Rodné číslo

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Poničené rodné číslo po napadení hackerem.

„Nikdy bych tě neopustil,
číslo moje rodné,
sejdeme se vždycky spolu
do roka a do dne“

- Jan Vodňanský


Rodné číslo není nikdy prvočíslo. Skládá se z deseti cifer, které mají tajemný význam, většině prostých lidí naprosto skrytý, ale proslýchá se, že vyspělí a školení jedinci nebo hackeři z něj poznají, kdy se člověk narodil.

Využití[edit]

Využití rodného čísla dnes spočívá převážně v jeho zneužití. Zneužívání osobních údajů na Internetu a v životě. Nebezpečí číhá na každém kroku. Internet je plný zákeřných deviantů, kteří pasou po rodných číslech, aby je přečetli, rozluštili, zjistili z nich kolik je oběti doopravdy let, a pak si na základě těchto informací na jména svých nic netušících obětí brali hypotéky, půjčky a úvěry u pochybných bank registrovaných na Seychellských ostrovech. Ty pak vydírají nebohé oběti, vymáhají splátky a úroky apod.

Hackeři pomocí zákeřných programů pronikají do počítačů nepoučených uživatelů, kde analyzují soubory na disku, z nich odhalí zájmy a názory jejich majitelů a informace o tom prodávají nadnárodním monopolům, které, řízeny světovým židovstvem a svobodnými zednáři, ovládají svět.

Východisko[edit]

Jedinou cestou, jak z toho ven (a co sto hoven - dvěstě hoven!) je zakoupit si legální licenci nejnovějších Windows, 4 různé antivirové programy, chránit počítač osobním účtem, navlékat myš do prezervativu Pepino, měnit hesla mailových schránek každý měsíc, nepoužívat žádné internetové služby, které jsou zdarma (s výjimkou Necyklopedie), a platit televizní koncesionářský poplatek pravidelně a včas. Dobré je také uzavřít nějaké pojištění, proti úrazu, zničení počítače, zneužití rodného čísla, čísla soukromého mobilního telefonu a dalších čísel.

Je důležité nevěřit nikomu, krom marketingové politky svého zaměstnavatele.

Zajímavosti[edit]

Hrstka vyvolených (úředníci) disponuje informací, že z rodného čísla se dá předpovědět s procentuální úspěšností 99,9%, zda dotyčná osoba (vlastník rodného čísla) je žena, nebo muž. Je to pro tyto privilegované úředníky velká výhoda. Často se totiž na první (ani ne druhý či pátý) pohled nedá pohlaví lustrované osoby určit. Na nelegálním StrongDC++ se objevila neověřená informace, že se to má poznat podle čísla 5.


Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPIntelLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODEmacsKVGЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: C SharpLispnOTHINGOpenOSTRAJavaPočítačová lingvistikaVánočková architektura
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti