F8

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Bullfinch (51093556917).jpg

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.

F8, britsky fejt, staročesky vosud, je poetické označení nezvratného chátrání organismu. Fyzici tomu, bůhvíproč, říkají Entropie.

Stručný průběh[edit | edit source]

Ačkoliv termín svádí k myšlence, že nás osud provází celý život, není tomu úplně tak. Jedinci, který byl právě vržen (u člověka se tomuto aktu říká porod), je všechno jedno, budoucnostzářnou a skvělou, prázdnou jako papír nebo dutina lebeční poslance za SPD a jeho jedinou starostí je pravidelný přísun potravy a její vylučování. Teprve až se stane z mimina dítětem, začne mu pomalu docházet, že lépe již bylo, potažmo že bude jen hůř.

Zhruba okolo puberty zejména muži zpozorní, zmoudří a hnáni primitivní touhou se snaží vrátit tam, odkud přišli. Leč je pozdě, přichází maturita, přijímačky na vysokou školu, manželství, zplození příživníka číslo 1, zplození příživníka číslo 2, dovolená v Chorvatsku, pořízení domácího mazlíčka, kariérní postup v práci, vysoký cholesterol, počínající pleš, vysoký krevní tlak, pořízení motocyklu, pořízení milenky, rozvod, povýšení v práci, svatba číslo 2, plná pleš, infarkt, milenka číslo 2, milenka číslo 3, rozvod, návrat k původní ženě, nákup luxusního kabrioletu, pokoutný nákup viagry na internetu, a nakonec i radost z bačkor pod vánočním stromečkem.

Plné uvědomění si nezvratnosti osudu přichází někde mezi milenkou číslo 3 a návratem k původní manželce. V té době taktéž mnoho mužů začne filosofovat a pořádat sedánky s vrstevníky na téma kdo jí více prášků a koho bolí více záda. Jak je nabíledni - v tomto souboji mají výhodu majitelé dvojitých bypasů a jiných kardiovaskulárních příhod. Pomyslným žolíkem je pak voperovaný budík.

S přibývajícím věkem se člověk s osudem smíří a začne si teprve užívat ty drobné radosti života. Nenadálé schrupnutí v čekárně u lékaře, návraty domů kvůli zapomenutým věcem, zhoršování paměti, návraty domů kvůli zapomenutým věcem, nepoznávání příbuzných a také návraty domů kvůli zapomenutým věcem. Výhodou je, že každá story je úplně nová a postupně oceníte i éru němého filmu na velké obrazovce. Zejména, když se kolem pohybují potomci příživníků číslo 1 a 2, tou starou semetrikou nazývané vnoučátka. Toto úžasné období se nazývá důchod.


Crying-Baby.jpg
Tak jde život
Sex - Těhotenství - Porod - Babybox - Mateřská školka - Škola - Puberta - Práce - Svatba - Manželství - Pobyt v nemocnici - Vražda - Vězení - Důchod - Smrt - Pohřeb - Reinkarnace - Osud