Satan Klaus

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Václav Klaus.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Santa těšící se na Den Vraždění, neboli Kill-mass
Satan Klaus po své "nápravě"
Satan Klaus dokáže svým uhrančivým pohledem zabíjet nebo přivádět nešťastníky k šílenství, přičemž je pak pojídá jako blb.

Santa virkelig eksisterer.“

- Chuck Norris

„V Santu sem nikdy nevěřil, ale kdyby mi vlezl komínem do baráku, tak s ním budu schvalovat, i kdyby nebyl v červeným!“

- Jiří Paroubek

Satan Claus (později zkomoleno prohozením dvou písmen do dnes známé podoby Santa Klaus) je synem Satana a Eriky Hildegardy Svenndortir, počat byl samozřejmě (jak to u osob jakými je Satan či Bůh obvykle bývá) bez poskvrnění. Santa Klaus je tak jedním z pouhých třech osob, jenž byly takto počaty. (Těmi zbylými jsou Chuck Norris a Ježíš. V případě Santy Klause ovšem bylo neposkvrněné početí naprosto zbytečné, neboť Erika už stejně nebyla panna. Současná úloha satanova syna spočívá v tom, že každoročně zahlcuje svět dárky, způsobuje nákupní horečky a stresové záchvaty a dětem kazí zuby černou limonádou a barevnými bonbóny.

Den vraždění[edit | edit source]

Santa vždy nebyl ten milý chlapík v červeném kabátě lemovaném žužmelínem. Kdysi každý rok Santa, syn Satanův, zabíjel v noci z 24. na 25. prosince nevinné i viníky, bez jakéhokoli důvodu, jen tak pro zábavu. Když však církev stanovila narození Ježíše právě na nechvalně známý Den vraždění, Bůh se naštval a seslal anděla, aby Santu napravil.

  Umělcova představa obnovení dne vraždění Soubor:The Night Santa Went Crazy

Santova "náprava"[edit | edit source]

Anděl dorazil do Santova Zlohradu na severním pólu v převleku za dědečka. Satanova syna vyzval na souboj v curlingu (čti kérlyngu), porazil jej a donutil ho tak, aby nejen nevraždil, ale jako trest nosil dětem dárky a choval je na klíně, protože je k smrti nenáviděl a nenávidí dodnes. (Existují i teorie o tom, že se souboj konal na českém území, a to sice v Praze 666. Místo si vybral sám Satan Klaus, ovšem jak se později ukázalo, bylo mu to úplně k hovnu.)

Sázka spočívala v tom, že kdyby anděl prohrál, musel by strávit věčnost v pekle. Santa by naopak v případě prohry musel tisíc let hrát hodnýho hocha dle představ Nebe. Protože Santa se opájel vlastní dokonalostí, nepřipouštěl si, že by ho stařík mohl porazit. Santa udělal díru do ledu, která vedla až do pekla. Hra začala. Dohodli se, že kdo hodí sněhovou kouli blíž díře (aniž by však spadla dovnitř) vyhraje. Santa házel první a jeho koule se zastavila těsně na okraji díry. Poté házel dědeček. Hodil a Santovu kouli shodil dovnitř, čímž vyhrál. Santa sice namítal, že je to podvod a že to neplatí, ale anděl ze sebe shodil převlek a nakopal Santu do prdele.

Santa tudíž musí od té doby tisíc let roznášet dětem dárky, houpat je na klíně a vůbec mít je rád. Protože však výhra byla nečestná, je i Santovo chování poněkud "skrytě nedobré". Dárky bývají buď nebezpečné (ostré hrany, jedovaté barvy), nebo alespoň vydávají hlasité zvuky. Kolem dne vraždění vytvořil také všem dobře známý kult přejídání a horečnatého shánění čehokoli, což je obvykle doprovázeno stresem, vedoucím často až k hromadným sebevraždám.

Proslýchá se, že už letos tomu bude právě 666 let, co Santa prohrál.

V roce 3000[edit | edit source]

V roce 3000 bude Santa opět vraždit. Poblíž tohohle roku se nějaký robot (myslím, že se jmenuje Bendr) převlíkne za Satana Klause a nějaký profesor ho zastřelí (myslím, že se jmenuje Fáršnvork)

Články s červenou čepicí

Cervena cepice.jpg

Gorazd
Kommerzman
Satan Klaus

Satanus.jpg Čertoviny
666AlčertĎáblova bibleExistencialismusMatematický ďábelPekloSatanSatan KlausSatanský kříž