Ondra Vlčák

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Vlčák.png
MUDr. PaedDr. Ondřej Vlčák, Dis.
Biografické informace
Pohlaví samčí
Vlasy množství se odvíjí od aktuálního contentu na YouTube
Narozen zdlouhavý porod
Úmrtí braindead
Rodina
• vlčice (matka)
• Marian Meliš (otec)
• Romulus & Remus (bratři)
• kardinál Vlk (strýček)
• Mauglí (bratranec)
• Bohuš Matuš (nevlastní strýc)
Národnost česká
Tituly Vůdce smečky, Génius v kožíšku, Strýček Vlček, Žlutý tesák, Big Bad Wolf
Povolání YouTuber, vychovatel v mateřské školce, herec, pediatr, adiktolog, odborník na předškolní pedagogiku, operátor linky důvěry, vysloužilý klaun, ortodontista, ambasador hračkárny Pompo
Zajímavosti
1 Ve svém dětství sledoval Vlčák nejraději pořad Jen počkej zajíci. Mezi jeho nejoblíbenější pohádky patřily příběhy: "O třech malých prasátcích" a "O červené Karkulce"
2 Jeho nejoblíbenějším filmem je Tanec s vlčky.
3 Je považován za milovníka květin. Nejraději má vlčí máky.
4 Ondra platí za velkého jedlíka. Neustále má hlad jako vlk.
5 Je velkým fanouškem střílečky Counter-Strike, a proto si nechal upravit své přední řezáky tak, aby připomínaly pootevřené dveře na mapě Dust 2.

MUDr. PaedDr. Ondřej Vlčák, Dis. je slavný YouTuber, ortodontista, pediatr, adiktolog, odborník na předškolní pedagogiku a člověk mnoha dalších talentů, možno říci takřka renesanční. Dnes pracuje jakožto vychovatel v mateřské školce, poté co v osobním životě vyhořel po nepříliš úspěšné kariéře baviče.

„Ondřeji, prosím!“

- Drsný rozchod v Praze

Vlčákova kariéra[edit | edit source]

Již ve svém raném mládí se Vlčák začal zaobírat filmařinou, natáčením a produkováním videí. Své útočiště nalezl na portálu YouTube, kde ho dnes sleduje více než čtvrt milionu odběratelů. Vlčák se zde proslavil především natáčením prostoduchých videí s rádoby hororovou tématikou, která jsou určena pro děti předškolního věku. Z Vlčákovy dílny pochází velké množství notoricky známých maňáskových postaviček, jakými jsou například divoký lev, děsivý klaun nebo děsivá jeptiška. Proslýchá se, že Vlčák byl při vytváření těchto charakterů inspirován Dádou Patrasovou, přesněji řečeno jejím strašidýlkem jménem Emílek.

Spekuluje se, že až Michal Nesvadba odejde do důchodu, žezlo v oblíbeném dětském pořadu Kouzelná školka po něm převezme právě Ondra Vlčák. Ten již údajně pod vedením Nesvadby absolvoval náročný kurz vyrábění zvířátek z balónků a víkendové školení pro jevištní show se samolepicí páskou.

Vlčák & kinematografie[edit | edit source]

Vlčákovi se podařilo zazářit na filmovém plátně hned několikrát. Po první zkušenosti skočil už ve svých 18 letech. Tehdy se nachomýtl k natáčení pornoverze známé pohádky O červené Karkulce, v níž ztvárnil roli velkého zlého vlka, který malou Karkulku v lese nejprve znásilnil, poté jí rozlámal kolo a nakonec zmizel v houští i s košíkem plným dobrot pro babičku. Na další spolupráci s filmaři si musel Vlčák počkat o něco déle. Trpělivost ovšem přinesla své ovoce, protože Ondřej se nakonec stal nepostradatelnou součástí dokumentárního filmu V Síti. Na place působil jakožto odborný konzultant v záležitostech dětské psychiky, ale zastával též pozici osvětlovače, kostyméra a uklízeče hajzlů.

Vlčákovy kauzy & nařčení z pedofilie[edit | edit source]

Mnohé zlé jazyky tvrdí, že Vlčák je ve skutečnosti nepřiznaný pedofil. Tyto řeči pravděpodobně vycházejí ze skutečnosti, že Ondřej téměř dva roky udržoval partnerský vztah s třináctiletou dívkou, přestože jemu samotnému bylo v době navázání vztahu již celých 22 let. Nařčení z pedofilie však Ondřej rezolutně odmítá a jakékoli sexuální aktivity s nedospělým děvčátkem striktně popírá. Následné vyšetřování celé kauzy ukázalo, že se téměř s jistotou jedná o prachsprostou pomluvu, kterou rozšířili závistiví kolegové z nejmenované mateřské školky v Ostravě, aby Vlčákovi zničili slibně nastartovanou kariéru vychovatele předškolní mládeže. Vše nasvědčuje tomu, že spolu mladí partneři skutečně nikdy nesouložili, což ostatně potvrzuje i samotná Ondřejova matka. Ta tvrdí, že kdykoli mladému páru nesla do pokojíčku kakao, zamilovaná dvojice se vždycky zabývala pouze sledováním pořadu Mickeyho klubík, televizního kanálu Duck TV, či hraním pexesa, kuliček nebo populární stolní hry Kloboučku hop.

„Jedna dvě, Vlčák jde, Vlčák si jde pro tebe!“

- Oblíbená dětská říkanka
Vlčák ambasadorem hračkárny Pompo

Zajímavosti[edit | edit source]

Ondřej Vlčák je velkým milovníkem hudby. Jeho oblíbenými interprety jsou zejména Bohuš Matuš a Michael Jackson, Vlčák však s oblibou vzpomíná také na dětský sbor Bambini di Praga, který byl za starých dobrých časů veden jeho dlouholetým přítelem Bohuslavem Kulínským.

Vlčák má celou řadu idolů a životní vzorů. Kromě pana Nesvadby a již zmíněné Dády Patrasové k nim patří také strýček Jedlička, Štěpánka Haničincová, Jitka Molavcová, Magdalena Reifová, a nebo René Krupanský (známější spíše pod pseudonymem Kostkáček).