YouTube

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

[[File:38850850 855209301355922 6683721324558286848 n.jpg|thumb|300px|right Vítejte na serveru hráče eteraka

Mainstream/normie videa[edit | edit source]

Do této kategorie spadají hudební vide např: Chum Drum Bedrum, fichtl's lied, Já miluju minecraft, We are number one, Gangdam style. Dalším obsahem mohou být vlogy, kterých je na YOUTUBE jak sraček takže zmíníme jenom ty nejlepší producenty: Jake Paul, Stejk, Tomie Okamura a další. Nemůžeme zapomenout na Top 10 videa do, kterých se dá nacpat snad všechno: Top 10 nejlepší hry, Top 10 nejoblíbenější prsa slavných hereček, Top 10 otázky, které mají ženy/feministky pro muže.  

To na co se dá koukat[edit | edit source]

Tady zmíníme špičku ledovce a něco, na co jen tak nenarazíte.

Začněme kanálem, u kterého je dobré si snížit hlasitost NaprostoRetardovaný. Tento producent s červeným baretem se věnuje řvaním do kamery a neustále si stěžuje že je nepřirozeně nasranej na někoho, na věc, nad kterou by ostatní jenom mávli rukou. 

Nemůžeme opominout v tomto seznamu "slavného" Minecrafáka. Tento důchodce co začínal na majnkraftu a měl první v ČR 100 000 odběratelů (povšimněte si, že to není prvočíslo). Věnuje se hlavně majnkraftu a Vofku. Dnes ho boužel skoro nikdo nezná. 

Náš krátky seznam (kdo z vás čekal že na ty, který se dá koukat bude hodně) zakončíme nejznámějším downem EvilBendrem. Věnuje se natáčením filmečků, vlogů, her, sketšů, vajnů atd. Jako jeden z mála svůj kontent udržuje a neposunuje ho do nahovno výšin. 

Low-level/peasants trash [edit | edit source]

Kde vůbec začít. Jelikož tento styl obsahu tvoří 95% obsahu na YT a 105% na českém YT nebude výběr vůbec jednoduchý. 

Reakční videa což pro neznalé znamená čumění tupě do monitoru=vjůvs. Mezi hlavní reakční čenly patří: PéťaTV, PewDiePie, Duklock.

Prenky. Poznámka na začátek nemá nic společného s trenkama. V těchto videích se někdo snaží udělat prdel z toho druhého. Bonus vjůvs za to když je prenk fejkovej a co nejvíc uvěřitelnej, ale ti přotřelší si stejně rejpnou že je to "nahraný". Patří k nejzákladnější spodině Jútůp. Hvězdnou pěchotu zde zastupují: Datel, ViralBrothers, Pimps, TVTwixx.

Majnkraft letspleje jsou specifickou skupinou videií kde se úzká skupina lidí pokouší o nemožné. Netahat sem Majnkrafáka to je majnkraft na úrovni. Základní požadavky na majkraft letsplájera jsou: věk 13 let a níž, brambora z Tesca za 23,- pro nahrání zvuku, demíčko Frapsu, 15 FPS a méně, Fráze typu "Takže zdar lidi", "Hrajem na Gejmrovo serveru", "Omlouvám se za zvuk mamka tady meje nádobí" atd. Nemá cenu zde jmenovat příklady, většinou to jsou jména jako: Pepaxminecraft, Craftíme s Frantou, Majnrboy99, JarousekTV, HonzaCraftCZ. 

Drama queens/kings. Pokud se ztrhne nějaké to drama vězte že tyto kanály vás o tom budou informovat jako první. Hlavní drama králové/královny jsou: DramaAlert, LeafyIsHere,Ikaro, ViralBrothers ( ano zaslouží si svoje místo i v této sekci, to vypovídá o kvalitě jejich kanálu)