Mončičák

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Rodinka Mončičáků

Mončičák (lat. Mončičákus Nekrogoblikonus) je oblíbený dětský mazlíček, který nebohým dítkám substutuuje milující náruč rodiny, aby tato mohla v klidu chlastat.

Nikdo už si přesně nepamatuje, kdy byl objeven; někteří myslí že již v době kamenné, jiní zase tipují, že byl poprvé spatřen někdy kolem roku 666. Na jaře. Po úplňku. Ve středu. V sedm ráno.

Předpokládá se, že místo objevu se nachází někde v Japonsku, neboť je obecně platné, že všechny úžasné věci pocházejí z Říše vycházejícího slunce. Jmenujme například bonsaje, televizní soutěže a bojové sporty karate, bukkake a gengubangu.

Dělení mončičáků[edit | edit source]

  • Mončičák hnědý (Mončičákus Nekrogoblikones Obecnus) - Jedná se o typického a nejčastějšího zástupce z rodu Mončičáků, po mnoho let byl domestikován. Tento typ se vyznačuje mírnou, občas trochu mrzutou povahou s trochou škodolibosti.
  • Mončičák bílý (Mončičákus Nekrogoblikonus Pobožnus) - Jedná se o velmi vzácný druh mnohými považovaný za vymřelý. Papežem byl tento druh označen jako důkaz boží přítomnosti. Tento typ se označuje veselou povahou a extrémním smyslem pro pořádek. Často se stává že jeho smysl pro pořádek ho stojí život; bylo prokázáno mnoho případů, kdy se rozhodl svému nepořádnému majiteli uklidit pokoj a ten ho poté ze vzteku, že nemůže najít své věci, zabil!
  • Mončičák černý (Mončičákus Nekrogoblikonus Devilus) - Též přezdívaný jako ďábelský, jedná se o prapůvodního nešlechtěného Mončičáka navrženého samotným Satanem aby spasil náš svět a uvedl ho do temnot. Tento typ se v domácnostech příliš často nevyskytuje, ačkoliv poslední dobou se rozmohl trend pořizovat si domů vražedná zvířátka po vzoru Annabelle, a to přesvědčilo hodně chovatelů začít prodávat i tento druh. Tento druh se vyznačuje velmi zlou povahou, škodolibostí a sklony k zákeřnému vraždění. Je zcela normálním jevem, že pokud se v domácnosti objeví Mončičákus Devilus, brzy za záhadných okolností vymřou všichni ostatní mazlíčci v domácnosti, pak přijdou na řadu děti atd... Jsou dokonce případy, kdy za jediný den vymřela celá rodina poté, co se přestěhovala do opuštěného domu, kde ve sklepě žila rodinka Mončičáků Devilusů pořádající satanské seance.
  • Mončičák lidský (Mončičákus Nekrogoblikonus Homo) - O tomto typu Mončičáka se toho ví jen málo, šíří se zvěsti že vznikl křížením Mončičáků s lidmi při satanistických seancích! Ačkoliv se o nich nic neví je považován za nejnebezpečnějšího Mončičáka. Někteří trvrdí že vznikl kombinací genů Usáma Bin Ladina, Mansona, 3x Mončičákus Devilus a jednoho Mončičákus Pobožnus. To mu dává schopnost být zamaskován za malého nevinného andílka se s vraždícími sklony, škodolibostí, vypočítavostí a řevnivostí. Satan miluje tohoto Mončičáka!
Ilustrace z knihy "Chov mončičáků v domácích podmínkách"
Názorná ukázka jak umývat svého milovaného Mončičáka. Všimněte si ladného úchopu a nadšeného výrazu.

Chov Mončičáků[edit | edit source]

Mončičáci jsou nejčastěji chován v klíckách. Na místě je ovšem varování, neboť nemálo pokusů o zavření Mončičáka Deviluse do klícky stálo manipulanta život. Je tedy bezpečnější manipulaci s mazlíčkem přenechat manželce.

Krmení mončičáků[edit | edit source]

  • Mončičák hnědý - Všežravec - co mu dáte, to sežere.
  • Mončičák bílý - Výhradní vegetarián, pokud ho jednou donutíte sežrat maso, okamžitě se z něj stane Mončičák černý a věrně vám bude sloužit a vraždit vaše nepřátele. Což se může hodit.
  • Mončičák černý - Výhradní masožravec, pokud mu dáte zeleninu, riskujete že zabije Vás nebo někoho z vaší rodiny a pochutná si na něm. Dále vyžaduje místo vody 66,6 % alkohol. To s potravou se šikne, ale s tím pitím - je to na vás.
  • Mončičák lidský - Všežravec, alkoholik.

Mončičák jako delikatesní pochoutka[edit | edit source]

Před časem se po internetu rozšířil hoax, že maso z Mončičáka je zdravé a navíc výborně chutná. Přední světový kulináři se tedy rozhodli ověřit tento hoax, mnoho jich padlo při pokusu připravit Mončičáka z rodu Devilus, až to nakonec vzdali. Nicméně jejich pokusy nadále směřovaly k Mončičákům hnědým, i přes to, že jejich snaha vedla k jedinému zjištění, a to, že mončičáci se k jídlu nehodí (mají hodně tuhé maso), vedl tento hoax k exodu Mončičáků a Mončičáci hnědí málem vymřeli. Nakonec to vedlo k přísnému zákazu zabíjení Mončičáků pod trestem smrti.