H

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

H

H je jedno z 15 písmen Abecedy. Někteří mají jiný názor, avšak abeceda se skládá z 15 H. Toto písmeno však znamená mnohem víc, i když je podle některých lidí na ovno. Pokud jste zrovna někde kde je vám smutno doporučuji provést následující rituál.

Z jakéhokoliv materiálu sestavte na zem písmeno H. Seženete si vodu a dvě svíčky. Klekněte si ke spodní straně písmena a dvě svíčky rozmístěte do spodní a dolní části H. Proneste první modlitbu.

H, ty písmeno seslané z tvých vlastních nebes. Odpusť nám své hříchy. Je jedno jestli žádné nenajdeš, buď jako naše matky a nějaký problém vykouzli jen tak se vzduchu. Jsi kolébka života a potěšení. Odpusť naše (promiň mi to písmeno) G a ochraňuj nás. Kámen

Namočte si palec a ukazováček do vody a uhaste svíčku. Varování: Pokud vynecháte vodu tak si úspěšně spalíte prsty. Proneste druhou modlitbu.

Naše hodnota se nemůže rovnat s tvou tvojí. V tvém boji proti G není jiného vítěze než jsi ty. Tvůj 42-bratr nechť tě doprovází na tvých cestách a ve tvých bitvách. Kámen.