Ježíš: První Krev

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Ježíš: První Krev
Ježíš: První Krev
základní data
styl válečný / western / životopisný / psychologický
stát Česko, USA , ISIS , SNR
rok 2011
délka 169 minut
formát WMV , MP4 , AVI
produkce Karel Čapek
námět Josef Lada, Erich Maria Remarque
scénář Džihádista John
režie Adolf Hitler
hrají Spejbl a Hurvínek, Ježíš z Nazaretu, 2. SS Divize Das Reich, Tarra White, Tom Hanks a další.

Ježíš: První Krev je nový americko-česko-islámsko-německý válečný film od známého režiséra Adolfa Hitlera. Film popisuje Ježíšův návrat domů z války ve Vietnamu.

„Příští díl chci točit já!“

- Galileo Galilei

„Každý má v sobě kus Ježíše.“

- Josef Fritzl

Úvod[edit | edit source]

Píše se rok 2005 a Ježíš teprve zjistil, že válka ve Vietnamu skončila před 32 lety. Nesmrtelný Ježíš (zřejmě používal nějaké cheaty) přešel celou Asii a došel konečně domů, ke hranicím Izraele. V tom začlo jeho největší peklo v jeho životě.

Začátek[edit | edit source]

Seržant Ježíš Kristus byl konečně doma. Na izraelské půdě. V zemi, kde se narodil. Cestou v Jerůzalémě narazil na místního šerifa synagog, který mu nabídl, že ho sveze domů. Šerif se jmenoval Re'uven Rivlin (Hraje Hurvínek) a byl to prezident Izraele. "Mladý" Ježíš byl zcela zděšen, když prezident Rivlin zabočil do temné uličky, vytáhl z kufru latexový obleček, který si následně před Ježíšem oblékl. Jediné co pravil prezident bylo: ,,Jdeme si hrát" Po těžkém hardcore sexu, který probudil celý Izrael, svázal Ježíše a odvezl neznámo kam. Po nějaké době začal Ježíš vnímat, kde se nachází. Byl svázaný na židli a na zdech bylo rozmazené semeno. V tom okamžiku přišel větší žid, plešatý, nejspíše místní skinhead, který se jmenoval Spejbl (Ano, scénárista Džihádista John chtěl, aby Spejbl hrál sám sebe). Jediné co pořád opakoval bylo: ,, Kde mám Žeryka? KDE MÁM ŽERYKA?!" Takhle křičel celé hodiny. V tom se Ježíšovi rozsvítilo.

ULTRAMEGA MAZEC[edit | edit source]

V tom Spejbl vytáhl Tóru a začal mlátit Ježíše a ptal se ho, kde má Žeryka. Ježíš už skoro mrtev, najednou se mu v hlavě začli přehrávat jeho vzpomínky z Vietnamu, jak rákosníky zabíjel pomocí Bible a topil v jeho vlastní krvy. JEŽÍŠ KRISTUS SE ULTIMÁTNĚ NASRAL, ROZTRHL POUTA A URVAL SPEJBLOVI HLAVU (Bohužel tohle nebylo ve scénáři a Ježíš doopravdy utrhl hlavu Spejblovi. Vzpomněl si na jeho trauma z Kakao-Banánové války). Ježíš si vytáhl svoji M-16 a mačetu z kapes a rozhodl se, že se pomstí samotnému prezidentu Izraele.

Ježíš po utrhnutí hlavy Spejblovi

Ježíš Kristus utekl z Jerůzalému do pouště, kde vymyslí plán. V další scéně přijde do mučírny (kde se nacházel Ježíš) Mánička a nachází, jak má Spejbl hlavu o dům dál. Ježíš zavolal svým starým přátelům z Druhé Světové Hádky aby mu pomohli se pomstít. Přátelé mu kývli že přijedou druhý den. Druhý den uslyšel Ježíš hluk motorů a německých nadávek. Podíval se ze své chýše v poušti z okna a uviděl celou tankovou diviz Das Reich. Vysvětlil vojákům jaká je situace a kde se má zaútočit (Všichni, kteří hráli vojáky Das Reich byli skuteční veteráni z války). Po dlouhém přemýšlení kam zaútočit na to Ježíš kápl. Ježíš bude vysazen nedaleko hotelu, kde se nachází sám prezident.

Začátek bitvy : Tanková divize zaútočila na zeď nářků, kterou svými tanky ultimátně zničily. Izraelská armáda ani nestihla zareagovat a už se stahovala k Libanonu, neboť dostali hrozný strach, že Třetí říše povstala. V tom letí v helikoptéře Ježíš a jeho pilot Jidáš (Tom Hanks). Ježíš je vysazen na střeše hotelu, kde se nachází prezident.

Ježíš na střeše hotelu

Ježíš se propadl zemí do patra hotelu, kde nikdo nebyl. Procházel další patra, ale nikdo nikde. Když vstoupil do přízemí, do místnosti, která měla nápis: ,, Free sex " , tak uviděl prezidenta v latexovém oblečku. V tom popadl svoji M-60, ale ze zadu ho praštil Jidáš. Ježíš byl opět svázaný na židli a nemohl se hýbat. V tom mu prezident řekl: ,, Máš rád tanec?" Do místnosti vstoupila Tarra White a Ježíš se začal radovat. Háček byl v tom, že když se Tarra White svlékla, tak měla penis. V dnešní době SheMale. V tom se Ježíš začal modlit: ,, Otče, dej mi sílu. Prosím, kam si mě to poslal? Nejdřív mě ukřižujou a pak pošlou do rýžových polí a nakonec koukat na ženský s pérem?! OTČE! PROČ?! " Po dokončení Ježíšových slov se začla otřásat budova. Ježíšovi upadli pouta a v tom se ultimátně nasral. Vytrhl Taře White penis a hodil po Jidášovi, který dostal epileptický záchvat. Teď už to bylo jenom mezi Ježíšem a prezidentem. Oba se začnou prát, prezident hodí Ježíše z okna. Ježíš se drží za parapet a kouká na prezidenta. Prezident řekne: ,, Ježíši, jsem tvůj otec" Ježíš na to odpoví: ,,Ok, tak mi zaplať všechny alimenty". V tom se prezident neudrží a ukousne Ježíšovy ruku. Ježíš dopadá na zem ze 7.patra, hraje smutná hudba, záběr na jeho bezvládné tělo a KONEC.

Scénárista Džihád John říká, že konec filmu si má domyslet každý zvlášť.


Filmový pás.jpgFilmový pás.jpg
   v  d  e
Filmy

7 dní hříchůAlien: CovenantBabovřeskyBarbar OnanBlade RunnerČesko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!Červená KarkulkaDaleko od BrnaDaleko od PrahyEnterprise NX-01Honzíkova cestaHarry Potter a Tajemství Zvětšovacích Se SlipůHarry Potter a Tajemství HustleruIndián a JonesJe třeba zabít SeagalaJen počkej zajíciJežíš: První KrevJyříkova cestaKaky se vracíKuka se vracíKlaus JeštěrkářLáčkovka věští smrtLví králMach, Šebestová a kouzelné sluchátkoMatrixONEMANSHOT: The moviePanictví aneb kurvahošigutntágPapapapájštipinapaPrasopes baskervillskýPulp Fiction / Die Melasenfiktion / Galimatyjáš: Historky z podsvětíSlunce, seno a radarSnowboarďačkyTřeskStar Trek XI.Star Wars: Síla se probouzíTerminátor 2: Den po čůráníTerminál 3: Vzpoura strojůU pokladny mu stálVálka se švábyZuzankaZvěrozvěsti
Bondovky: Quantum of SilážDNES, neumírej!Spadla z oblakovKyzové OkoJedna flaška nestačíKrálovská šavlePiješ jenom dvakrátPovolení usínatŠpektrNení čas přestat chlastat
Filmy o Wikipedii: Správcův hněvWikiromanceWikipedia 2070Pátrání po Jimbovi16 blokůPoslední správceEvoluce
Filmy o Necyklopedii: Dobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym …sága Necykloverse