Třesk

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Třesk
žánr Kuchařský
originální název Hipopotomonstroseskvipedaliofobie
stát Česko
rok 2017
délka Dohromady asi 300000min
formát Hlavní Formát je tu Láďa!
produkce Studio Láďaspol a.s.
námět Rej Kurvanteng
režie Rej Kurvanteng
hrají Láďa Shnilá Hruška
Chleba s Máslem
Důchodkyně
Kořen
Rada Vacátko
Třetí inspektor bezpečnosti leteckého provozu Málek
Lux
Misha
Metadon
Metadonova Košile
Kokos
Meloun

Třesk je český seriál (i když na konci je napsáno Made in China - Čo s tym budeme robit?) televize Hovna. Každý díl započíná znělkou Televizních novin a slovy - "Vítejte u Televizních Novin s [Lůzou Blbhyovou] a . . a . . " a tak se ten zvuk zasekne. Pak se spustí scéna o házení chleba na zem. Mezitím důchodkyně spadne pod kořen a spadne kokos z okna. Potom zmrzne voda při víc jak -25°C a rozbije se meloun o zem. Celý seriál je také sestříhán všeobecným kutilem Láďou Shnilou Hruškou do dvou celovečerních filmů - Snídaně s Hovnem a Hulit se. Spekulujese, že se má k příležitosti stého výročí VŘSR sesmolit další film - Jedlička a ty vaše ubohý fóry.

První díl[edit]

První díl byl vydán omylem, když se 15. 7. 2016 povedlo uveřejnit trailer k tomuto seriálu, němž byl uveřejněn hlavní herec tohoto seriálu. Podle jeho tváře poté FBI vypátrala, že se jedná o nového vypravěče tohoto seriálu. Tento díl se dostal na veřejnost 19. 7. 2016 a Nova jej odvysílala 27. 7. 2016 a zajistila tomuto seriálu dlouhodobý život.

Díly[edit]

První díl[edit]

Ten začíná trailerem a uvrhnutím do příběhu. pak se Láďa Hruška pokouší Hodit chleba na zem nenamazanou stranou nahoru. Když už se mu to skoro povedlo, obraz vypadne. Poté vstane Džin z kouzelné lampy a pokouší se namazaného Láďu s chlebem hodit nenamazanou stranou na zem. Když se Džin unaví, tak se Láďa zmocní situace a zabije ho tak, že ho přejí máslem a chlebem. Celý díl končí nadávkami na kanál MikeJePan.

Druhý díl[edit]

V druhém díle je celkem fyzikálně popsáno, jak důchodkyně zapadne pod kořen. Je vidět působení sil - A (Padající důchodkyně) oproti pohybujícímu se B (kořenu). Je jasné, že se jedná o přímočarý pohyb kořenu, který důchodkyni pohltil. Na konci dílu ji přijde zachránit Hujer svým balíčkem švestiček. Pak se objeví rada Vacátko, který se třetím inspektorem bezpečnosti leteckého provozu Málekem zatkne kořen.

Třetí, čtvrtý a pátý díl[edit]

Probíhá soudní proces, kdy je kořen obviněn z pokusu o vraždu. Nakonec se v pátém díle zavraždí o padající chleba.

Vycenzurovaná epizoda[edit]

V šesté epizodě se měl MenT rozběhnot proti kameře a prozradit jim, proč si Martin koupil š. 1203. Dále jsme se měli dozvědět, jak se jmenuje telefon Miloše Zemana

Sedmý díl[edit]

Láďa volá Halině. Chce vytvořit Spojené Strojírny a Jídelny. Halina je, ale propuštěna, hned poté, co dá do mrazáku "ohřát" topinky. Nakonec přichází pan Bergner a Halinu seřve. Tato epizoda je extrémně krátká

Osmý díl[edit]

Kokos vyhrožuje že spolu z melounem spadnou z okna. Nakonec se na protest proti debilitě TN.cz rozhodne skočit z okna na důchodkyni, aby se vrátila pod kořen. Neočekávaně však zahynou. Poté se osazenstvo TV Nova pokusí natočit reportáž o zlých slovenských lavinách na Šumavě. Díl skončí vypuštěním vysavačů do přírody

Devátý - takzvaný nekonečný - díl[edit]

Tento díl je velmi dlouhý. Na scénu se vrací Rada Vacátko, který se pokouší najít ty tři vysavače. Najde pouze jeden a to v pasti. Misha se mu totiž snaží zazpívat svůj song. Rada Vacátko na něj hodí metadona, ale bez jeho košile, čímž se matadnon promění v psa (ERROR, protože metadon nesnáší psy) . . Díl končí Mishovým pohřbem a luxováním. I přesto, že nebyl tak dlouhý jak se očekávalo (proto nedokončný), byl odvisílán.

Desátý díl[edit]

Poslední díl je započat smrtí melounu, jenž se zapojil do protestu o to samé, o co kokos. Jenže, ani po jejich smrti se nezdá že je věčný klid. Na svět přichází reportáž o mrznutí vody s hláškou "a bude prý hůř . . " (zřejmě po odvysílání reportáže). Zběsilý vysavač se rozhodne vyluxovat radu Vacátka, ale naštěstí včas přiběhne Láďa Hruška a vysavač ucpe chlebem a marmeládou.

