Písně Tokio Hotel jsou neurčitého hudebního stylu, kolísající zhruba mezi dechovkou a death metalem (vžil se název DechMetal). Jejich texty se obecně hodnotí jako nejgeniálnější lyrická literární díla, jaká kdy byla v historii poezie napsána. Jsou psány hantecem, což je zapříčiněno cenzurou. Pokud by totiž zpíval Tokio Hotel ve srozumitelném jazyce, okamžitě by si celý svět v důsledku jejich neuvěřitelné dojemnosti doslova vyplakal oči, což by samozřejmě mělo nedozírné následky. Z hudebních prvků uveďme alespoň hojné využívání přirozených zvuků orgasmu.

Revival[edit]

V Česku vzniká dokonce revival této skupiny s názvem Hirošima Bordel.