Wikipedie:Správcův hněv

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Klubzastarounecy.png


Tento článek vznikl v listopadu 2006, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.


Správcův hněv
Správcův hněv
základní data
styl akční drama
stát ČR, USA
rok 2006
délka 124 min
formát 70 mm
produkce Actronfilm
námět Aktron
scénář Azis Veliký
režie Zdeněk Troška
hrají Rowan Atkinson, Aktron, Antonio Banderas, Jenifer Lopez, Cinik, Ross Hedvíček, Ludek, Danny B., Che, a několik IP


Wikipedie:Správcův hněv (Wikipedia:The Wrath Of Sysop) je dalším filmem ze série filmů o Wikipedii. Volně navazuje na předešlé tři, Evoluci, 16 bloků a Posledního správce. Jeho rozpočet však je již větší, pracují na něm celkem všechny jazykové mutace; finance se na něj budou vybírat na konci roku 2006.

Příběh[edit]

Při průzkumu posledních změn několik správců Wikipedie narazí na starý, opuštěný článek. Po prohlédnutí historie se však nestačí divit - jeho datum vzniku odpovídá 30. únoru 2000. Technická chyba i teroristický útok jsou okamžitě vyvráceny, správci se proto snaží článek upravit do přijatelné podoby. Zjistí však, že jeho autor pochází z budoucnosti, je to masový vandal, který se vrátil v čase do současnosti, aby pomocí nevídaných techologických znalostí MediaWiki 4.5 založil tuto stránku a přilákal pozornost mnoha správců. Zatímco ti však diskutují, revertují, zamykají a řeší problém této stránky a jeho autora, ten získá pod svojí vládu bota GenesisBota, který je schopen VSVZ. Situace se začne dramatizovat; správci jsou blokováni a situaci nejsou schopni řešit, narůstá jejich hněv. Nakonec však neznámý vandal souhlasí s kompromisem - Wikipedii vrátí do původního stavu, avšak pod jednou podmínkou - zablokování Jimba Walese. Strhující finální scéna se odehrává na User Talk:Jimbo Wales, kde Jimbo nakonec končí se slovy:

The needs of the many outweight the needs of the few... or the one.

I am, and always will be, Wikipedia's friend.

Pak je již vidět (block log) User:Random sysop blocks User:Jimbo Wales with an expiry time of indefinite (plot endings)

Mrk též na[edit]

Google uncyc.jpg Wikipedie:Správcův hněv na googleTohle je nejlepší článek na téma „Wikipedie:Správcův hněv“ na celým internetu.


Filmový pás.jpgFilmový pás.jpg
   v  d  e
Filmy

7 dní hříchůAlien: CovenantBabovřeskyBarbar OnanBlade RunnerČesko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!Červená KarkulkaDaleko od BrnaDaleko od PrahyEnterprise NX-01Honzíkova cestaHarry Potter a Tajemství Zvětšovacích Se SlipůHarry Potter a Tajemství HustleruIndián a JonesJe třeba zabít SeagalaJen počkej zajíciJežíš: První KrevJyříkova cestaKaky se vracíKuka se vracíKlaus JeštěrkářLáčkovka věští smrtLví králMach, Šebestová a kouzelné sluchátkoMatrixPanictví aneb kurvahošigutntágPapapapájštipinapaPrasopes baskervillskýPulp Fiction / Die Melasenfiktion / Galimatyjáš: Historky z podsvětíSlunce, seno a radarSnowboarďačkyTřeskStar Trek XI.Star Wars: Síla se probouzíTerminátor 2: Den po čůráníTerminál 3: Vzpoura strojůU pokladny mu stálVálka se švábyZuzankaZvěrozvěsti
Bondovky: Quantum of SilážDNES, neumírej!Spadla z oblakovKyzové OkoJedna flaška nestačíKrálovská šavlePiješ jenom dvakrátPovolení usínatŠpektr
Filmy o Wikipedii: Správcův hněvWikiromanceWikipedia 2070Pátrání po Jimbovi16 blokůPoslední správceEvoluce
Filmy o Necyklopedii: Dobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym …sága Necykloverse