Vorvanice
Tento článek obsahuje příliš mnoho informací. | |
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava. |
Vorvaňové se vyskytli a začali obývat planetu Zemi před mnoha miliony lety, dříve než člověk a ještě dříve, než na planetě Zemi byla voda. Byli to létavci z rodu slimejšovitých, kteří se živili syrečky coby jejich hlavní potravou. Zde máte recept.
SYREČKY PRO VORVANĚ PODÁVANÉ V TERMOSCE[editovat | editovat zdroj]
Pro přípravu potřebujeme syrečky, termosku a trochu rozmixovaného koriandru. Syrečky nejdříve orestujeme do zlatova na pánvičce na troše olivového oleje a nasázíme posléze pěkně dovnitř rozmixovaný koriandr. Jako mixér nám posloužila tlama zakavzkazské kozičky, která dozajista tomuto labužnickému a kulinářskému výtvoru dodá šmrnc a šmak. Sám jsem ochutnal a vím, jak to je dobré, vřele DOPORUČUJI jíst před schůzkou s partnerem.
Ale abychom neotáleli, pustíme se dál do historie vorvaňů a do jejich slastí a strastí, ale to bych opravdu předbíhal :X
HISTORIE VORVAŇŮ[editovat | editovat zdroj]
Vorvaňové, kterým se také laicky říká čuramedáni, najednou jednoho dne, jen tak ze dne na den, chtěli změnit svoji obživu, která byla po miliony let stejná. Rozhodli se tedy, že ze sémě předáka Vorvy vyrobí zbrusu nový druh, kterému budou vládnout. Semínka pěkně vysadili do pomalu se naplňujících oceánů a uvelebili se sami na pevninu. Během procesu zjistili, že se jim projekt ale vůbec nedaří, proto postavili übersupergigavorva magnet a pomocí něho chtěli k Zemi dopravit pomocí elektromagnetických paprsků další slunce, na rozkvět pozdější (jak se za chvíli dovtípíme) lidské rasy. Vorvaňové na planetě ale nežili sami, žili spolu s mírumilovnými dinosaury, ale i když dělali, že se mají rádi, stejně se navzájem pomlouvali jako by se nechumelilo. Inu, proto udělali Vorvaňové ten magnet kapánek silnější a jak teď asi každý tuší, další slunce spadlo na naši planetu. Vorvaňům to samožrejmě nevadilo. Mají azbestovou kůži, potaženou kevlarem z karbonových extralehkýchübersilnýchvorva vláken. Dinosauří tím pádem vyhynuli. Ale má to i své klady, Sémě spasitele Vorvy začalo klíčit a začal bujet život v jeho roztodivném nápoji lásky. Těm tvorům se začali dělat první orgány, první přebytečné údy (kdežto některým se ty údy zatahovali zpět do břicha). Bylo to přesně před 65 485 151,5484942 let.
NÁSTUP VORVANICE[editovat | editovat zdroj]
Vedle můžete vidět vorvaně v druhohorách. V tomto období nastal úpad vorvaňů jako takových, začali být netolerantní sami k sobě, ale také ke svému výtvoru, "lidem", jak tohoto živočicha ke krmení svých dětí nazvali. Lidem začalo růst všude ochlupení a než se vorvaňově stačili vzpamatovat, dostali vši! :X:X. Proto zvolili možnost útěku do vody, kde by se vši utopily a s vědomím toho, že se jednou vrátí zpátky na souš a sežerou celou lidskou populaci. O pár milionů let později vystoupila po dlouhé době feministická hrdinka za práva vorvaněk, sama Vorvanice, řečená "nadmutá koza", pro svůj néé příliš vorvaničitý vzhled. Zabydlela se v místech zvaných Čechy a Morava. V končinách, kde nevzdělanost vzkvétala díky samolibým vladařům, kteří utiskovali své poddané a z vylovených vorvaňů si dělali sluhy a sexuální otroky. Vorvanice tomu chtěla zamezit, a proto vydala sérii lehce erotický a na bradičce lechtivých fotek, které usadili do kolen zoofilní choutky místních mužů (ta kasta, kterým se údy přidávali). Madame nadmutá koza si podmanila celé území od toku řek Eufrat a Tygris až po Omaha Beach v Normandii. Když se v roce 1939 rozpoutala 2. světová válka, velela tehdejšímu Německu, v knížkách je uveden někdo jiný, ale ví se, že to byla jen loutka. Tady se teprve její kulišáctví projevilo, nechala pochytat a zabednit do kýblů s cucavým želé a sladkou vatou své politické odpůrce, kteří už nechtěli dál snášet její módní výstřelky. Tato taktika se jí vyplatila až do roku 1942, kdy Vorvaňové vystoupili z chladných vod Kaspického moře a vyhráli bitvu u Stalingradu proti okupantům Madame Freulain Vorvanice, jelikož se jim nelíbilo, že se cucavým želé tolik plýtvá a chtěli myslet na své děti, což by v jejich situaci zřejmě každý pochopil. Poté se Vorvaní válečná mašinérie začala blížit k samotné Vorvanici do jejího sídla Vydřiduchpysky. Boje trvaly hodiny, dny a měsíce, ale nakonec vorvaňové spolu se Spojenci a s Růžovými osvobodili celou Evropu z područí samozvané žužu diktátorky. Vorvaňové se stáhli zpět do moře, protože pochopili, že jim je tam nejlíp, a sama Vorvanice? Po té se slehla zem, občas někdo o ní tu a tam uslyší, ale neberte tyto poplachy vážně.
JAK SPÍ VORVANI ?[editovat | editovat zdroj]
Britští vědci přinášejí překvapivé novinky z fyziologie kytovců. A to, že vorvani nespí, ale chrápou!
Podle britské studie publikované v časopise Current Biology vorvani prokazatelně spí hlubokým udýchaným spánkem. Až doposud se mělo za to, že kejtovci si nemohou dovolit zcela usnout, proto vždy „vypínají“ jen jednu polovinu mozku. (To se bohužel děje nejen při spánku.) Tato teorie však vycházela pouze z pozorování menších druhů chovaných v zajetí (zejména vodních opic). Britové u severního pobřeží Chille nicméně přistihli vorvaně, jak si těsně pod hladinou dopřávají sexu a nenechají se ničím rušit. Vůbec si nevšímali proplouvajícího nosorožce a nevzbudila je dokonce ani loď s německými turisty na palubě. Vorvani odpočívají se sracím otvorem nad hladinou a usínají pouze na 5 - 6 minut. Podle údajů, získaných z vysílaček upevněných na tělech šimpanzů, takto tráví jen 7 % času denně. To je v porovnání s ostatními kejtovci velmi málo. Rajčata například prospí (i když jen stylem „na půl mozku“) 32 % a plejtvákovci šedí 41 % času. Vorvaň by se tímto výkonem dokonce stal savčím rekordmanem s největším penisem, za kterého byla dosud považována žirafa s 8 % času věnovanému spánku denně. Je ovšem také možné, že vorvani využívají i odpočinku s uspanou jednou polovinou mozku a těch 7 % hlubokého spánku mají jen jako bonus za chování mezi tučňáky.
Tenhle článek stojí za starou bačkoru. Můžeš pomoci Necyklopedii jeho rozšířením do přijatelné podoby. |