Barbora Škrlová

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Škrlová, chlapče, lepší kousky sníme, horší bych pochoval.“

- Jára Cimrman

Barbora Škrlová je jméno nevšední bytosti, která buďto vlastní Stroj času, nebo je mistryní v maskování. Může taky být, že její schopnosti ovládat černou magii jí dávají netušené, obyčejným smrtelníkům utajené, možnosti. Škrlová je jedinou opravdu slavnou mrchou.

Necyklopedie zjistila, že Barbora Škrlová může být pouze pseudonym nebo umělecké jméno. Její původní jméno je pravděpodobně Barbagallová Marie, Barbara Onanová, což však není důležité, neboť jméno si dnes může kdokoliv vymyslet, aniž by si toho někdo všiml (pokud se obratně vyhne finančním, sociálním a podobným úřadům). Jistě to pro ni nebyl žádný problém, když nenápadně vystudovala i vysokou školu.

Trpí rozčtvrcením osobnosti a podle nálady se vydává za různé lidi, děti, babičky a podobně. Je aktivní v hnutí Svatého grálu, v Gruzii má známosti mezi upíry a není vyloučena spolupráce s Marťany. Jméno Marie je nejpravděpodobnější pravé a má kořeny v Gruzii. Dnešní justice si neví s jejím případem rady, protože její aktivity nejsou zařazeny v tabulkových vzorových případech. Také Wikipedie je tím pochopitelně zmatena, neboť ji nedokáže popsat podle nezaujatého úhlu pohledu.

Přinášíme několik nejběžnějších podob Škrlové.

Životopis[edit]

  • Narodila se v červenci 1974 v rodině Aštara Šerana, později ji adoptovala rodina Škrlova.
  • Absolvovala brněnskou JAMU a studovala speciální pedagogiku a černou magii.
  • V rodině Kláry Mauerové se vydávala za 13letou dívku. Odtud byla po odhalení týrání synů Mauerové odvedena do centra Klokánek. Z něj utekla, hledala ji policie.
  • V červnu 2007 se dostavila na českou ambasádu v dánské Kodani, ale znovu odešla.
  • Nyní byla nalezena v Norsku. Vydávala se zde za 13letého chlapce.
  • Její týrání pokračuje i ve vazbě.