Papájština

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Papájština
Papájština
základní data
styl komedie / sci-fi
stát Česko
rok 2008
délka 85 dní
formát MP4
produkce Televizija Moravija, Televize Vysočina, Telemarketing, Tele krávodlaka
námět Uživatel:Janek Plkoš, Viktorie Goliášová, Jana Bučková, Veronika Orlická, Jana Malenovská
scénář hlavně Jana Malenovská, ta Papájštinu našla na internetu
režie Uživatel:Janek Plkoš
hrají Uživatel:Janek Plkoš, Viktorie Goliášová, Jana Bučková, Veronika Orlická, Jana Malenovská, Magda Březíková


Úvod[edit]

Viktorie Goliášová (SS), Jana Bučková (Hipíci za zelené jistoty), Veronika Orlická (Strana namyšlenejch kravek co si o sobě myslí kdovíjaké nejsou superhvězdy jenom proto, že se jim to snaží namluvit nějakej venkovskej balík) a Jana Malenovská (SS) objeví kdesi na internetu "tajnou" řeč - papájštinu a okamžitě jí začnou mluvit. Janek Plkoš je naštvaný, protože - už si zase mohou bez obav vykládat o tom, kde se sejdou, a o podobných blbostech, včetně toho, které z jich matka koupí nejdražší časopis - a hádají se, jestli je lepší Witch, nebo Super Girl - v hodinách pozemků. Janek Plkoš si ale záhy přečte na Necyklopedii článek Děngetskangá tangajnangá řengeč a zjistí, že papájština funguje na stejném principu. Poskočí si a naslouchá jejich rozhovorům, ale nadále simuluje, že tápe.

Pokračování[edit]

Samozřejmě nic netrvá věčně. Když si holky domluví schůzku ve svém tajném úkrytu, nečekaně je zradí jejich kámoš gay Petr a vykváká klukům kde se úkryt nachází. Uživatel:Janek Plkoš to tak nenechá, nasedne na kolo a letí je překvapit. Nejprve přijede auto a vysedne z něho Orlická, potom přijede auto a vysedne z něho Bučková, potom přijede auto a vysedne z něho Malenovská, potom přijede auto a vysedne z něho krysa Goliášová. Obejmou se jako lesby a jdou si do úkrytu. Dveře jsou vypáčené, v interiéru bordel, svinčík, nepořádek etc. etc. etc. V tajném deníku chybí pár listů o děckách ze třídy a namísto nich je vložený list: "Cha chá!! Dostal jsem vás! Vrapaztepe sipi s topou papapapájštipinopou dopo prdepelepe.. Upuž jsmepe vapám topo dapávnopo ropozlupuštipilipi. Hoponzapa (Moporapavapanepé), Mapartipin (Hipipipícipi zapa zepelepenepé jipistopotypi), Pepetrpr (ODS), Dapanipiepel (Zepelepenipí), Hepelmuput (ČSSD) apa opostapatnipí!!

Vyhrocená situace[edit]

Byl čas pro pomstu (nebylo za co, ony samy si pořádně provokovaly), ale Tomáš Jedno. Zítra ve škole došlo ke rvačce, již vyřešila až učitelka Mgr. Magda Březíková (ČSSD) poznámkami. V lavicích se kopalo, mlátilo, kradlo, ničilo soupeřovy věci (Uživatel:Janek Plkoš (Moravané) seděl vedle Viktoríny), Petr vedle AONND (její nynější přezdívka), bohužel Jany vedle sebe. Tehdy nastala asi ta nejlepší hláška ve filmu - "Kolik je 174 děleno 12, Veroniko? -Seš úplnej debílek a chováš se jak žák první třídy!!" Holky si kupují nový zámek na dveře - po 3 dnech je neúprosně vypáčen. Přichází na vyhrožování bonzáctvím z obou stran, dokud nedojde k tomu, že na papájštinu zapomenou. Asi 75 dní je klid, dokud...

Ještě vyhrocenější situace[edit]

... nejen že si vzpomenou na papájštinu, poté, co je J. Malenovské ukraden deník a přečten, vymyslí i nový jazyk:xarštinu, ve kterém se namísto "p" nahrazují písmena "x" (Moxoraxavskaxá oxosvoxoboxovoxozexenexeckaxá axarmaxádaxa.). Zde se ve filmu začne střílet - kluci vyzkouší airsoft. Válka v lavicích přituhuje, všechny čtyři jmenované holky najdou v aktovce rozlitý zdravý kozičkový sirup, kluci zase sirup multivitamin (jenom Petr (ODS) a Helmut (ČSSD), ostatní si jich všimli a ubránili aktovku).

Závěr[edit]

Při veřejně prospěšných pracech musely zlé holky pomáhat mimo jiné na vinici

Nakonec holčičí banda neunese situaci a vše nahlásí třídní učitelce Mgr. Magdě Březíkové. Ta však, když uslyší, co holky dělaly, okamžitě je odsoudí k veřejně prospěšným pracem, zatímco kluci vyváznou pouze s napomenutím.

Hlášky[edit]

Mezi nejlepší hlášky se dá zařadit:


"Kolik je 174 děleno 12, Veroniko?" - "Seš úplnej debílek a chováš se jak žák první třídy"


"Táhni ty zkurvenej prasopse !!! - "Drž tlamu! Do mýho pejska se žádnej debil srát nebude!!! (Janek Plkoš ujíždí na kole před psem Nasraná J. Malenovské)


"Viktoro, steš po čuni?! Ne? Tak si teda vyser dívadlo!!" (Petrovi Viktorína za tu velezradu podrazila nohy)


"Jak to, že se tady perete? Za trest budete pět minut stát! Sedněte si." (Učitelka přistihla Helmuta s J. Bučkovou "v akci")

Lengua2.jpg Jazyky

angličtinaarabštinaarumunštinačeštinačínštinadadštinaEinsteinův jazykesperantofinštinagympláčtinahantecholešovštinainglyšjaponštinakatalánštinaklingonštinakopíjská češtinakopřanštinakřivočeštinakvětomluvalatinalispmaďarštinamamynkovštinamongolštinamoravštinaněmčinapapájštinaplzeňštinapo našymupolštinapražštinarumunštinasadštinaslovenčinastaroangličtinastaroněmčinašarišštinašpanělštinavietnamštinaZjednodušená češtinaženština

Filmový pás.jpgFilmový pás.jpg
   v  d  e
Filmy

7 dní hříchůAlien: CovenantBabovřeskyBarbar OnanBlade RunnerČesko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!Červená KarkulkaDaleko od BrnaDaleko od PrahyEnterprise NX-01Honzíkova cestaHarry Potter a Tajemství Zvětšovacích Se SlipůHarry Potter a Tajemství HustleruIndián a JonesJe třeba zabít SeagalaJen počkej zajíciJežíš: První KrevJyříkova cestaKaky se vracíKuka se vracíKlaus JeštěrkářLáčkovka věští smrtLví králMach, Šebestová a kouzelné sluchátkoMatrixPanictví aneb kurvahošigutntágPapapapájštipinapaPrasopes baskervillskýPulp Fiction / Die Melasenfiktion / Galimatyjáš: Historky z podsvětíSlunce, seno a radarSnowboarďačkyTřeskStar Trek XI.Star Wars: Síla se probouzíTerminátor 2: Den po čůráníTerminál 3: Vzpoura strojůU pokladny mu stálVálka se švábyZuzankaZvěrozvěsti
Bondovky: Quantum of SilážDNES, neumírej!Spadla z oblakovKyzové OkoJedna flaška nestačíKrálovská šavlePiješ jenom dvakrátPovolení usínatŠpektr
Filmy o Wikipedii: Správcův hněvWikiromanceWikipedia 2070Pátrání po Jimbovi16 blokůPoslední správceEvoluce
Filmy o Necyklopedii: Dobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym …sága Necykloverse