Mrcha

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Mrcha (Zlatokopka)
Mrcha.jpg

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: primáti (Primates)
Čeleď: hominidi (Hominidae)
Rod: člověk (Homo)
Druh: Mrcha
Binomické jméno
Mrchus feminicus urbanus
Nebezpečný živočich

Mrcha, jinak zlatokopka, je tvor, který loví muže za účelem zabezpečení svých základních potřeb.

Základní potřeby mrchy[edit]

Mezi základní potřeby Mrchy patří:

  • zlato
  • stříbro
  • peníze
  • kožešiny
  • neuvěřitelný počet párů bot
  • značkové oblečení
  • značková kosmetika
  • auto kategorie SUV

Výskyt[edit]

Nejpočtnější populace mrch jsou v Práglu a Bučovicích. Dále se mrchy vyskytují v celém severním Šibalistánu a jižním Moravstánu. Počet mrch na určitých územích nicméně rychle kolísá. Zatímco včera bylo téměř 100 mrch v Kelčanech, zítra budou ve Vracově. Mrcha ovšem nežije týmově, jak by se náhodnému čtenáři mohlo zdát. Ba právě naopak. Setkají-li se dvě mrchy, dojde k vážné rvačce, při níž většinou jedna mrcha zabije druhou. Ve velkých městech se nic neděje, jelikož tam i tisíc mrch nenatropí žádné obrovské škody. V malých vesnicích, jako je třeba Opawa nebo Ostrava, dokáže však i 1 mrcha napáchat znamenitou škodu. Proto se od mrch držte dál !

Vzhled[edit]

Mrchu obvykle poznáte podle vysoké a hubené postavy a nadutého výrazu ve tváři. Průměrná výška mrchy je 180 cm, váha 65 kg. Barva srsti je buďto světlá nebo tmavá, velmi často také melírovaná. Rty jsou plné a oči velké. Hlasový projev mrchy má nepřirozeně (a nepříjemně) vysokou hlasovou intonaci.

Mrcha na lovu[edit]

Mrcha si k lovu vybírá pouze určité typy mužů. Při hledání se řídí zejména cenou jejich auta, značkou jejich bot a věkem. Vyhlédnutého jedince pak obloudí luzným zjevem, odtáhne si ho do svého doupěte (předstírajích, že je odváděna), nasytí ho sexem (vařit obvykle neumí) a od té chvíle si ho hlídá. Postupnými kroky ho dovleče až ke společnému bydlení nebo dokonce do manželství. Nejde jí o vztah, lásku nebo rodinu. Tyto hodnoty pro ní mnoho neznamenají, nezřídka je pokládá za bezcenné. Mrcha jde zásadně po vlastním zbohatnutí.

Mrcha často zpočátku předstírá bezmoc nebo ušlápnutost, jindy si zase hraje na silnou sebevědomou partnerku. Později, když už její oběť nemůže jen tak vycouvat, stupňuje své nároky, dožaduje se dalších a dalších dárků, peněz, výhod, služeb a kdovíčeho ještě.

Důležité upozornění[edit]

Potvora.jpeg

Opravdová pravá nefalšovaná Mrcha (latinsky Mrchus feminicus vulgaris urbanus), je náramně prohnaný živočich a vyhlídnutá oběť má jen pramalé šance. Ve skutečnosti většina mrch je falešných a za mrchu se jen vydávají. Potíž je v tom, že skutečná mrcha nevede nikterak komplikovaný život a člověk si pak často o falešné mrše myslí, že ta zrůda, co ho znásilnila a okradla, byla mrcha skutečná.

Slavné mrchy[edit]

Nejslavnější českou mrchou byla Barbora Škrlová. O moravské největší mrše panuje spousta dohadů. Anonymní zdroj nám ovšem zaslal informaci, že se na Severním Moravstánu objevila jistá Tamarka, která má na tuto pozici značně našlápnuto. Jedněmi z největších mrch byly zakladatelky papapapájštipinypy Viktorie Goliášová, Jana Bučková, Veronika Orlická a Jana Malenovská, avšak ty zřejmě nebyly mrchami největšími, protože se dobrovolně (po 85 dnech) vzdaly. To Klára Mauerová byla od pohledu mrcha větší, ale ta zase mohla mít falešnou občanku, proto mohla klidně být ze Slizka. Vědecký tým Necyklopedie tuto záležitost zkoumá a nyní může říct, že Mauerová je moravanka, a tudíž největší moravská mrcha , na 99,66642208479 %. Poslední kandidátkou je Laura Kozumplíková z Těmic, ta však je zřejmě nepravá mrcha, takže největší mrchou asi není. Největší kalibr mrchy? Tak to je zcela jistě Markéta H., přezdívaná die Goldgräberin.

Mrcha v poezii[edit]

Zda, drahá, vzpomínáš, co viděli jsme dnes
ve sladký úsvit rána?
V záhybu silnice ležela mrcha kdes,
kde štěrkem cesta stlána.

Své nohy do výše jak žena opilá,
jed potící a žhoucí,
cynicky, lhostejně své břicho odkryla,
výpary kolem stroucí.

Pokračování

Mrcha v hudbe[edit]

Pán Rytmus, slovenský "spevák" = raper, nám mrchy približuje v jednej z jeho piesní. ZlatokopkyFat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština