Detektor lži

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Slavnostní uvedení detektoru v SSSR
Přenosná verze 2xIz-3aYz-4jCz
Mírně upravená původní verze 2x-3a-4j-CZ1 na Čunkově univerzitě

Detektor lži je přístroj, jenž sestrojili lidé, kteří nedokáží poznat lež. Za jeho výrobou prahnou lidé skoro stejně, jako za svatým grálem. Jiný název, který se rozšířil zejména v době modré totality je Počítač pravdy.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Už v Bibli se hovoří o Stromu, který poznal lež a je vědecky dokázáno, že tento přístroj na planetu dovezli Mimozemšťani. Ve středověku se používaly primitivní mučicí přístroje s pochybnými výsledky, obyčejně to stejně skončilo upalováním na špičatých kůlech, aniž by se pravda nebo lež prokázaly.

Jako první lidé se tento přístroj pokusili sestavit v Sovětském svazu. Byl největší, nejdokonalejší, nejhrůzostrašnější a nejdřívější. Tajné označení měl Tonó KBG. Jeho zvláštní specifikací bylo to, že fungoval vždy v zájmu strany. V současné době je umístěn na neznámém místě a požadavky posílají pověřené osoby do FSB (u nás je pověřenou osobou například Vojtěch Filip).

Dále, po řadě neúspěchů se rozhodl Chuck Norris, že již nastal čas k vynálezu a tak daroval Čunkově univerzitě detektor lži s názvem: 2x8pk5h6d1y2-3as6d66x3-4j5w0c9p zkráceně: 2x-3a-4j, ze kterého vycházejí současné přístroje.

Dalším a doposud nejdokonalejší (nepočítáme-li sovětský) je detektor, který sestrojil Vědecký tým Necyklopedie podle rad Radka Hulána.

Detektor byl též použit při ozbrojených konfliktech armáďanů. Jedním podařeným použitím budiž příklad z České armády, která hledala tak dlouho nepřítele, až se dostala do Basry v Iráku. Tam konečně byl nalezen nepřítel a svedla se památná bitva u nočního podniku. Češi v ní zajali velitele ochranky a za pomoci svého mobilního detektoru 2xIz-3aYz-4jz-CzA spolu s akutními mučícími prostředky byli od něj zjištěny přístupové kódy do podniku.

Současnost[editovat | editovat zdroj]

V současnosti je ve světě nejrozšířenější verze 2xI-3aY-4jC a její přenosná varianta 2xIz-3aYz-4jCz.

Využívá se v úplně každém oboru lidské činnosti, policií počínaje a telemarketingem konče.

Budoucnost[editovat | editovat zdroj]

Principem detektoru lži bylo mechanické spálení elektronky vlivem logického rozporu v při analýze výroků zkoumaného člověka. V bývalém Sovětském svazu už technologie pokročila a pracuje se na novém přístroji, který bude možné použít opakovaně - tzv. detektor lží.

Živě se diskutuje také o tom, zda při narození implantovat do mozku dítěte mini verzi 2x1-3a1-4j1-cunek, aby se zabránilo v budoucnu lhaní. Tento model je teprve ve vývoji, ale brzy by se měl dostat na trh. Ovšem pokud se najdou pokusné subjekty. Podle návrhu strany zelených by se v budoucnu mělo poznat, pokud by člověk s implantátem zalhal. V tom momentě dostane elektrický šok a začne se mu kouřit z hlavy. Zde naráží na odpor KSČM, kteří tvrdí, že by se měl používat pouze Tonó KBG, protože je největší, nejdokonalejší, nejhrůzostrašnější a nejdřívější.

Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPIntelKlapkobřinkostrojLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorPaměť ROOMScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODEmacsKVGRESETЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: BrainfuckC SharpC++DebuggerJavaLispnOTHINGOpenOSTRAJavaPočítačová lingvistikaProgramátor obecnýVánočková architektura
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti