Alčert

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Atraktivní logo údajně vzniklo v nástroji Malování

Alčert (v minulosti Albert) je v dnešní době nejpopulárnější obchodní řetěz, který po koupi svého rivala (Interkašpar) drží na tuzemském trhu kvalitu potravin nahoře a ceny dole. Alčerty patří do nadnárodního holdingu AssHold (Holandsko Nizozemí).

Byl to vědecký génius Albert Einstein, kdo založil řetězec Albert v roce 1921. Jeho podnik začal rychle expandovat, brzy získal dominantní postavení na rakouském, německém a francouzském území. Po akvizici oslabeného výmarského řetězce Adolf Hitlermarket, který Einstein dostal na kolena lichvou, dumpingovými cenami a praktickým využitím ovesné teorie relativity, se stal největším podnikem tohoto světa. Zkrachovalý vlastník někdejšího Adolf Hitlermarketu se ale dostal k moci a Einsteinův podnik znárodnil, vrátíc mu jeho původní název.

Od roku 1999 je, nepřetržitě, v pozici CEO společnosti Horst Fuchs.

Na Českém trhu tento řetěz skoupil Juldu Hajzla, Hipíknovu a Interkašpara.


Obchodní řetězce
Vaši kapsu prázdnou, kasy nápor zvládnou!

potravinové
Albert
Allahu Akbar
Billa
de Billa
Kaufland
Lidem
Lidl
TESCO
Večerka

nábytkové
IKEA
Necyklokrám

ostatní
Agrofert
Cikay Elektrospotřebiče
IKEA


O společnosti[edit]

Tento chovanec se snaží znehodnotit velikonoční vajíčka plivnutím. Čuně.

V supermarketech Alčert pobíhají podivně maskovaní chovanci z psychiatrických léčeben, vyslaní doktorem Karlem Nešporem. Nejčastěji je můžete potkat obléknuté do žlutých neoprénů. Jejich cílem je sebrat co nejvíce bílých cenovek, kterými se platí v ústavních kantýnách.

Zaměstnanci[edit]

Nejznámějším zaměstnancem Alčertu je , který sice trpí lehkou mentální retardací, ale jinak je hodný.

Obsazená pokladna.

Snem snad každého ekonoma je po vystudování pracovat za pokladnou v Alčertu. Tím pádem nás den co den za pokladnou (pokud náhodou narazíte na někoho jiného než jsou žlutí cvoci) obsluhují milé a kyselé důchodkyně s ukrajinsko-krakozijským přízvukem.

Sortiment[edit]

Hlavním tahákem Alčertů jsou – podobně jako u ostatních řetězců – polské potraviny.

Přestože regály věčně zejí prázdnotou, některé výrobky jsou k dostání zkrátka vždy. Jsou to:

Braník 2l, cena 32, 90

• Červený krabicák, jen za 19, 90

• Barevné zrající maso, různé druhy, 100g, jen za 20  Kč. Složení: Bílkoviny, vápník, botulín, salmonela, vepřová, ptačí i (dle slov Ládi Hrušky) španělská chřipka.


Fotogalerie aneb jak to tam uvnitř vypadá[edit]

Z naší nabídky[edit]


Satanus.jpg Čertoviny
666AlčertĎáblova bibleExistencialismusMatematický ďábelPekloSatanSatan KlausSatanský kříž    
Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník