Těhotenství

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Ať si kdo chce co chce říká, těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy.

Těhu. Kolorováno, ořezáno.

Počátek[edit | edit source]

Každé správné tradiční těhotenství začíná sexuálním stykem, zpravidla s mužem a statisticky většinou i dobrovolně. Protože doba ale pokročila a dnešní věda nabízí lecjaké vymoženosti, může dojít ke styku s pipetou nebo podobným udělátorem. Tomu se říká umělé oplodnění. Technicky je to stejný proces, jen je to pro účastníky méně zábavné a stojí to prachy navíc.

K obvyklým příznakům, že je žena březí, řadíme zejména následující:

  • prsa jsou citlivá, nateklá (pro muže - vypadají větší)
  • břicho je nafouklé, ženě je častěji šoufl a nemusí to být z vás ani z vašich kamarádů
  • stoupla spotřeba vody, protože žena trajdá každou chvíli na malou
  • zásoba vložek na toaletě zůstává konstatní

Některé věci se naopak nemění:

  • žena je stále k smrti unavená a často pospává u televize
  • žena je obzvláště citlivá na změnu pachů. Parfém vaší sekretářky na klopě vašeho saka bezpečně pozná i při pohledu z okna, když sedíte v autě na druhé straně města

Dojde-li tedy k úspěšné inseminaci a žena jako správný savec zabřezne, stává se těhotnou. Těhotná žena, (těhulka či těhu, pokud ovládáte plynně mimibazarštinu) je okamžitě povýšena na společenském žebříčku a stává se předmětem obdivu a zájmu ostatních žen. Společenské konvence ovšem velí chvíli počkat, dokud nebude vidět bříško a záležitost nebude možno v rámci falešné skromnosti tutlat. Když to na těhuli praskne, je společensky vhodné nadšeně hýkat nad každým centimetrem, o které zmíněná naroste v pase a na zadku. Nadšení z přírůstků v oblasti dekoltu obvykle není třeba předstírat, to jde samo.

Muži obvykle pouštějí pohledné těhotné v šalině sednout a více se na ně usmívají. V letním období volných šatů ještě více.

Průběh[edit | edit source]

Moderní ženy v tomto období zaplavují své instagramy novými fotkami s povzdechy, že se do ničeho nevejdou. Žádoucí reakcí je chválení, jak jí to sluší. Reakce typu "začínáš vypadat jako vorvaň" byla díky úsilí našeho vědeckého týmu empirickým výzkumem potvrzena jako nežádoucí a vedlejším zjištěním je fakt, že modřina pod okem se zpravidla za dva týdny ztratí sama.

Ve druhém trimestru se u ženy objevují uhry. To je normální. Žena je od přírody hormonálně nestabilní bytost a nyní se její žlázy s vnitřní sekrecí rozjely na plno. V tomto období se doporučuje vyvarovat se prudkých pohybů, aby se dotyčná nestresovala, a zásobovat těhotnou čokoládou a bohatým výběrem televizních kanálů. Žena tráví čas telefonováním s podobně postiženými kamarádkami, diskusí na sociálních sítích a vlhčením kapesníků u telenovel, což je dobře, protože největší emotivní výlevy se zpravidla konají, když budoucí tatínek není doma.

S přibývajícím časem se ženské tělo mění. Opět připomínáme, že zmínka o kosatce či vorvani je velmi nevhodná. Častěji se stává, že žena usednuvší do křesla není schopna sama vstát, je očekávána asistence mužského elementu v domácnosti. Odolejte pokušení použít hever z vašeho miláčka a uchylte se k prosté manuální námaze. V zalehlém uchu zvoní kolikrát i hodinu v kuse. Užijte si ty dudy.

Žena přestává vykonávat práci zhruba osm týdnů před plánovaným porodem, odchází na dovču, oddává se relaxaci a fasuje mergle od státu. Nastává období zařizování hnízdečka a to je správný čas na nutnou dlouhou služební cestu. O spolucestující sekretářce pomlčte. Krvácení rány po sekáčku vyžaduje pobyt v nemocnici a hyzdily by vás stehy.

Konec[edit | edit source]

Těhotenství obvykle končí vržením potomka v porodnici. Tomuto aktu se říká porod. Žena opět povyšuje na společenském žebříčku a zaplavuje followery novými fotografiemi. Je jí slavnostně odejmut titul těhotná a stává se z ní maminka. Zplozenec je pasován na miminko (mimibazarštinou mimísek). Po odeslání z porodnice do domácího ošetřování se z ní stává šestinedělka a to je období, kdy může prakticky cokoli, protože existuje lékařský termín laktační psychóza. Z toho šťastlivce, který dotyčnou uvedl do tohoto požehnaného stavu se stává otec a z dotyčné po úspěšném dokončení šestinedělí matka, staročesky mutra.

Mateřství, obzvláště raná fáze, skýtá opět nové příležitosti fotit hromadu obrázků na Facebook a Instagram. Naducaný dekolt společně s miminkem je magnet na lajky. Žena nemusí chodit do práce a může trajdat venku s kámoškama pod plytkou záminkou vození kočárku, což je pro miminko zdravé, neboť se může nadýchat léčiv vypouštěných továrnami. Kočárkování je také jedinou příležitostí, jak si promluvit s někým, kdo prochází stejným obdobím a řeší podobně důležité věci.

Vidíte? Samé hezké věci.


Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTeorie ženské mysliTěhotenstvíTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština
Crying-Baby.jpg
Tak jde život
Sex - Těhotenství - Porod - Babybox - Mateřská školka - Škola - Puberta - Práce - Svatba - Manželství - Pobyt v nemocnici - Vražda - Vězení - Důchod - Smrt - Pohřeb - Reinkarnace - Osud