16 bloků

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.
16 bloků
16 bloků
základní data
styl akční drama
stát USA, ČR
rok 2006
délka 78 min
formát cinemascope
produkce Actronfilm
námět Aktron
scénář Cinik
režie Azis Veliký
hrají Chuck Norris, Sandra Bullock


Při sledování filmu 16 bloků divák postupně z pohledu správce rozkrývá tajemné praktiky jednoho nejmenovaného open proxy editora, který je celkem 16x zablokován, avšak vždy svému trestu unikne, a pod novou IP adresou vesele vandalizuje Wikipedii. K nejvíce strhujícím scénám patří rychlé revertování z pohledu IRC kanálu posledních změn, kdy desítka správců revertuje vandalovu činnost.

Finálním soubojem je potom spor o obsah ve článku Slimák středoafrický, kde je nakonec porušeno pravidlo tří revertů všemi správci, ti jsou nakonec zbaveni svého správcovství a open proxy wikipedista získává tak vládu nad celým projektem.

Pokračováním tohoto strhujícího dramatu je další film Poslední správce.

Filmový pás.jpgFilmový pás.jpg
   v  d  e
Filmy

7 dní hříchůAlien: CovenantBabovřeskyBarbar OnanBlade RunnerČesko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!Červená KarkulkaDaleko od BrnaDaleko od PrahyEnterprise NX-01Honzíkova cestaHarry Potter a Tajemství Zvětšovacích Se SlipůHarry Potter a Tajemství HustleruIndián a JonesJe třeba zabít SeagalaJen počkej zajíciJežíš: První KrevJyříkova cestaKaky se vracíKuka se vracíKlaus JeštěrkářLáčkovka věští smrtLví králMach, Šebestová a kouzelné sluchátkoMatrixPanictví aneb kurvahošigutntágPapapapájštipinapaPrasopes baskervillskýPulp Fiction / Die Melasenfiktion / Galimatyjáš: Historky z podsvětíSlunce, seno a radarSnowboarďačkyTřeskStar Trek XI.Star Wars: Síla se probouzíTerminátor 2: Den po čůráníTerminál 3: Vzpoura strojůU pokladny mu stálVálka se švábyZuzankaZvěrozvěsti
Bondovky: Quantum of SilážDNES, neumírej!Spadla z oblakovKyzové OkoJedna flaška nestačíKrálovská šavlePiješ jenom dvakrátPovolení usínatŠpektr
Filmy o Wikipedii: Správcův hněvWikiromanceWikipedia 2070Pátrání po Jimbovi16 blokůPoslední správceEvoluce
Filmy o Necyklopedii: Dobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym …sága Necykloverse