Jak sestavit nábytek IKEA

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Ikeä.png
Obchodní řetězce
Vaši kapsu prázdnou, kasy nápor zvládnou!

potravinové
Albert
Allahu Akbar
Billa
de Billa
Kaufland
Lidem
Lidl
TESCO
Večerka

nábytkové
IKEA
Necyklokrám

ostatní
Agrofert
Cikay Elektrospotřebiče
IKEA

Obětoval se Ježíš pro lidstvo úplně zbytečně?
Velmi vzácná ukázka českého návodu na sestavení nábytku IKEA.
Není divu, že se některé zábrany podařilo sestavit až po povodních.
Návod k sestavení Darth Vadera ze Star Wars.

„Do ceny uvedené na nábytku není započítán čas, který strávíte montáží.“

- Kapitán Osvěta

Jak sestavit nábytek IKEA

Nábytek IKEA je typu DoDo (Dodělej doma), což znamená, že se nedodává 3D, ale 2D. Z toho vyplývá, že si ho musíme sestavit sami. Postup je prostý:

1. Do obou rukou uchopíme volant, nohy položíme na pedály a dostaneme spojku do záběru. Rozjedeme se a pustíme spojku.

2. Umným otáčením volantu, verglováním se šaltrpákou a střídavým dupáním na plyn, spojku a brzdu (pořadí dle potřeby) dojedeme do Skandinávské ulice.

3. Máme-li s sebou manželku, obrníme se trpělivostí, nemáme-li s sebou manželku, vrátíme se domů a řekneme, že měli zavřeno.

4. Máme-li s sebou manželku, nemusíme dělat nic, ona sama vybere, co chce, řekne nám, co a jak uchopit, naložit na vozík, zaplatit a posléze narvat do auta.

5. Doma vysypeme obsah krabice na zem.

6. Nalezneme návod.

7. Přeskočíme část anglickou, arabskou (proč je tady tahle, vždyť oni nejradši sedávají na zemi), běloruskou, bengálskou, bulharskou, čínskou, dánskou, esperantskou, estonskou, faerskou, finskou, francouzskou, frískou, hebrejskou, hindskou, holandskou, chorvatskou, irskou, islandskou, italskou, japonskou, kantonskou, karaimskou, kašubskou, katalánskou, kdovíjakou, klingonskou (fákt jó, nekecej), laponskou, litevskou, lotyšskou, lucemburskou (neliší se od vlámské) makedonskou (Jak se sakra liší od bulharské? Natosevyseradělej), maltézskou, moldavskou (ona existuje moldavština?) nějakou divnou, německou, nikdy neviděnou, norskou, polskou, portugalskou, přelepenou, rozmazanou, roztrženou, rumunskou, rusínskou, ruskou, řeckou, sardinskou, skotsky gaelskou, slovenskou, slovinskou, srbskou, španělskou, švédskou, tatarskou, tureckou, ukrajinskou, velšskou, vlámskou (neliší se od holandské), všelijakou a zuluskou...

8. ... abychom zjistili, že česká tam buď chybí, nebo to je ta rozmazaná, nebo ta přelepená.

9. Vrátíme se k verzi slovenské, podle které by se to jistě dalo sestavit, dodnes si přece pamatujeme, že míč je lopta, okno je oblok a velbloud je ťava.

10. Zjistíme, že překladatel si buď zašprýmoval, nebo si spletl práci s editací Necyklopedie, protože slovenská verze návodu pojednává o invazi marťanů na Venuši.

IKEA je ve Švédsku náboženstvím.

11. S heslem „Co Čech, to kutil.“ se pustíme do sestavování sami.

12. Roztřídíme díly.

13. Roztřídíme spojovací materiál.

14. Vyhodíme přiložené nástroje a doneseme si vlastní vercajk.

15. Přineseme si z lednice dvě lahve Krušovické dvanáctky.

16. Upravíme, přizpůsobíme a poskládáme díly a spojíme je přiloženými šrouby i šrouby z vlastních zásob dle selského rozumu a běžné logiky.

17. Když nám manželka oznámí, že to nemělo být houpací křeslo, ale komoda na spodní prádlo, odejdeme do nejbližší hospody a zůstaneme tam až do zavírací doby.


K tématu[edit]


Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník