Milej Citrus

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Citrus zachycený na film

Životopis[edit]

Milej Citrus se narodila v Jeanesee.

Je to nejznámější zpívající ochutnávačka jídla i věcí na celém světě. Za svou kariéru už ochutnala nejméně 10 000 jídel různého druhu a olízala 20 000 kladiv a koulí. Je to platonické dvojče Hanny Zmatlané. Dosud nazpívala přes 50 písniček. Nejznámější z nich je například "Jóhó kladivo,chci tě pozvat na pivo" nebo "Miluju tě, kouličko". Oba tyto "oblíbené songy" vyvolaly mnoho povyku. Někteří dospívající jí chtěli dokonce napodobit.

Na demoliční kouli

Jako vrchol všeho bylo považované to, že jednoho dne časem před Vánoci, vzala nejmenovaná žena (Britney Spears) z okenice dopis pro Ježuru od své dcery a otevřela ho.. Bylo tam napsané, že si nepřeje nic jiného než demoliční kouli. Matka ji tedy koupila.. A dcera potom každý den sedávala na kouli úplně nahá..

Osobní život[edit]

Milej odmalička milovala karamelové větrníky a v roce 2003 se se svým otcem Bílým Gayem Citrusem zúčastnila charitativní akce "Nadace pro ohrožené větrníky". Měla řadu milenců, se kterými ráda často experimentovala. V roce 2005 to byl Flick Jonas z kapely Jonas Gayers. "Byla jsem strašně zamilovaná.. Tehdy jsem ještě netušila, že jsem kladivofil."

Kariéra[edit]

Citrus před zrcadlem
Soubor:Fotografka.jpg
Fotografování, ilustrační obrázek

"Zpívat" začala v roce 2005. Ochutnávačka se z ní stala až o rok později. I přes její "slávu" ale pořád nepřestávala zbožňovat větrníky. A proto si zahrála taky ve filmu "Poslední větrník". V roce 2007 založila společnost na záchranu nemocných taxíků a nedopečených brambor. Všichni ji "milovali" za její dobročinnost a ochotu. Měla velký úspěch jako "zpěvačka", ale v současné době se /kromě větrníků) živí spíše ochutnáváním. V roce 2009 našla na zemi muffin... Vzala si ho domů, protože jí ho bylo líto. Měla s ním milostnou aférku, ale po dvou měsících potkala pana Donuta, který ji to trochu pokazil, protože se do něj zamilovala. Nemohla se rozhodnout, s kým stráví zbytek oběda... Takhle vznikla píseň "He Could Be the One". Po týdnech přemýšlení se rozhodla oba odkopnout a vrátila se zpět k větrníku. Den předtím, co ji mělo být 15 se rozhodla být rebel a přijít o panenství dřív. V ten den byli zrovna v Jeanesee, kde potkala své první kladivo... Dál už není potřeba nic říkat. V roce 2010 se odstěhovala do České Sexpubliky, kde si zahrála hlavní roli v nejmenovaném filmu (Madagascar). 2 roky pracovala na České poště a rozvážela balíky se sexuálními pomůckami po celé sexpublice. A nejen to... Během pobytu v ČS také zjistila, že je fotoerotická a nafotila svůj první kalendář. Potom se vrátila opět do Spojených Drátů Amerických. Její otec z toho byl tak nadšený, že jí samou láskou málem sežral. Z toho důvodu byl odsouzen na doživotí za kanibalismus. Dlouho z toho byla na dně (oceánu). Potom ji však oslovila "Drobková agentura na ocelové nože" a uzavřela s ní dohodu na olizování nožů. V současné době je ředitelkou společnosti proti odsuzování kladivofilů. Velký úspěch sklidila ve škole kde vyučuje kroucení zadkem.[1]

Reakce věštců[edit]

Jejího velkého hitu s velkou koulí si samozřejmě všimli i přední čeští věštci ze slavných televizních stanic typu Plivna, Active TV, ba dokonce i nějací Chorvaté, vydávající se za Čechy. Jediná TV Hovna její hit nikterak neohodnotila.