Připravovaný Film[edit]

Připravovaný Film - Jedlička a ty Vaše ubohý fóry sice také napsal Rej Kurvanteng, ale má režírovat Lucie Blbhyová. Lucie se vrhla do detailnějších úprav, což zapříčinilo, že celý film nakonec nečekaně navazoval a měl velice podobný děj. Halina se rozhodne pomstít Láďovi a Misha vstává ze záhrobí. Sházejí se na zámku z filmu Trhák, aby se oficiálně pomstili světu a založily tzv. Čtvrtou říši. Nakonec se k nim přidá i Bauer (toho neznáte). Tato říše má oficiálně zničit Tv Nova. Metadon konečně vyřeší ten Error a reloadne se. Odvysílá se cenzurovaná epizoda a metadon Buchne vzteky. Láďa přemůže Džina a donutí ho dosmrti házet chleba na zem. Rada Vacátkou se stane komunistou a zatkne Bauera (toho neznáte). třetí Inspektor bezpečnosti leteckého provozu Málek zatím pomáhá Láďovi, který přemáhá čtvrtou říši. Mezitím se objevuje saxana, která se zapojuje na stranu TV Novy. Nakonec se K Nově připojí i napravený princ Drsoň z divadla Járy Cimrmana. Čtvrtá říše je poražena, Princ Drsoň a Saxana budou odteď žít na pultanele a rada Vacátko a Třetí Inspektor bezpečnosti leteckého probozu Málek dostanou ocenění, Metadon dostane nějakej ten like a Halina a misha půjsou do vězení.

Hráli[edit]

Hlavní role[edit]

Tohle je Láďa - vedoucí Láďaspolu - Práce všeho druhu
 • Láďa Hruška (dabing - Václav Klaus)
 • Chleba s Máslem
 • Důchodkyně*Kamera - GoP
 • Kořen (dabing - Josef Stalin)
 • Rada Vacátko
 • Třetí inspektor bezpečnosti leteckého provozu Málek

Vedlejší role[edit]

 • Saxana
 • Princ Drsoň
 • Lux
 • Misha
 • Metadon
 • Metadonova Košile
 • Kokos
 • Meloun

Kririka[edit]

Odborní kritici tvrdí, že seriál byl natočen velmi nevhodně, už protože byl natočen analogově. Nakonec, ale museli uznat, že se na to, díky špatné kvalitě obrazu a zvuku, ani nepodíval (proto ho také nikdo nemůže najít.)

Následky[edit]

V Americe se tímto seriálem (pod dabingem Miloše Zemana, který říkal v celém seriálu: "Aligátor") prankuje. Studio Tři bratři v triku se rozhodlo, že jej předabuje. Spojilo se s Primou, která vytvořila jako dabing profesionální YTP - parodii z TV Novy. Následkem toho, bylo naštváno "Cenzurovaní přátelé, jež si nepřejí být dabováni" a přišla od nich obžaloba na samotný seriál, proto byl stáhnut i z internetu.

Hlášky[edit]

 • Vrať se pod kořen . . . .
 • . . a bude prý hůř . . .
 • Dáš si krabicák?

Pokračování?[edit]

Tv Nova uveřejnila, že by se mohlo v roce 2019 objevit pokračování pod názvem "Výměna Pučelek" nebo "Prostřeni". Mělo by se ukázat, že Arabela+Xenie jsou sestry se Saxanou (což dává smysl, protože obě režíroval Václav Vorlíček). Za Třetím inspektorem bezpečnosti leteckého provozu přiletí jeho nadřízený - první inspektor bezpečnosti leteckého provozu - Soudruh Kučera osobně! Halina se Omluví Láďovi a Misha Zabije metadnona. Ovšem To vše se dozvíme, až a jestli to vyjde.

Filmový pás.jpgFilmový pás.jpg
   v  d  e
Filmy

7 dní hříchůAlien: CovenantBabovřeskyBarbar OnanBlade RunnerČesko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!Červená KarkulkaDaleko od BrnaDaleko od PrahyEnterprise NX-01Honzíkova cestaHarry Potter a Tajemství Zvětšovacích Se SlipůHarry Potter a Tajemství HustleruIndián a JonesJe třeba zabít SeagalaJen počkej zajíciJežíš: První KrevJyříkova cestaKaky se vracíKuka se vracíKlaus JeštěrkářLáčkovka věští smrtLví králMach, Šebestová a kouzelné sluchátkoMatrixPanictví aneb kurvahošigutntágPapapapájštipinapaPrasopes baskervillskýPulp Fiction / Die Melasenfiktion / Galimatyjáš: Historky z podsvětíSlunce, seno a radarSnowboarďačkyTřeskStar Trek XI.Star Wars: Síla se probouzíTerminátor 2: Den po čůráníTerminál 3: Vzpoura strojůU pokladny mu stálVálka se švábyZuzankaZvěrozvěsti
Bondovky: Quantum of SilážDNES, neumírej!Spadla z oblakovKyzové OkoJedna flaška nestačíKrálovská šavlePiješ jenom dvakrátPovolení usínatŠpektr
Filmy o Wikipedii: Správcův hněvWikiromanceWikipedia 2070Pátrání po Jimbovi16 blokůPoslední správceEvoluce
Filmy o Necyklopedii: Dobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym …sága Necykloverse