Uživatel:Janek Plkoš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Brno-2 Tento poživatel bydlí u Brna
Morav-1 Tento poživatel bydlí v Moravstánu a nenávidí Šibalistán
Cs-4 Tento poživatel vždy spí v hodinách českého jazyka
 
En-0 Tento poživatel neví, jak se řekne anglicky "Otáčení hrnečků na mléko uchem doprava pod ultrafialovou lampou o půlnoci"
 
Math-0 Tento poživatel neví, kolik je 1+1
 
Dog-1 Tento poživatel umí velmi dobře štěkat jako pes
Cat-4 Tento poživatel vždy spí v hodinách mňoukání jako kočka

Přihlásil sem sa okolo 23.5.2008 a napsal jsem tu od té doby tak 6 článků, z čehož se 2 uchytily. Jinak dělám jen malé úpravy). Nicméně do většiny článků stejně hned musím dat šablonu Sprasit ;) Je mi 11 let (všimněte si, že to je vy-víte-co. Bydlím ve Bzenci na horním konci, pod Starým hradem ; v Jižním Moravistánu, ale narodil jsem se v Práglu (pozor, v Práglu, ne v Pryglu.)

Moje články[edit | edit source]

Pražský Semmering

Škoda 6Mt

Žvahov

Glomp

Dítě

Papájština

Mým největším hitem se asi stalo Dítě, které jsem vymyslel na náměstí ve Žďáru nad Sázavou, a okamžitě jsem to přes mobil načmáral do necyklo. Byl to tehdy téměř Subpahýl a ještě několikrát děkuju nějakému správci (myslím že to byl Ráďa), který se toho ujal a nasekal do toho ty obrázky. Na Papájštinu zase odkazuje docela velké množsrví článků díky tomu, že to je plnohodnotný film, byť docela dětinsky napsaný. ¹Viz jedno z pravidel: psát vážně o přitroublých věcech... a psát přitrouble o vážných věcech.