Instagram

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Facebook.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Instagram na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Nejpopulárnější profil na instagramu
Oficiální logo Instagramu

Instagram je čínská komunistická a demokratická aplikace která nepatří nikam jinam než do poslanecké sněmovny. V oblibě ji mají hlavně politici (Andrej Babiš, Pitomio Okamura) ale i amatérské hvězdy (Láďa hruška, Jiřina Bohdalová). Vyvunil ji čínský vývojař Mojang. Jedná se v podstatně o napodobenu Facebooku, s tím rozdílem že místo FB se mu říka ING. Hlavní hvězdou instgramu je Kim Jong Un (prezident severních kolejí) a Donald Trump (který byl již ∞ zabanován).

Historie[edit | edit source]

Takhle nějak vypadali statistiky výdělků instagramu.

Instagram byl založen někdy před 100 př. n. l. V roce 2022 ji koupil Marek Za Krbem, za asi přibližně 50 korun. Poté na ni přidal Reels (víc níže) a začal prodělávat. Jemu to však nevadilo, protože mohl mít místo sám pro sebe.

Reels[edit | edit source]

Reels je nová funkce instagramu, kterou si Marek za krbem určitě sám vymyslel. A Tiktok to od něj okopíroval. Samotné Reels poté trvají přibližně 2,376 sekund.


Vera Pohlova.jpg
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala
Amateri.czČeština 2.0FacebookFirefoxGoogleGoogle AluminiumGoogle MarxLiterární serverNecyklopedieNeckykykloppedieNelibimseti.czNenecyklopedieNovinky.czParodie na NecyklopediiSeznamSociální síťWikipedieČeskopedieZpovědniceČSFD