Vepřelec

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Přibližně takto si vepřelce představují chytré veganské děti
Zárodek vepřelce si lze snadno splést s kusem masa
Známý případ příkladného průměrného českého idiota, v jehož těle se rodí docela nový tvor
Stačí jednou jedinkrát zaváhat…

Zrovna jste byli v krámě, když vás popadl děsný hlad. V sekci uzenin vidíte poslední zlevněnou šunku a ucítíte příležitost nehodnou promarnění. Co na tom, že je na hranici trvanlivosti, hlavně že je zlevněná. Doma se ládujete a vše pečlivě zakončíte pivem. Co ovšem netušíte je, že kromě piváska jste si vypěstovali něco horšího jak piváska či tasemnici. Ve vašich útrobách se právě zrodil vepřelec.

Co jsou zač a jak se chovají[edit]

Vepřelec se poprvé dostal poprvé do povědomí lidí díky dokumentárnímu cyklu z dílny Ridleyho Skota. Komunisté ale dokument považovali za dílo propagandy a neporozuměli nebezpečí, čímž nezodpovědně hazardovali se životy milionů už tak zbídačených obyvatel Východního bloku.

Vepřelec je savcem mimozemského původu. Všežravec, snadno zabije a sežere dospělého mužského jedince nebo starou babičku o holi. Vepřelci jsou mnohdy natolik „zlomyslní“, že vevnitř oběti zůstávají déle než je nutné, zakládají tam celé rodiny, velká hejna, kladou tam vejce a až nadejde jejich čas, tak se vyklubou s celou armádou. Nevinná oběť je nejen usmrcena, ale zároveň post mortem považována za otylku a jedlíka, jehož neúnosný apetýt způsobil smrt. Neprávem.

Taxonomie jej řadí mezi ptakořitní (Monotremata), neboť klade vejce.

Vepřelci v Česku[edit]

Vepřelcům se u nás daří nezvykle dobře. To je dáno absencí přirozeného predátora, nedostatkem vegetariánů a nedostatkem veganů. Jídelníček Čechů vepřelce k evolučnímu úspěchu přímo vybízí.

Popis oběti[edit]

  • dospělý jedinec, na pohlaví nezáleží
  • osoba české národnosti
  • nižší „dělnická“ třída
  • dobře si rozumí s vepřovou konzervou
  • považuje dokumenty Ridleyho Skota za scifi nesmysl
  • při stolování drží lžíci, vidličku i nůž v levé ruce

Kdo je za toto zodpovědný[edit]

Tak samozřejmě řezníci, zpracovatelé a prodejci všeho masa.

Další články[edit]