Zpovědnice

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Slovo Zpovědnice má v českém jazyce více významů.

Zpovědnice v kostele[edit | edit source]

Vše je zde evoluční experiment a naivní snaha o to, aby se hříšníci zpovídali ze svých hříchů v kostele se ukázala jako evoluční chyba, lidi chtějí dělat jenom něco co jim přinese užitek.

Zpovědnice.cz[edit | edit source]

Zpovědnice je internetové anonymní fórum, které vzniklo v roce 2001. Každé fórum na internetu vyžaduje registraci, aby zde byla kontrola nad uživateli. Proč se vlastně anonymní uživatelé na anonymní Zpovědnici chovají neslušně? Je to otázka odměny a trestu. Pokud zde nefunguje odměna a trest, následkem je chybný obsah Zpovědnice a o takový špatný obsah nemají vyhledávače zájem. To vedlo nespokojené uživatele k vytvoření konkurence stránky Zpovědnice, problémem konkurence je však požadavek registrace, pročež tato konkurence neuspěla. Dobrotu si musí každý zasloužit, o tom je příběh zvaný ekonomika a politika.

Zpovědnice je zastaralá po stránce vzhledu i po stránce programové, velikým problémem Zpovědnice je, že moderátoři často přesouvají obsah jedné rubriky do jiné rubriky. Nejméně navštěvovaná je zde rubrika Tvorba, možná by bylo fajn tento název změnit, jenže provozovatel Zpovědnice nemá zájem cokoli měnit, a tak na zpovědnici vládnou moderátoři, co suplují chybějící administrátory.

Trollové[edit | edit source]

Na Zpovědnici se nověji rozmáhá spamování a zneužívání Zpovědnice. To si spamer splácá fiktivní příběh a píše, že se mu stalo to a to, že neví, co s tím a žádá po lidech pomoc a radu. Takže když se někdo vskutku svěří s něčím neobvyklým, je označen za trolla. Problém s trolly není jenom na stránce Zpovědnice, díky trollům sociálních sítí skončilo hafo. Ideálním řešením je snad jen pomoc boží.

Problematičtí uživatelé[edit | edit source]

Typickou ukázkou trolla je jakýsi Guru Vít Kouba Bhagavan. Hraje si na zachránce světa a vymyslel zkombinováním Křesťanství a Džinismu jakési podivné náboženství, kteréžto tento podivín nazval Koubismus. Denně Zpovědnici zahlcuje svými "zpověďmi", kde káže své svaté, leč hloupě nudné učení, což většině ostatních uživatelů leze na nervy. Takže mu admini tolerují maximálně 3 zpovědi denně, což on často porušuje. Měl zde za posledních 22 let již přes tisíc profilů, které se mu admini stále dokola mažou, leč on zakládá okamžitě další. Jeho nejdéle existující nicky byly Bhagavan, Bha, Svatá celebrita, Svatý kazatel, GVKB atd.

Moderátoři[edit | edit source]

Moderátoři na Zpovědnici jsou ubožáci, co uklízejí virtuální špínu, kterou uživatelé Zpovědnici soustavně špiní, moderátor kaiten je na Zpovědnici už 20 let a je i nejvíce aktivní, je to nejspíše někdo v důchodu, a proto má tolik času, největším problémem je to že moderátoři neuklízejí to, co by měli uklízet a uklízejí to co by neměli uklízet nejspíše jsou na tom psychicky zle.

Související články[edit | edit source]Rozcesti.jpg Tato stránka je rozcestník. Případně i scestník. Nasměruje vás totiž i tam, kam byste se snad ani v těch nejhorších snech dostat nechtěli.