ONEMANSHOT: The movie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Ten film stojí za starou grešli

- Nějaký imperátor necyklopedie
! Pozor! Tento článek byl formátován pomocí utility Necyclo-Mines 02 a může obsahovat zaminované části. Dbejte proto opatrnosti, hrozí nebezpečí výbuchu. !
Kazma.png

ONEMANSHOT: The movie (pěkne po česku Střílení jednoho muže) je jeden z kazmových hovadin na českém Filmovém plátně. Jedná se o film velmi nudný, hloupý, plný pahýlů a ponižující Necyklopedii. Jeho cílem je sledujícím vysvětlit vznik nějaké hloupé řípské říše a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla (no prostě nuda). Ke konci ale kazma řekne že právě začala hra o 1.000.000 írských irálů (540 ČK). A tak odstartovala zlatá horečka.

Trezor[edit | edit source]

Nějak prázdno, ne? (poznámka autora: Tento trezor je v Brně)

Trezor v kterém je těch 1.000.000 írských irálů se nachází v Práglu (a protože si brňané stěžovali že to maj přílíš daleko, tak i v Brně).

Často na něj stojí nějaká ta fronta ale větší než do LIDEM nebo Alčert rozhodně není. Občasně u něj hlídá také pobřežní služba Mexika a zaručuje bezpečné vykrádání trezoru. Proč si kazma vybral zrovna mexiko, není doposud jasné.

Jak otevřít trezor[edit | edit source]

Vědecký tým Necyklopedie přišel na několik možností jak otevřít tento trezor bez nutnosti luštit nějak obtížné heslo a blbé heslo.

Zde jsou:

  • Použít kladivo - stačí jedna pěkně mířena střela kladivem a šup, peníze jsou venku
  • Použít bombu - ať už z auta nebo letadla, jedna atomovka by měla stačit
  • Probourat trezor autem - stačí si dobře načasovat a mít pořádnej bourák a trezor je fuč
  • Probourat trezor lodí - to je už trochu náročnější, neboť u trezor hlída pobřežní hlídka. Ale stále nic obtížného
  • Počkat si - kdo si počká, ten se dočká (možná)

Čumni taky na...[edit | edit source]

Filmový pás.jpgFilmový pás.jpg
   v  d  e
Filmy

7 dní hříchůAlien: CovenantBabovřeskyBarbar OnanBlade RunnerČesko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!Červená KarkulkaDaleko od BrnaDaleko od PrahyEnterprise NX-01Honzíkova cestaHarry Potter a Tajemství Zvětšovacích Se SlipůHarry Potter a Tajemství HustleruIndián a JonesJe třeba zabít SeagalaJen počkej zajíciJežíš: První KrevJyříkova cestaKaky se vracíKuka se vracíKlaus JeštěrkářLáčkovka věští smrtLví králMach, Šebestová a kouzelné sluchátkoMatrixONEMANSHOT: The moviePanictví aneb kurvahošigutntágPapapapájštipinapaPrasopes baskervillskýPulp Fiction / Die Melasenfiktion / Galimatyjáš: Historky z podsvětíSlunce, seno a radarSnowboarďačkyTřeskStar Trek XI.Star Wars: Síla se probouzíTerminátor 2: Den po čůráníTerminál 3: Vzpoura strojůU pokladny mu stálVálka se švábyZuzankaZvěrozvěsti
Bondovky: Quantum of SilážDNES, neumírej!Spadla z oblakovKyzové OkoJedna flaška nestačíKrálovská šavlePiješ jenom dvakrátPovolení usínatŠpektrNení čas přestat chlastat
Filmy o Wikipedii: Správcův hněvWikiromanceWikipedia 2070Pátrání po Jimbovi16 blokůPoslední správceEvoluce
Filmy o Necyklopedii: Dobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym …sága Necykloverse