Přirozená krajina

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Soubor:Proste bobr 1.JPG
Nezpludrovaná krajina

Přirozená krajina, či básnicky Krajina přirození, je oblast rozkládající se mezi Břichovicemi a Prdelní kotlinou. V současnosti je velmi módní mluvit o udržování přirozené krajiny, coz se projevuje zejména kácením chluporostů dle nejnovějších trendů. Nejčastější tvar krajiny je mírně zvlněná, uprostřed se studánkou. Jsou ovšem známy případy, kdy je studánka nahrazena Macochou, nebo dokonce Bruntálem, což jak je známo děsná díra.

Stejně jako každá krajina, tak i tato v se v čase mění. Nejprve je zcela hladká, a je přísně zakázano je navštěvovat. Poté se zde začíná již rašit chluporost a návštěvy by možné byly, leč krajina se brání. Jakmile stvoly chluporostů zesílí, studánka se rozevře, přijdou první vandalové a demolují co se dá. Nicmeně i v tomto období se krajina brání. V poslední fázi je krajina zplundrovaná, návštěvám se nebrání, leč turisté již nejeví zájem.

Jistá část muže v naprosté většině případů (až 96%) touží tuto krajinu v geologicky mladších obdobích navštěvovat co nejčasteji. Zřídkakdy je mu to dovoleno, nicméně je-li mu to umožněno, provede pár ponorů do studánky, načež se mu zvedne pajšl, do studánky se vyzvrací a pak o krajinu již nejeví zájem, neboť jsou důležitější činnosti, například pivo, fotbal, nebo psaní Necyklopedie.

Flóra a fauna[edit]

Typickým představitelem flóry je již od pradávna buš (anglicky 'Bush', pocajzlovsku 'třák', teenagersky 'Bembeřice'). Dnes již, (bohudík) ne tak častým zástupcem živočišné říše obývající tuto oblast sou muňky, též zvané autíčka. V souvislostí s kultivací chluporostu dochází k eliminaci uvedeného zvířectva, neb muňky, jak je známo jsou zdatní lezci, ale kde není čehož chytiti se..

Módní trendy[edit]

Dle specialistů a sociologického průzkumu vedeného sdružením Amatérských gynekologů je nejčastějším kultivarem chluporostů model "Áda", či "Skinhead", klasické porostové úpravy jako "Beranice" a "Bobr" jsou zřídka kdy k vidění.

Řekli o ní[edit]

„Tati, jak vypadá přirození před sexem? No jako krásná orchidej! A po něm? Mno chlapče, jak bych to popsal.. viděl jsi někdy buldoka jíst majonézu?“

- Rozhovor mezi otcem a synem


1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg